Laptop DELL PRO 13 PREMIUM (PA13250), 13.3-inch Touch display with Gorilla Glass, QHD+ (2560 x 1600), 500 nits, Low power, 100% sRGB, Anti- Glare, ComfortView+, 8MP IR Camera, 8MP HDR + IR Camera with Presence Detection, Facial Recognition, TNR, Camera Shutter, Microphone, Fingerprint Reader, Collaboration Touchpad, WWAN, Intel vPro Enterprise Management Enabled, 5G – DW5934E eSIM (UAE), Intel(R) Core(TM) Ultra 7 268V vPro (48 TOPS NPU, 8 cores, up to 5.0 GHz), Integrated Intel(R) Arc(TM) graphics, 32GB LPDDR5x onboard memory, 8533 MT/s, 1TB TLC SSD, Intel(R) BE201 Wi-Fi 7 2×2, Bluetooth(R) 5.4 Technology, Wireless Card, Intel BE201 WLAN Driver, 100W USB Type-C AC adapter, 3-cell 60Wh battery, ExpressCharge(TM) and ExpressCharge(TM) Boost, English US battery-saving mini LED backlit Copilot hotkey zero-lattice keyboard, External ports: 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) with PowerShare, 2 x Thunderbolt 4 (40 Gbps) with DisplayPort Alt Mode / USB-C / USB4 / Power Delivery, 1 x HDMI 2.1 port, 1 x global headset jack, Media-card reader not supported, Power-adapter supported through Thunderbolt 4 ports, Security-cable slot: 1 x wedge-shaped slot, SIM-card slot: 1 x nano-SIM (optional), Internal slots: 1 x M.2 2230 for SSD, 1 x M.2 3052 for 5G WWAN, Memory: onboard LPDDR5x 8533 MT/s, maximum 32GB, minimum 16GB, Minimum weight 1.20 kg (2.63 lb), Windows 11 Pro, Copilot+ PC, 3Y ProSupport and Next Business Day Onsite Service.
Laptop Business Dell Pro 13 Premium, cu procesor Intel Core
13.501,12 lei TVA inclus.
9 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Resolution | QHD&TOUCH |
| Solid state drive | Da |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-Screen-Size | 13.x" |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 32GB |
| HDMI | Da |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Touchscreen | Da |
| NB-CPU | ULTRA 7 |
| Tip display | IPS |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Producător procesor | Intel |
| Rezoluție | 2560 x 1600 |
| Conectivitate: | |
| Sistem de operare | |
| Thunderbolt | Da |
| Tip procesor | |
| USB 3.1 | Da |
| Conectivitate celulara | 5G |
| Refresh rate | N/A |
| USB Type-C | Da |
| Numar Nuclee | 8 |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Intel |
| Destinat pentru | |
| Diagonala display | |
| Model placa video | Intel Arc Graphics |
| Copilot+ PC | Da |
| Model procesor | 268V |
| DisplayPort | 2 (via USB Tip-C) |
| Format | |
| Rezolutie display | 2560 x 1600 pixeli |
| Suport DirectX 12 | Da |
| BLUETOOTH | 5.4 |
| Wireless | 802.11be (2×2) |
| Iesire audio | 1x Combo |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Microfon integrat | Digital-array |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Versiune OS | 64 bit |
| Sistem preinstalat | Da |
| Parola Bios | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Business | Da |
| Placa Video | Intel |
| Serie video | Arc Graphics |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Slot M.2 | Da |
| USB-C | 2x USB 4 Tip-C (Thunderbolt 4 / Power Delivery / DisplayPort) |
| Numar celule | 3 |
| Cititor amprenta | Da |
| USB 3.0 | 1 |
| Capacitate memorie RAM | 32 GB |
| Memorie maxima | 32 GB |
| Nr. sloturi | 0 |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Boxe | 4-way |
| Layout tastatura | English US |
| Tastatura numerica | Nu |
| Luminozitate | 500 niti |
| Tehnologie | |
| Frecventa turbo max | 5.00 GHz |
| Numar thread-uri | 8 |
| Cache | 12 MB Intel Smart Cache |
| Memorie Integrata | 32 GB |
| Cip AI integrat | Intel AI Boost |
| Culoare | |
| Parola HDD/SSD | Da |
| Familie Procesor | Intel Core Ultra 7 din a doua serie |
| Nucleu | Lunar Lake |
| Procesor Grafic integrat | Intel Arc Graphics 140V |
| Tehnologie de fabricatie | 3 nm |
| Putere maxima disipata | 37 W |
| Model video | 140V |
| Frecvență | 8533 MHz |
| Putere boxe | 4 x 2.5 W |
| Suport TPM | Da, 2.0 |
| Alimentator | 100 W |
| Tip SSD | M.2 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Kensington lock | Da, Wedge |
| Alte specificatii | Cover Glass, ComfortView Plus (Low Blue Light) |
| Tehnologii Audio | Waves MaxxAudio Pro, Smart Amplifier |
| Greutate | 1.071 kg |
| Dimensiuni | 296 x 208.9 x 16.85 – 17.95 mm |
| Tastatura | Mini-LEDTasta dedicata AI |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din magneziu |
| Putere | 60 Whr |
| Tehnologie Baterie | Li-Ion |
| Frecventa procesor | 5.0 GHz |
| Capacitate stocare | 1TB TLC SSD |
| NPU TOPS | 48 |
| Copilot+PC | Da |
| 5G | DaModem DW5934e |
| Functii camera Web | HDR + IR cu Presence Detection, Facial Recognition, TNR, Camera Shutter |
| Camera Web | 4k |
| Tip memorie RAM | LPDDR5X |
| Serie placa video | Arc |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | N/A |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | 140V |
| Producator | DELL |
| Garantie |















