Laptop Lenovo Yoga Pro 7 14IAH10, 14.5″ 3K (3000×1876) OLED 1000nits (peak) / 500nits (typical) Glossy / Anti-fingerprint, 100% DCI-P3, 120Hz, Eyesafe®, Dolby Vision®, DisplayHDR™ True Black 1000, Glass, Touch, X-Rite®, PureSight Pro, Intel® Core Ultra 7 255H, 16C (6P + 8E + 2LPE) / 16T, Max Turbo up to 5.1GHz, 24MB Intel Smart Cache; AI PC; Integrated Intel® AI Boost, up to 13 TOPS, video Integrated Intel® Arc™ 140T GPU, RAM 1x 32GB Soldered LPDDR5x-8533; Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel; 32GB soldered memory, not upgradable, SSD 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe®, no ODD, SD Card Reader, 4 stereo speakers, 2W x2 (woofers), 2W x2 (tweeters), optimized with Dolby Atmos®, Smart Amplifier (AMP), 5.0MP + IR with E-shutter, No Onboard Ethernet, WLAN Wi-Fi® 7, 802.11be 2×2, Bluetooth 5.4, WWAN Not Supported, No Fingerprint Reader, Porturi: 1x USB-A (USB 5Gbps), Always On; 1x USB-A (USB 5Gbps); 2x Thunderbolt™ 4, with USB PD 65-100W and DisplayPort™ 2.1; 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x SD card reader, No Power Adapter, Baterie Integrated 84Wh, Backlit, English, Luna Grey, Greutate 1.54 kg, Dimensiuni 325.3 x 228.1 x 16.9 mm, 2-year, Courier or Carry-in; 3Y Premium Care with Onsite upgrade from 2Y Depot/CCI (CPN), Accesorii Lenovo® USB-C® 4-in-1 Hub Gen 2, Windows® 11 Pro, Romanian / English
Laptop Consumer Lenovo Yoga Pro 7 14IAH10, cu procesor Intel
8.141,41 lei TVA inclus.
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Thin&Slim |
| Culoare | |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 32GB |
| HDMI | Da |
| Cititor amprente | Nu |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Touchscreen | Da |
| NB-CPU | ULTRA 7 |
| NB-Screen-Size | 14.x" |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Producător procesor | Intel |
| Conectivitate: | |
| Sistem de operare | |
| Thunderbolt | Da |
| Cititor Card | Da |
| Tip procesor | |
| Refresh rate | 120 Hz |
| USB 3.1 | Da |
| Tip display | OLED |
| USB Type-C | Da |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Intel |
| Destinat pentru | |
| Numar Nuclee | 16 |
| Greutate | 1.54 kg |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Copilot+ PC | N/A |
| Model procesor | 255H |
| Rezoluție | 3000 x 1876 |
| Suport DirectX 12 | Da |
| BLUETOOTH | 5.4 |
| Wireless | 802.11be (2×2) |
| Iesire audio | 1x Combo |
| Thunderbolt 4 | 2 (via USB 4 Tip-C) |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Sistem preinstalat | Da |
| Parola Bios | Da |
| Cititor amprenta | Nu |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Putere maxima disipata | 115 W |
| Placa Video | Intel |
| Slot M.2 | Da |
| USB 3.0 | 2 |
| DisplayPort | 2 (via USB 4 Tip-C) |
| Layout tastatura | English |
| Numar thread-uri | 16 |
| Rata Refresh | 120 Hz |
| Card Reader | SD |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Boxe | 4-way |
| Tastatura numerica | Nu |
| Luminozitate | 500 niti |
| Multimedia | Da |
| Serie video | Arc |
| Memorie Integrata | 32 GB |
| Tastatura | 6-rowMultimedia FN keys |
| Cache | 24 MB Intel Smart Cache |
| Cip AI integrat | Intel AI Boost |
| Caracteristici speciale | MIL-STD-810H military test passed |
| Diagonala display | |
| USB-C | 2 x USB 4 Tip-C (Thunderbolt 4 / Power Delivery / DisplayPort) |
| Nr. sloturi | Nu |
| Parola HDD/SSD | Da |
| Tip SSD | M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Frecventa turbo max | 5.10 GHz |
| Tehnologie de fabricatie | 3 nm |
| Frecvență | 8533 MHz |
| Suport TPM | TPM 2.0 |
| Tehnologie | |
| Model video | 140T |
| Microfon integrat | Quad Array |
| Format | |
| Rezolutie display | 3000 x 1876 pixeli |
| Alte specificatii | 100% DCI-P3, Eyesafe, Dolby Vision, DisplayHDR True Black 1000, Glass, Touch, X-Rite, PureSight Pro |
| Dimensiuni | 325.3 x 228.1 x 16.9 mm |
| Nucleu | Arrow lake |
| Putere | 84 Wh |
| Tehnologie Baterie | Li-Polimer |
| Alimentator | 100W USB Tip-C Slim (3-pin) |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din aluminiuSurface Treatment: Aluminium Stamping (Anodized with Sandblasting) |
| Camera Web | 5.0MP |
| Putere boxe | 2 x 2 W (woofers)2 x 2 W (tweeters) |
| Memorie maxima | 32 GB |
| Frecventa procesor | 5.1 GHz |
| Capacitate memorie RAM | 32 GB |
| Procesor Grafic integrat | Intel Arc 140T |
| NPU TOPS | 13 TOPS |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Serie placa video | Arc |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | N/A |
| Functii camera Web | IR cu E-shutter |
| Tehnologii Audio | Optimized with Dolby AtmosSmart Amplifier (AMP) |
| Versiune OS | 64 bit – limba Roamana/Engleza |
| Familie Procesor | Intel Core Ultra 7 din a doua generatie |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | 140T |
| Producator | LENOVO |
| Garantie |
