All-in-One Lenovo, ThinkCentre neo 50a 27 Gen 5, 27″ FHD (1920×1080) IPS Anti-glare 300nits, 99% sRGB, No Touch, Intel Core i3-1315U, 6C (2P + 4E) / 8T, P-core 1.2 / 4.5GHz, E-core 0.9 / 3.3GHz, 10MB, 1x 8GB SO-DIMM DDR5-5200, 256GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe Opal 2.0, Graphics: Integrated Intel UHD Graphics, Optical: None, WLAN + Bluetooth: Intel Wi-Fi 6 AX201, 11ax 2×2 + BT5.1, Keyboard USB Calliope Keyboard, Black, English (EU)/USB Calliope Mouse, Black, Camera: 5.0MP, Card reader: no, Porturi: Rear Ports1x HDMI-in 1.4,1x HDMI-out 2.1 TMDS,1x Ethernet (RJ-45),1x power connector,2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0),1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2),Left Ports:1x headphone / microphone combo jack (3.5mm),1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), data transfer only;, Power Supply: 90W 89% Adapter, Dimensions (WxDxH):611.72 x 192 x 473.16 mm, Greutate: Around 7.1 kg , Culoare: Luna grey, Garantie: 3- year, Onsite, Windows 11 Pro Educational
Neo 50a G5 27 i3-1315U 8 256 3YO W11 EDU
3.838,31 lei TVA inclus.
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 256GB |
| HDMI | 2 |
| Resolution | FHD |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| RAM | 8GB |
| AIO-Format | Regular |
| Greutate | 7.10 kg |
| Microsoft-OS | WIN 11P EDU |
| Numar Nuclee | 6 |
| Touchscreen | Nu |
| Producător procesor | Intel |
| Tip display | FHD |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Intel |
| Webcam integrat | Da |
| Ethernet (RJ-45) | Da |
| Serie placa video | Intel |
| Model GPU | Intel Integrated Graphics |
| USB Type A | Da |
| Tip stocare | |
| Sistem Operare AIO | Windows 11 Pro Edu |
| Capacitate stocare | 256 GB |
| Capacitate RAM | 8 GB |
| Diagonala display | |
| Tip procesor | |
| Model procesor | 1315U |
| Culoare | |
| Tip RAM | non-ECC |
| Sloturi memorie | 2 |
| AIO-Screen-Size | 27" |
| AIO-CPU | Intel-i3 |
| Tip Memorie | DDR5 |
| Destinat pentru | |
| Copilot+ PC | N/A |
| DisplayPort | N/A |
| Thunderbolt | N/A |
| Iesire audio | 1x Combo |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Versiune OS | 64 bit |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| Microfon integrat | Dual Array |
| Format | |
| Nucleu | Raptor Lake |
| Numar thread-uri | 8 |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| USB 3.1 | 1 |
| Sistem de operare | |
| BLUETOOTH | 5.1 |
| Familie Procesor | Intel Core i3 din a treisprezecea generatie |
| Cache | 10 MB Smart Cache |
| Procesor Grafic integrat | Intel UHD Graphics |
| Nota | Echipament destinat exclusiv institutiilor de invatamant, scolilor, colegiilor si universitatilor!!! |
| Diagonala | 27 inch |
| Rezoluție | 1920 x 1080 pixeli |
| Capacitate memorie | |
| Stocare inclusa | Da |
| Max TDP | 55 W |
| PFC | Activ |
| Recomandat | Midsize Office |
| Numar procesoare | 1 |
| Monitor inclus | Da |
| Widescreen | Da |
| Suprafata ecran | Anti-Glare |
| IPS display | Da |
| Rezolutie webcam | 1920 x 1080 pixeli |
| All-in-One | Da |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Memorie inclusa | Da |
| Tip sloturi memorie | SODIMM |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Compatibilitate DIMM | SODIMM |
| Tip | Integrata |
| Familie placa video | UHD Graphics |
| Sunet | HD Audio |
| Tip Boxe | Stereo |
| LAN | 10/100/1000 Mbps |
| Tip carcasă | All-In-One |
| RJ-45 LAN | 1 |
| USB 2.0 | 2 |
| Socket procesor | 1744 |
| Ecran | LED Backlit |
| Unghi vizualizare | 178/178 grade |
| Altele | Tip SSD: M.2 PCIe 4.0 NVMe SSD |
| Chipset | Intel SoC |
| Slot M.2 | 1 |
| Slot 1 | 8 GB |
| Tastatura | Da |
| Mouse | Da |
| Frecventa memorie | 5200 MHz |
| Sursa | Adaptor extern 90 W |
| Eficienta | 89 % |
| Tehnologie | |
| Senzor webcam | 5 mpx |
| Suport DirectX | Da |
| Dimensiune | 612 x 473 x 192 mm |
| Suport | AIO Stand |
| Frecventa turbo max | 4.50 GHz |
| Putere_ | 2x 3 W |
| USB Type-C | 1 |
| Putere | 2x 3 W |
| Producator | LENOVO |
| Garantie |










