Purchase Optional Tray: 550-Sheet Paper Tray, for Xerox® C410 Color Printer/VersaLink® C415 Color Multifunction Printer and expand workflow options for your Xerox equipment.
Specificații tehnice
| Caracteristici | |
| Tipul | Tavă |
| Compatibilitate dispozitive | Multifuncțional |
| Compatibilitate de marca | Xerox |
| Compatibilitate | Xerox C410 Colour Printer Xerox VersaLink C415 Colour Multifunction Printer |
| Culoarea produsului | Gri, Gri deschis, Oțel |
| Ţara de origine | China |
| Certificare | CE, UKCA |
| Sustenabilitate | |
| Compatibil cu măsurile de sustenabilitate | Da |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 424 mm |
| Adâncime | 416 mm |
| Înălţime | 133 mm |
| Detalii tehnice | |
| Certificate de conformitate | CE, UKCA |




