All-in-One Lenovo IdeaCentre AIO 27AKP10 27″ FHD (1920×1080) IPS 300nits Anti-glare, 99% sRGB, 3-side borderless, hardware low blue light, Non-Touch, AMD Ryzen™ AI 5 330 (4C / 8T, 2.0 / 4.5GHz, 4MB L2 / 8MB L3); Copilot+ PC; Integrated AMD Ryzen™ AI, up to 50 TOPS, video Integrated AMD Radeon™ 820M Graphics, RAM 1x 16GB SODIMM DDR5-5600; Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable; Up to 32GB DDR5-5600, 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe®, no ODD, no Card Reader, , No Onboard Ethernet, Wi-Fi® 6, 802.11ax 2×2, Bluetooth 5.3, Porturi: Rear: 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0); 1x HDMI®-in 1.4; 1x HDMI®-out 2.1 TMDS; 1x Ethernet (RJ-45); 1x power connector; Left Ports: 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm), 90W 89% Adapter, Firmware TPM 2.0 integrated in SoC, USB Calliope Keyboard, Luna Grey, English (UK), USB Calliope Mouse, Luna Grey, 3Wx2, HARMAN, 5.0MP, Luna Grey, greutate 7.1 kg, dimensiuni 611.72 x 192 x 473.16 mm, 2-year, Courier or Carry-in, Free DOS, Green Certifications: ENERGY STAR® 9.0; ErP Lot 3/7; GREENGUARD®; RoHS compliant
All-in-One Consumer Lenovo IdeaCentre AIO 27AKP10 cu procesor AMD Ryzen
3.909,39 lei TVA inclus.
3 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 1TB |
| Microsoft-OS | No |
| Resolution | FHD |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| Greutate | 7.1 kg |
| AIO-Format | Regular |
| RAM | 16GB |
| Numar Nuclee | 4 |
| Tip display | FHD |
| Touchscreen | Nu |
| Capacitate RAM | 16 GB |
| Tip stocare | |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Tip placa video | |
| USB Type A | Da |
| Ethernet (RJ-45) | Da |
| Webcam integrat | Da |
| Producător procesor | AMD |
| Sistem Operare AIO | Fara OS |
| Serie placa video | Radeon |
| Diagonala display | |
| Producator placa video | AMD |
| Tip RAM | non-ECC |
| Sloturi memorie | 2 |
| AIO-Screen-Size | 27" |
| AIO-CPU | AMD-RYZEN 5 |
| Tip Memorie | DDR5 |
| Destinat pentru | |
| Mouse | USB Calliope Mouse, Luna Grey |
| Copilot+ PC | N/A |
| Thunderbolt | N/A |
| DisplayPort | N/A |
| BLUETOOTH | 5.3 |
| Sistem de operare | |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| Frecventa procesor | 2.00 GHz |
| Frecventa turbo max | 4.50 GHz |
| Format | |
| Microfon integrat | Da |
| Memorie maxima | 32 GB |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Numar thread-uri | 8 |
| USB 3.1 | 1 |
| Culoare | |
| Iesire audio | 1 x Combo |
| Cip AI integrat | AMD Ryzen AI |
| Nucleu | Krackan Point |
| Diagonala | 27 inch |
| Rezoluție | 1920 x 1080 pixeli |
| Capacitate memorie | |
| Stocare inclusa | Da |
| Numar procesoare | 1 |
| Monitor inclus | Da |
| Widescreen | Da |
| Suprafata ecran | Anti-Glare |
| IPS display | Da |
| All-in-One | Da |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Chipset | Realtek |
| Memorie inclusa | Da |
| Frecventa memorie | 5600 MHz |
| Slot 1 | 16 GB |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Tip | Integrata |
| Sunet | HD Audio |
| Tip Boxe | Stereo |
| Tip carcasă | All-In-One |
| RJ-45 LAN | 1 |
| USB 2.0 | 2 |
| Ecran | LED Backlit |
| Tip sloturi memorie | SO-DIMM |
| Compatibilitate DIMM | SO-DIMM |
| Recomandat | Small Office |
| Unitate optica | Fara unitate optica integrata |
| Suport DirectX | Da |
| USB Type-C | 1 x USB 3.2 Tip-C (Gen2) |
| Familie placa video | Radeon Graphics |
| HDMI | 2 (in/out) |
| Socket procesor | FP8 |
| Tehnologie | |
| Familie Procesor | Ryzen AI 5 300 Series |
| Putere | 2 x 3 W |
| Suport TPM | Da (Firmware TPM 2.0) |
| Slot M.2 | 1 x M.2 pentru WLAN2 x M.2 pentru stocare |
| Model procesor | 330 |
| Cache | Cache L2: 4 MBCache L3: 8 MB |
| Max TDP | 28 W |
| Procesor Grafic integrat | AMD Radeon 820M |
| NPU TOPS | 50 TOPS |
| Suport | M.2 SSD pana la 1 TB |
| Model placa video | 820M |
| Senzor webcam | 5.0 MP |
| Altele | 99% sRGBHardware low blue light |
| Model | ALC3341 |
| Tehnologii | HARMAN |
| Sursa | 90 W – adaptor extern |
| Tastatura | USB Calliope Keyboard, Luna Grey, English (UK) |
| Model GPU | Radeon 820M |
| Dimensiune | 611.72 x 192.1 x 471.66 mm |
| Producator | LENOVO |
| Garantie |




