Dell Pro Slim Plus QBS1250, 260W PSU, EPEAT 2018 Registered (Silver), ENERGY STAR Qualified, Intel(R) Core(TM) Ultra 7 265 (13 TOPS NPU, 20 cores, up to 5.3GHz), Intel vPro(R) Enterprise, Integrated Graphics, 16GB: 2 x 8 GB, DDR5, up to 5600 MT/s, non-ECC, 512GB SSD TLC, Optional VGA Port, External WiFi Antenna, 8x DVD+/-RW/RAM 9.5mm Slimline Optical Disk Drive, No Media Card Reader, Intel(R) Wi-Fi 6E AX211, 2×2, 802.11ax, Bluetooth(R) wireless card, External WiFi Antenna , WLAN Driver Intel(R) Wi-Fi 6E AX211, Dell Pro Keyboard and Mouse – KM5221W – US International (QWERTY) – Black, External ports: Network port: 1 x RJ45 (1 Gbps) Ethernet port, USB ports: 1 x USB 2.0 (480 Mbps) port, 1 x USB 2.0 (480 Mbps) with PowerShare port, 2 x USB 2.0 (480 Mbps) with SmartPower On ports, 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) port, 3 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports, 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C port, 1 x USB 3.2 Gen 2×2 (20 Gbps) Type-C port, Audio port: 1 x global headset jack, Video port(s): 3 x DisplayPort 1.4a (HBR3) ports, Media-card reader: 1 x SD- card slot (optional), Power port: 1 x power-cable connector, Peripheral port: 1 x legacy serial port (optional), Security-cable slot: 1 x padlock ring, 1 x security-cable slot (for a Kensington lock), Internal slots: M.2: 1 x M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, 1 x M.2 2230 slot solid-state drive, 2 x M.2 2230/2280 slots for solid-state drive, SATA: 1 x SATA 3.0 slot for 3.5-inch hard-disk drive, 1 x SATA 3.0 slot for slimline optical drive, PCIe: 1 x half-height Gen4 PCIe x16 slot, 1 x half-height Gen3 PCIe x4 slot, 1 x half-height Gen3 PCIe x1 slot, Memory slots: 4 x UDIMM slots, Memory type: DDR5, Memory speed: up to 5600 MT/s, Maximum memory configuration: 128 GB, Memory size per slot: 8 GB, 16 GB, or 32 GB, Weight: Minimum: 3.98 kg (8.77 lb), Ubuntu 24.04 LTS (Long Term Support), 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
Desktop Business Dell Pro Slim Plus QBS1250 cu procesor Intel
6.730,90 lei TVA inclus.
In stoc distributie
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 512GB |
| Display port | 3 |
| Culoare | |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| RAM | 16GB |
| Microsoft-OS | LINUX |
| Producător procesor | Intel |
| Placa video dedicata | Integrata |
| Serie placa video | Intel Integrated Graphics |
| Tip stocare | |
| Sistem Operare Desktop PC | Linux |
| HDD | None |
| SSD | 512GB |
| Format desktop | SFF – Small Form Factor |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Tip RAM | non-ECC |
| Model placa video | Intel Integrated Graphics |
| Unitate optica | Da |
| Sloturi memorie | 4 |
| DT-CPU | Intel |
| DT-Format | SFF |
| Tip Memorie | DDR5 |
| Numar Nuclee | 20 |
| Interfata | SATA |
| Tip procesor | |
| Destinat pentru | |
| Model procesor | 265 |
| Memorie maxima | 128 GB |
| BLUETOOTH | 5.3 |
| USB 3.0 | 3 |
| Slot M.2 | Da |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| Sistem de operare | |
| Numar thread-uri | 20 |
| Cache | 30 MB Intel Smart Cache |
| Kensington lock | Da |
| Cip AI integrat | Intel AI Boost |
| Procesor Grafic integrat | Intel Graphics |
| USB 3.1 | 1 |
| Security lock | Da |
| Suport TPM | Da |
| Familie Procesor | Intel Core Ultra 7 din a doua serie |
| Frecventa procesor | 2.40 GHz |
| Versiune OS | 24.04 LTS |
| Capacitate memorie | |
| Stocare inclusa | Da |
| Compatibilitate DIMM | UDIMM |
| PFC | Activ |
| Greutate | 3.98 kg |
| Numar procesoare | 1 |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Chipset | Realtek |
| Memorie inclusa | Da |
| Frecventa memorie | 5600 MHz |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Suport DirectX | 12 |
| Sunet | HD Audio |
| USB 2.0 | 2 |
| Producator placa video | Intel Graphics |
| LAN | 1 Gbps |
| Recomandat | Small Office |
| Slot 1 | 8 GB |
| Tastatura | DaTastatura Dell Pro KM5221W, Wireless |
| Slot 2 | 8 GB |
| Tehnologie | |
| Socket procesor | 1851 |
| Max TDP | 182 W |
| Monitor inclus | Nu |
| Tip sloturi memorie | UDIMM |
| Tip carcasă | Small Form Factor |
| Bay-uri 3.5-inch intern | 1 |
| Retea Ethernet (RJ-45) | 1 |
| Model | ALC3204 |
| Slot PCI Express x16 | 1 |
| Tip | DVD±RW |
| Dimensiune | 293 x 303.5 x 95 mm |
| Altele | SlimLine 9.5 mm |
| Slot PCI Express x1 | 1 |
| SATA III | 2 |
| Slot PCI Express x4 | 1 |
| Frecventa turbo max | 5.30 GHz |
| Audio | 1 x combo |
| Nucleu | Arrow lake |
| Sursa | 260 W Bronze |
| Mouse | DaMouse Optic Dell Pro KM5221W, Wireless, Black |
| USB Type-C | 1 x USB 3.2 Gen 2 Tip C |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Producator | DELL |
| Garantie |




