“Imprimanta laser color Canon i-SENSYS X C1533P II , dimensiune A4, Duplex,
viteza max 33ppm, rezolutie 1200x1200dpi, procesor: 1.6gHZ X 2, memorie
2Gb, Stocare: 32GB eMMC (disponibil 15GB), alimentare hartie standard:550 coli+100 manual feeder, max-2300 coli,
limbaje de printare: UFRII, PCL 5e, PCL6, Adobe® PostScript3
Ecran 5 linii,
interfata USB 2.0, 10BASE-T/100 BASE-TX/1000BASE-T,
wireless,TONERELE NU SUNT INCLUSE IN PACHET, consumabile: T10 :BK(13k pagini), CMY(10k
pagini), T10L :BK(6k pagini), CMY(5k
pagini)Optionale:Paper Feeder PF-D1 (550-sheet cassette) x 3, CST.Feeding Unit-AV1, Barcode Printing Kit-D1, Plain Pedestal-P2, Plain Pedestal-AA1”
"Imprimanta laser color Canon i-SENSYS X C1533P II , dimensiune
5.137,25 lei TVA inclus.
Canon i-SENSYS X C1533P, Cu laser, Culoare, 1200 x 1200 DPI, A4, 33 ppm, Imprimarea duplex
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Moduri de imprimare față-verso | Auto |
|---|---|
| Viteza de tipărire (color, calitate normală, A4/US Letter) | 33 |
| Culoare | Da |
| Tehnologie tipărire | Cu laser |
| Duplex | Da |
| Rezoluţia maximă | 1200 x 1200 |
| Viteza imprimare | 33 |
| Viteza de imprimare duplex (negru, calitate normală, A4/US Letter) | 33 |
| Viteza de imprimare duplex (color, calitate normală, A4/US Letter) | 33 |
| Timp de încălzire | 2 |
| Timpul până la prima pagina (negru, normal) | 5,3 |
| Timpul până la prima pagina (color, normal) | 6,3 |
| Marginea de sus a tipăririi (min) | 4 |
| Marginea de jos a printării (min) | 4 |
| Marginea din dreapta de tipărire (min) | 4 |
| Marginea din stânga de tipărire (min) | 4 |
| Secure de imprimare | Da |
| Ciclu de funcţionare (maxim) | 40000 |
| Volum de lucru (recomandat) | 1000 – 5000 |
| Culori imprimare | Negru, Cyan, Magenta, Galben |
| Număr cartușe de tipărire | 4 |
| Limbi pagină descriere | PCL 5, PCL 6, PostScript 3, UFRII |
| Caractere imprimantă | Cod de bare, PCL, PostScript |
| Număr total tăvi intrare | 1 |
| Capacitate totală intrare | 650 |
| Capacitate totală ieșire | 200 |
| Capacitate intrare tavă hârtie 1 | 550 |
| Tavă utilizări multiple | Da |
| Capacitate tavă multifuncțională | 100 |
| Număr maxim tăvi intrare | 3 |
| Format hârtie | A4 |
| Tip tavă hârtie imprimare | Casetă coli dimensiune card, Hârtie cretată, Plicuri, Hârtie groasă, Hârtie simplă, Hârtie reciclată, Hârtie subțire |
| Formate ISO serie-A (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| Formate ISO serie-B (B0...B9) | B5 |
| Dimensiuni suporturi imprimare non-ISO | Executiv, Letter, Oficio, Statement |
| Dimensiuni plicuri | C5, Com-10, DL, Monarch |
| Personalizat mass-media lăţime | 101,6 – 216 |
| Personalizat mass-media lungime | 148 – 297 |
| Greutate tavă hârtie imprimare | 60 – 163 |
| Multi-Purpose Tray greutate mass-media | 60 – 216 |
| Imprimare directă | Da |
| Port USB | Da |
| WiFi | Da |
| Ethernet LAN | Da |
| Tehnologia cablării | 10/100/1000Base-T(X) |
| Viteză transfer de date Ethernet LAN | 10,100,1000 |
| Standarde Wi-Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Algoritmi de securitate | 64-bit WEP, 128-bit WEP, 802.1x RADIUS, AES, IPSec, SSL/TLS, TKIP, WPA-EAP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Protocoale de rețea suportate (IPv4) | TCP/IP (LPD/Port9100/IPP/IPPS/FTP/WSD) |
| Protocoale de rețea suportate (IPv6) | TCP/IP (LPD/Port9100/IPP/IPPS/FTP/WSD) |
| Protocoale de administrare | SNMPv1, SNMPv3 (IPv4,IPv6) |
| Tehnologii mobile de imprimare | Apple AirPrint, Canon PRINT Business |
| Memorie RAM | 2 GB |
| Capacitate stocare | 32 GB |
| Suport media de stocare | eMMC |
| Procesor încorporat | Da |
| Nuclee procesor | 2 |
| Nivel intensitate sunet (imprimare) | 51 |
| Nivel intensitate sunet (imprimare duplex) | 52 |
| Nivel sunet (imprimare) | 65 |
| Poziționare pe piață | Companii |
| Culoarea produsului | Negru, Alb |
| Ecran încorporat | Da |
| Ecran | LCD |
| Număr de linii ecran | 5 |
| Tipul de control | Butoane |
| Consumul mediu de energie în timp ce imprimaţi | 623 |
| Consum de energie (max) | 1500 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 34,4 |
| Energy Star, Typical Electricity Consumption (TCE) | 0,41 |
| Tensiune AC intrare | 220 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 8.1 |
| Sisteme de operare Mac suportate | Da |
| Sisteme de operare Linux suportate | Da |
| Sisteme de operare server suportate | Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019 |
| Alte sisteme de operare suportate | Android, iOS |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 10 – 30 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 20 – 80 |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR |
| Lățime | 458 |
| Adâncime | 464 |
| Înălţime | 388 |
| Greutate | 25 |
| Consum de energie (activ) | 623 |
| Frecventa procesor | Da |







