Monitor Gaming Asrock PG27QFT2A, diagonala: 27″, Aspect: 16:9, anti-glare, Rezolutie: 2560 x 1440, Refresh rate: 180Hz, Luminozitate: 400 cd/m2, Contrast: 1000:1, unghi vizualizare: 178°(H) / 178°(V), culori: 1.07B, Timp raspuns: 1ms, Flicker free, Difuzoare integrate: 2 x 2W, interfata: 1 x Display port, 1 x HDMI, dimensiuni: 614 x 366 x 72mm fara stand, greutate cu stand 7.70 KG.
Monitor Gaming Asrock PG27QFT2A, diagonala: 27", Aspect: 16:9, anti-glare, Rezolutie:
1.310,24 lei TVA inclus.
2 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Pivot | No |
| Touch | No |
| Wi-Fi | Yes |
| LFD-Resolution | UHD |
| LFD-Segment | noLFD |
| DisplayPort version | 1.4 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| RMS rated power | 2 W |
| Width (with stand) | 614 mm |
| Tip panel | IPS |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Digital vertical frequency | 48 – 144 Hz |
| AMD FreeSync | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| HDR | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Display brightness (typical) | 400 cd/m² |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Height (without stand) | 366 mm |
| Montare VESA | Nu |
| Width (without stand) | 614 mm |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| Input current | 1.5 A |
| Swivel angle range | -20 – 20° |
| Energy efficiency class (HDR) | F |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 24 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 24 kWh |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Supported video modes | 1440p |
| Pixel Pitch | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Vertical scan range | 48 – 180 Hz |
| Display surface | Anti-glare |
| Horizontal scan range | 265 – 265 kHz |
| Digital horizontal frequency | 15 – 215 kHz |
| Depth (with stand) | 258 mm |
| Height (with stand) | 542 mm |
| Weight (with stand) | 7.7 kg |
| Depth (without stand) | 72 mm |
| Weight (without stand) | 5.45 kg |
| Gross weight | 9.7 kg |
| Video colour modes | DCI-P3, sRGB |
| Brightness | ≤400cd/m2 |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| LFD-Screen-Size | 27.x" |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Quick start guide | Yes |
| Display diagonal (metric) | 68.6 cm |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Cables included | DisplayPort, HDMI, Power |
| Package weight | 9.7 kg |
| Power consumption (max) | 55 W |
| HD type | Quad HD |
| Height adjustment | 10 cm |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Producator | ASROCK |
| Garantie |












