Dell Pro Max Micro FCM2250, 280W A/C Adapter, EPEAT5, 7.4MM Barrel, TCO10, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+, Intel Core Ultra 7 265 (30 MB cache, 20 cores, 20 threads, 1.8 GHz to 5.3 GHz, 65W), NVIDIA(R) RTX(TM) A1000, 8 GB GDDR6, 4 mDP to DP adapters, 16GB: 1 x 16 GB, DDR5, 5600 MT/s, non-ECC, 1TB SSD TLC with DRAM M.2 2280 PCIe Gen4 SED Ready, No Optical Drive, Intel(R) Wi-Fi 7 BE200, 2×2, 802.11be, MU- MIMO, Bluetooth(R) 5.4 wireless card, Intel BE200 WLAN Driver, Internal Wi-Fi Antenna, Dell Wired Keyboard – KB216 – US International (QWERTY) – Black, Dell Wired Mouse – MS116 – Black, External ports and slots: Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps), USB ports: Front: 1 x USB 3.2 Gen 2×2 (20 Gbps) Type-C port, 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) with PowerShare port, 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) port, Rear: 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C port, 2 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) ports, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) with Smart Power On port, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports, Audio port: 1 x headset (headphone and microphone combo) port, Video port(s): 3 x DisplayPort 1.4a (HBR3 support) ports, Power-adapter port: 280 W AC adapter, 7.40 mm barrel, 180 W AC adapter, 7.40 mm barrel, Security-cable slot: 1 x Kensington lock slot, 1 x padlock ring, Internal slots: Expansion slots: 2 x half-height Gen4 PCIe x8 slots (x8 and x1 electrically), M.2: 1 x M.2 2230 slot for Wi-Fi and Bluetooth combo card, 1 x M.2 2280 Gen4 PCIe NVMe single-sided SSD, Memory slots: 2 x SODIMM slots, Memory type DDR5, Memory speed: 5600 MT/s, 6400 MT/s, Maximum memory configuration: 64 GB, Minimum memory configuration: 8 GB, Memory size per slot: 8 GB, 16 GB, 32 GB, Weight: Maximum: 2.54 kg (5.59 lb), Ubuntu 24.04 LTS (Long Term Support), 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
Dell Pro Max Micro FCM2250, 280W A/C Adapter, EPEAT5, 7.4MM
8.855,29 lei TVA inclus.
In stoc distributie
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| VGA | No |
|---|---|
| Display port | 3 |
| Culoare | |
| Solid state drive | Da |
| WS-CPU | Intel-Core-i |
| WS-Format | SFF |
| Microsoft-OS | LINUX |
| Producător procesor | Intel |
| Tip stocare | |
| Sistem Operare Desktop PC | Linux |
| HDD | None |
| Format desktop | SFF – Small Form Factor |
| Memorie RAM | 16 GB |
| SSD | 1TB |
| Placa video dedicata | Dedicata |
| Tip RAM | non-ECC |
| Sloturi memorie | 2 |
| Serie placa video | NVIDIA RTX A Series |
| CUDA cores | 2304 |
| Numar Nuclee | 20 |
| Tip procesor | |
| Tip carcasă | Micro Tower |
| Destinat pentru | |
| Model procesor | 265 |
| Producator placa video | nVidia |
| Memorie maxima | 64 GB |
| BLUETOOTH | 5.4 |
| Wireless | 802.11be (2×2) |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Slot M.2 | Da |
| USB 3.0 | 2 |
| Sistem de operare | |
| Numar thread-uri | 20 |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Cache | 30 MB Intel Smart Cache |
| Capacitate memorie video | 8 GB |
| Kensington lock | Da |
| USB 3.1 | 2 |
| Procesor Grafic integrat | Intel Graphics |
| Security lock | Da |
| Suport TPM | Da |
| Familie Procesor | Intel Core Ultra 7 din a doua serie |
| Nucleu | Arrow lake |
| Cip AI integrat | Intel AI Boost, pana la 13 TOPS |
| Frecventa procesor | 2.40 GHz |
| Frecventa turbo max | 5.30 GHz |
| Greutate | 2.54 kg |
| Versiune OS | 24.04 LTS |
| Capacitate memorie | |
| BUS memorie | 128 bit |
| Tip Memorie | GDDR6 |
| Stocare inclusa | Da |
| Numar procesoare | 1 |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Chipset | Realtek |
| Memorie inclusa | Da |
| Frecventa memorie | 5600 MHz |
| Tip sloturi memorie | SODIMM |
| Slot 1 | 16 GB |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Compatibilitate DIMM | SODIMM |
| Suport DirectX | 12 |
| Sunet | HD Audio |
| Tastatura | DaTastatura Dell KB216, USB, Black |
| Mouse | DaMouse Optic Dell MS116, USB, Black |
| LAN | 1 Gbps |
| Suport OpenGL | 4.6 |
| Tip | Dedicata |
| Interfata placa video | PCI Express 4.0 x8 |
| Tehnologie | |
| Socket procesor | 1851 |
| Max TDP | 182 W |
| Suport Shader Model | 6.8 |
| Monitor inclus | Nu |
| Retea Ethernet (RJ-45) | 1 |
| Recomandat | Graphics Workstation |
| Familie placa video | RTX |
| Model | ALC3204 |
| Audio | 1 x combo |
| Conectori | 4 x Mini-DisplayPort 1.4 |
| USB Type-C | 1 x USB 3.1 Gen 2 Tip C |
| Model placa video | A1000 |
| Slot PCI Express x8 | 2 x PCIe 4.0 |
| Altele | Tip SSD: M.2 PCIe x4 NVMe |
| Dimensiune | 178 x 206 x 79.3 mm |
| Sursa | Adaptor extern 280 W |
| Producator | DELL |
| Garantie |





