MONITOR Philips 24E1N5300HE/00 23.8 inch, Panel Type: IPS, Backlight: WLED, Resolution: 1920×1080, Aspect Ratio: 16:9, Refresh Rate:75Hz, Response time GtG: 4ms, Brightness: 300 cd/m², Contrast (static): 1000:1, Contrast (dynamic): Mega Infinity DCR, Viewing angle: 178º(R/L), 178º(U/D), Color Gamut (NTSC/sRGB/Adobe RGB/DCI-P3): 105%/121%, Colours: 16.7M, 5W x 2 speakers, Camera Web 5MP cu microfon incorporat si indicator LED Adjustability: Tilt: -5/20, Height Adjust: 130mm, Pivot: Yes, Connectivity: HDMI 1x 1.4, 4x USB 3.2/1x USB 3.2 Type-C (upstream, Power Delivery up to 65 W),DisplayPort 1x 1.2, VESA: 100 x 100
Monitor Philips 23.8" 24E1N5300HE/00, Diagonal (inch): 23.8, Diagonal (cm): 60.5,
871,61 lei TVA inclus.
Philips 5000 series 24E1N5300HE/00, 60,5 cm (23.8″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LCD, 4 ms, Negru
2 în stoc
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 24.x" |
| Pivot | Yes |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Plug and Play | Yes |
| Built-in USB hub | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| Audio output | Yes |
| Width (without stand) | 540 mm |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Display surface | Matt |
| Pixel Pitch | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| Market positioning | Home |
| Width (with stand) | 540 mm |
| Boxe integrate | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Infinity DCR |
| Response time (fast) | 1 ms |
| DDC/CI | Yes |
| Haze rate | 25% |
| Surface hardness | 3H |
| Display sRGB | Yes |
| AMD FreeSync | Yes |
| Component video sync | Separate sync |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Number of OSD languages | 21 |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power supply type | External |
| Operating altitude | 0 – 3658 m |
| Exterior finish type | Textured |
| Recyclable packaging material | 100% |
| EasyRead mode | Yes |
| LowBlue mode | Yes |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 h |
| Picture enhancement | SmartImage game |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| USB Type-C | Da |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Number of upstream ports | 1 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 22 kWh |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| Vertical scan range | 48 – 75 Hz |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| Depth (without stand) | 43 mm |
| Horizontal scan range | 30 – 85 kHz |
| Webcam | Da |
| RMS rated power | 10 W |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Non-operating altitude | 3658 – 12192 m |
| Compatible operating systems | Mac OS X Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 |
| Pixel density | 92.56 ppi |
| Energy efficiency class (old) | F |
| Fast charging technology | Power Delivery |
| Weight (with stand) | 4.37 kg |
| sRGB coverage (typical) | 120.9% |
| NTSC coverage (typical) | 104.8% |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1082784 |
| Depth (with stand) | 198 mm |
| Height (with stand) | 494 mm |
| Height (without stand) | 336 mm |
| Weight (without stand) | 2.71 kg |
| Regulatory Approvals | CB; CE Mark; CU-EAC; EAEU RoHS; FCC Class B; ICES-003; TUV/ISO9241-307; TUV-BAUART |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Depth | 43 mm |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Package width | 600 mm |
| Package depth | 143 mm |
| Doesn't contain | Mercury, PVC/BFR |
| Megapixel (approx.) | 5 MP |
| Package weight | 7.65 kg |
| Certification | CB, CE Mark, CU-EAC, EAEU RoHS, FCC Class B, ICES-003, TUV/ISO9241-307, TUV-BAUART |
| Weight | 2.71 kg |
| Package height | 526 mm |
| Height | 336 mm |
| Cables included | HDMI, USB Type-C, AC |
| Power consumption (typical) | 24.2 W |
| Width | 540 mm |
| Producator | PHILIPS |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 1920×1080, Full HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | IPS, LCD |
| Tip retroiluminare | W-LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 300 |
| Timp de răspuns monitor | 4, 4 – 5 ms |
| Suprafață de afișare | Mată |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Plat |
| Rata de vizionare | 16:9 |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Nume raport contrast dinamic | Mega Infinity DCR |
| Rată maximă de reîmprospătare | 75 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Timp răspuns (rapid) | 1 |
| Nivel pixel | 0,275 x 0,275 |
| Densitate pixeli | 92,56 |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 30 – 85 |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 48 – 75 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 52,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 29,6 |
| Diagonala display | |
| DDC/CI | Da |
| Rată opacitate | 25 |
| Duritate suprafață | 3H |
| Standard gamă de culori | sRGB |
| Acoperire sRGB (tipic) | 120,9 |
| Acoperire NTSC (tipică) | 104,8 |
| Ecran sRGB | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Da |
| Tip AMD FreeSync | FreeSync |
| Încărcare rapidă | Da |
| Tehnologie încărcare rapidă | Power Delivery |
| Sincronizare componentă video | Separate sync |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 10 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| MegaPixel | 5 |
| Microfon încorporat | Da |
| Cameră încorporată | Da |
| Poziționare pe piață | Acasă |
| Culoarea produsului | Negru |
| Culoare picioare | Negru |
| Hub USB încorporat | Da |
| Versiune hub USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Tip port USB upstream | USB tip-C |
| Număr porturi upstream | 1 |
| Număr de porturi USB Tip-C conectare upstream | 1 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 4 |
| USB-C | Da |
| Alimentare energie USB | Da |
| Putere USB Redată până la | 65 |
| HDMI | Da |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 1.4 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.2 |
| Ieşire audio | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 13 |
| Pivot | Da |
| înclinare | -90 – 90 |
| Unghi de înclinare | -5 – 20 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Limbi afișaj pe ecran (OSD) | Chineză simplificată, Chineză tradițională, Cehă, Germană, Olandeză, Engleză, Spaniolă, Finlandeză, Franceză, Greacă, Ungară, Italiană, Japoneză, Coreeană, Poloneză, Portugheză, Rusă, Suedeză, Turcă, Ukrainiană |
| Numărul de limbi OSD | 21 |
| Priza si Pornire | Da |
| Indicatori LED-uri | Punere în funcțiune, Mod Stand-by |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | F |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | Indisponibil |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 22 |
| Consum de energie (tipic) | 24,2 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50 – 60 |
| Tipul sursei de energie | Externă |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 20 – 80 |
| Altitudinea de operare | 0 – 3658 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 3658 – 12192 |
| Lăţime (cu stand) | 540 |
| Adâncime (cu stand) | 198 |
| Înălţime (cu stand) | 494 |
| Lățime (fără stand) | 540 |
| Adâncime (fără stand) | 43 |
| Înălțime (fără stand) | 336 |
| Greutate | 2,71, 4,37 |
| Lăţime de ambalaj | 600 |
| Adâncimea de ambalaj | 143 |
| Înălţime de ambalaj | 526 |
| Greutatea pachetului | 7,65 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | HDMI, USB tip-C, AC |
| Manual | Da |
| Compatibil cu măsurile de sustenabilitate | Da |
| Nu conține | Mercur, PVC/BFR |
| Sisteme de operare compatibile | Mac OS X |
| Revizie Putere USB Redată | 3.0 |
| Tip finisaj exterior | Texturat |
| Caracteristici superioare imagine | SmartImage game |
| Material ambalaj reciclabil | 100 |
| Aprobări de Reglementare | CB; CE Mark; CU-EAC; EAEU RoHS; FCC Class B; ICES-003; TUV/ISO9241-307; TUV-BAUART |
| Mod EasyRead | Da |
| Mod LowBlue | Da |
| Clasă eficiență energetică (veche) | F |
| Greutate | 2,71 |
| Înălţime | 336 |
| Lățime | 540 |
| Adâncime | 43 |
| Certificate de conformitate | RoHS |
| Întretimp între eşecuri | 50000 |
| Certificare | CB, CE Mark, CU-EAC, EAEU RoHS, FCC Class B, ICES-003, TUV/ISO9241-307, TUV-BAUART |



















