Monitor Philips 31.5″ 32M2C3500L/00, Curvature: 1500R, Diagonal (inch): 31.5, Diagonal (cm): 80, Aspect ratio: 16:9, Panel: VA, Resolution: 2560×1440, Refresh Rate: 180Hz, Response time GtG: 1ms, Response time MPRT: 0.5ms, Brightness (max): 300 cd/m², Contrast (static) : 3000:1, Contrast (dynamic): Mega Infinity DCR, Viewing angle: 178/178, Colours: 16.7M, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/20, HDMI: x2, DisplayPort: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor Philips 31.5" 32M2C3500L/00
1.116,32 lei TVA inclus.
Philips Evnia 32M2C3500L/00, 80 cm (31.5″), 2560 x 1440 Pixel, Quad HD, LCD, 0,5 ms, Negru
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Native aspect ratio | 16:9 |
|---|---|
| Plug and Play | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| LED backlight | Yes |
| Anti-glare screen | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Market positioning | Gaming |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | Yes |
| Non-operating altitude | 0 – 12192 m |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Touchscreen | Nu |
| Portabil | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| HDCP | Yes |
| Backlight type | W-LED |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Infinity DCR |
| DDC/CI | Yes |
| Haze rate | 25% |
| Surface hardness | 3H |
| Component video sync | Separate sync |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Number of OSD languages | 21 |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Operating altitude | 0 – 3658 m |
| Power supply type | Internal |
| HDR | Da |
| HDCP version | 1.4/2.2 |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Viewable size, horizontal | 69.7 cm |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Pixel Pitch | 0.2724 x 0.2724 mm |
| Viewable size, vertical | 39.2 cm |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Low input lag | Yes |
| Response time | 0.5 ms |
| Ecran Curbat: | Da |
| NTSC coverage (typical) | 106% |
| Panel type | Fast VA |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 31 kWh |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| sRGB coverage (typical) | 120% |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 62 kWh |
| Vertical scan range | 48 – 180 Hz |
| Pixel density | 93.24 ppi |
| Width (with stand) | 709 mm |
| Width (without stand) | 709 mm |
| Height (with stand) | 519 mm |
| Weight (with stand) | 6.85 kg |
| Luminozitate maximă | 300 cd/m² |
| Depth (with stand) | 250 mm |
| Diagonala monitor | 31.5" |
| Contrast ratio (typical) | 3500:1 |
| Horizontal scan range | 30 – 270 kHz |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Rezolutie display | 2560×1440, Quad HD |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tip panel | Fast VA, LCD, VA |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Built-in USB hub | No |
| Retroiluminare LED | Da |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Tip retroiluminare | W-LED |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Ecran tactil | Nu |
| Screen shape | Curved |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 300 |
| Maximum refresh rate | 180 Hz |
| Timp de răspuns monitor | 0,5, Sub 1 ms |
| Screen curvature rating | 1500R |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| Formă ecran | Curbat |
| Indice curbare ecran | 1500R |
| Depth (without stand) | 96 mm |
| Rația de contrast (tipică) | 3500:1 |
| Height (without stand) | 462 mm |
| Nume raport contrast dinamic | Mega Infinity DCR |
| Weight (without stand) | 6.02 kg |
| Rată maximă de reîmprospătare | 180 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| DVI | Nu |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Destinat pentru | |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Producator | PHILIPS |
| Nivel pixel | 0,272 x 0,272 |
| Garantie | |
| Densitate pixeli | 93,24 |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 30 – 270 |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 48 – 144 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 69,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 39,2 |
| Diagonala display | |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| DDC/CI | Da |
| Rată opacitate | 25 |
| Duritate suprafață | 3H |
| Standard gamă de culori | sRGB |
| Gamă de culori | 106 |
| Acoperire sRGB (tipic) | 120 |
| Acoperire NTSC (tipică) | 106 |
| Ecran sRGB | Da |
| Mărime cadru ecran | 31.5 inch/80 cm |
| AMD FreeSync | Da |
| Sincronizare componentă video | Separate sync |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Poziționare pe piață | Gaming |
| Culoarea produsului | Negru |
| Nume culoare | Charcoal |
| Hub USB încorporat | Nu |
| HDMI | Da |
| HDMI | 2, Da |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| DisplayPort | 2, Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieşire audio | Da |
| Ieșire căști | Da |
| Ieșiri căști | 1 |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 2.2 |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 20 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Limbi afișaj pe ecran (OSD) | Portugheză, Cehă, Olandeză, Engleză, Finlandeză, Franceză, Germană, Greacă, Ungară, Italiană, Japoneză, Coreeană, Poloneză, Rusă, Chineză simplificată, Spaniolă, Suedeză, Chineză tradițională, Turcă, Ukrainiană |
| Numărul de limbi OSD | 21 |
| Priza si Pornire | Da |
| Indicatori LED-uri | Punere în funcțiune, Mod Stand-by |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | F |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 31 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 62 |
| Consum de energie (tipic) | 33,8 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 20 – 80 |
| Altitudinea de operare | 0 – 3658 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 0 – 12192 |
| Lăţime (cu stand) | 709 |
| Adâncime (cu stand) | 250 |
| Înălţime (cu stand) | 519 |
| Lățime (fără stand) | 709 |
| Adâncime (fără stand) | 96 |
| Înălțime (fără stand) | 462 |
| Greutate | 6,02, 6,85 |
| Lăţime de ambalaj | 780 |
| Adâncimea de ambalaj | 188 |
| Înălţime de ambalaj | 520 |
| Greutatea pachetului | 9,03 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | DisplayPort, AC, HDMI |
| Manual | Da |
| Nu conține | Mercur, PVC/BFR |
| Întârziere low input | Da |
| Sisteme de operare compatibile | DDC/CI; Mac OS X; sRGB; Windows 11/10 |
| Tip finisaj exterior | Texturat |
| Sincronizarea semnalului de intrare monitor | Separate Sync |
| Controlul utilizatorului | Power On/Off; Menu/OK; Input/Up; Game Settings/Down; SmartImage game/Back |
| Caracteristici superioare imagine | SmartImage game |
| Material ambalaj reciclabil | 100 |
| Aprobări de Reglementare | CB; TUV/ISO9241-307; TUV-BAUART; EAC; EAEU RoHS; PSB; CE Mark; UKCA; EMF; FCC; ICES-003 |
| Delta E | 2 |
| Mod EasyRead | Da |
| Mod LowBlue | Da |
| Certificate de conformitate | EAC, RoHS, Comisia Federală a Comunicațiilor (FCC), CB, CE, TÜV mark, UKCA |
| Întretimp între eşecuri | 50000 |




