MacBook Air 15.3″ Retina/Apple M4 (CPU 10-core, GPU 10-core, Neural Engine16-core)/32GB/512 SSD – Sky Blue – INT KB (2025) (Cto from MC7D4RO/A)
MacBook Air 15.3" Retina/Apple M4 (CPU 10-core, GPU 10-core, Neural
9.567,59 lei TVA inclus.
2 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Solid state drive | Da |
|---|---|
| HDMI | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| Jack Audio | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Thunderbolt | Da |
| USB 3.0 | Nu |
| USB 3.2 | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Conectivitate: | |
| Tip display | Retina |
| Producător procesor | Apple |
| Rezoluție | 2560 x 1664 |
| Luminozitate | 500 nt |
| Tip procesor | |
| USB Type-C | Da |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Apple |
| Destinat pentru | |
| Copilot+ PC | N/A |
| Capacitate stocare | 512 SSD |
| Model placa video | Apple M4 Graphics |
| BLUETOOTH | 5.3 |
| Iesire audio | 1x Combo |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Sistem preinstalat | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Business | Da |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Cititor amprenta | Da |
| Capacitate memorie RAM | 32 GB |
| Nr. sloturi | 0 |
| Tastatura numerica | Nu |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din aluminiu |
| Memorie Integrata | 32 GB |
| Cip AI integrat | Da |
| Numar Nuclee | 10 |
| Thunderbolt 4 | 2 (via USB-C port) |
| Culoare | |
| Placa Video | Apple |
| Wireless | 802.11 ax |
| Camera Web | 12MP Center Stage camera with support for Desk View1080p HD video recording |
| Microfon integrat | 3-mic array |
| Boxe | 6-speaker sound system |
| Tastatura | Magic Keyboard |
| USB-C | 2x USB 4 Type C |
| Familie Procesor | Apple M4 |
| Model procesor | M4 10-core |
| Procesor Grafic integrat | Apple M4 10-core |
| Tehnologie | LED backlight Glare IPSLiquid Retina displayTrue Tone technologyWide color (P3) |
| Format | |
| Diagonala display | |
| Rezolutie display | 2880 x 1864 pixeli |
| Serie video | M4 |
| Model video | 10-core integrat |
| Sistem de operare | |
| Autonomie de lucru | Navigare wireless pe internet: pana la 15 oreVizionare Apple TV: pana la 18 ore |
| Dimensiuni | 340.4 x 237.6 x 11.5 mm |
| Caracteristici speciale | Ambient light sensor |
| Accesorii incluse | Adaptor 30W USB-CCablu USB‑C la MagSafe 3 (2 m)Documentatie |
| Layout tastatura | International |
| Putere | 66.5 Whr |
| Greutate | 1.51 kg |
| Tip SSD | Stocare flash tip PCIe |
| Conectivitate internet | LED backlight Glare IPSLiquid Retina displayTrue Tone technologyWide color (P3) |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Tehnologie Baterie | Li-Polymer |
| Frecventa procesor | N/A |
| Tip memorie RAM | Unified Memory |
| Serie placa video | M4 |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | N/A |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | 10-core integrat |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Producator | APPLE |
| Garantie |










