Monitor Philips 31.5″ 32M2N6800M/00, Diagonal (inch): 31.5, Diagonal (cm): 80, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 3840×2160, Refresh Rate: 144Hz, Response time GtG: 1ms, Response time MPRT: 0.5ms, Brightness (max): 1000 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Contrast (dynamic): 80M:1, Viewing angle: 178/178, Colours: 1.07B, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/23, HAS: 130mm, Pivot: Yes, Swivel: TBC, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: 3x USB 3.2, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor Philips 31.5" 32M2N6800M/00
4.672,56 lei TVA inclus.
Philips Evnia 32M2N6800M/00, 80 cm (31.5″), 3840 x 2160 Pixel, 4K Ultra HD, LCD, 1 ms, Negru
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Native aspect ratio | 16:9 |
|---|---|
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| HDMI version | 2.1 |
| Fast charging | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| Pixel density | 140 ppi |
| Market positioning | Gaming |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LCD |
| Swivel angle range | -30 – 30° |
| Audio output | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Touchscreen | Nu |
| Portabil | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| HDCP | Yes |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Infinity DCR |
| Vertical scan range | 48 – 144 Hz |
| DDC/CI | Yes |
| Haze rate | 25% |
| Surface hardness | 3H |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Operating altitude | 0 – 3658 m |
| Recyclable packaging material | 100% |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 h |
| Power supply type | Internal |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| HDCP version | 1.4/2.2 |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Viewable size, horizontal | 69.8 cm |
| Viewable size, vertical | 39.3 cm |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Non-operating altitude | 3658 – 12192 m |
| Low input lag | Yes |
| Horizontal scan range | 30 – 255 kHz |
| Height (without stand) | 426 mm |
| Weight (with stand) | 9.3 kg |
| Display brightness (typical) | 700 cd/m² |
| Depth (without stand) | 72 mm |
| Diagonala monitor | 31.5" |
| Width (with stand) | 715 mm |
| Width (without stand) | 715 mm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 70 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 88 kWh |
| Colour depth | 8 bit |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range (HDR) 1000 |
| Weight (without stand) | 7.4 kg |
| Luminozitate maximă | 1000 cd/m² |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Rezolutie display | 3840×2160, 4K Ultra HD |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Tip panel | IPS, LCD |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| Ecran tactil | Nu |
| Response time | 1 ms |
| Luminozitate afisaj (la vârf) | 1250 |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 700 |
| Timp de răspuns monitor | 1 ms, Da |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| Depth (with stand) | 311 mm |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Compatible operating systems | Mac OS X sRGB Windows 11 / 10 |
| Formă ecran | Plat |
| Display brightness (peak) | 1250 cd/m² |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Pixel Pitch | 0.1818 x 0.1818 mm |
| Nume raport contrast dinamic | Mega Infinity DCR |
| Colour gamut | 99.5% |
| Rată maximă de reîmprospătare | 144 |
| NTSC coverage (typical) | 129% |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Height (with stand) | 612 mm |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.07 miliarde de culori |
| DVI | Nu |
| Nivel pixel | 0,182 x 0,182 |
| Destinat pentru | |
| Densitate pixeli | 140 |
| Producator | PHILIPS |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 30 – 255 |
| Garantie | |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 48 – 144 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 69,8 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 39,3 |
| Diagonala display | |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range (HDR) 1000 |
| DDC/CI | Da |
| Rată opacitate | 25 |
| Duritate suprafață | 3H |
| Adâncime de culoare de | 8 |
| Standard gamă de culori | DCI-P3 |
| Gamă de culori | 99,5 |
| Acoperire sRGB (tipic) | 100 |
| Acoperire NTSC (tipică) | 129 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Încărcare rapidă | Da |
| Supot tip VESA Adaptative Sync | Da |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Poziționare pe piață | Gaming |
| Culoarea produsului | Negru |
| Hub USB încorporat | Da |
| Număr de porturi USB Tip-B conectare upstream | 1 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 3 |
| HDMI | Da |
| HDMI | 2, Da |
| Versiune HDMI | 2.1 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieşire audio | Da |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 1.4/2.2 |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 13 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -30 – 30 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 20 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Limbi afișaj pe ecran (OSD) | Chineză simplificată, Chineză tradițională, Cehă, Germană, Olandeză, Engleză, Spaniolă, Finlandeză, Franceză, Greacă, Ungară, Italiană, Japoneză, Coreeană, Poloneză, Portugheză, Rusă, Suedeză, Turcă, Ukrainiană |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | G |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 70 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 88 |
| Consum de energie (tipic) | 50,86 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 20 – 80 |
| Altitudinea de operare | 0 – 3658 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 3658 – 12192 |
| Lăţime (cu stand) | 715 |
| Adâncime (cu stand) | 311 |
| Înălţime (cu stand) | 612 |
| Lățime (fără stand) | 715 |
| Adâncime (fără stand) | 72 |
| Înălțime (fără stand) | 426 |
| Greutate | 7,4, 9,3 |
| Lăţime de ambalaj | 930 |
| Adâncimea de ambalaj | 226 |
| Înălţime de ambalaj | 526 |
| Greutatea pachetului | 12,2 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | DisplayPort, HDMI, Curent, USB tip-C |
| Tehnologii specifice de brand | Crosshair |
| Întârziere low input | Da |
| Sisteme de operare compatibile | Mac OS X |
| Material ambalaj reciclabil | 100 |
| Întretimp între eşecuri | 50000 |




