Fiind culoarea standard a majorității printurilor, veți constata că trebuie să înlocuiți cartușul negru mai des. Cartușul de toner original Brother TN-8000 are capacitatea de aproximativ 2.200 de pagini, producând rezultate excelente de la prima până la ultima pagină imprimată.
Specificații tehnice
| Caracteristici | |
| Compatibilitate | FAX-8070P MFC-9030 MFC-9070 MFC-9160 MFC-9180 |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Număr cartușe toner negru | 1 |
| Tipul de cartuş de cerneală | Productivitate Înaltă (XL) |
| Randament pagină toner negru | 2200 pagini |
| Tipul | Original |
| Culori de imprimare | Negru |
| Compatibilitate de marca | Brother |
| Tip livrare | Pachet simplu |
| Culoarea produsului | Albastru, Alb |
| Ţara de origine | China |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 60 mm |
| Adâncime | 270 mm |
| Înălţime | 70 mm |
| Greutate | 164 g |
| Alte caracteristici | |
| Culoare | Nu |
| Tehnologia tipăririi | Imprimare laser |
| Detalii tehnice | |
| Tip palet | 800 x 1200 mm |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84439990 |
| Înălțime brută palet | 17,1 cm |
| Greutate brută palet | 247 kg |
| Straturi per palet | 12 buc. |
| Cutii ambalaj (exterior) per strat palet | 12 buc. |
| Cutii ambalaj (exterior) per palet | 144 buc. |
| Produse per palet | 864 buc. |



