Monitor Philips 27″ 27M2N8500/00, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 69, Aspect ratio: 16:9, Panel: QD-OLED, Resolution: 2560×1440, Refresh Rate: 360Hz, Response time GtG: 0.03ms, Brightness (max): 1000 cd/m², Contrast (static) : 1.500.000:1, Contrast (dynamic): Mega Infinity DCR, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: DCI-P3, Color Gamut Coverage: 99.3%, Colours: 1.07B, Speakers: 5Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/25, HAS: 130mm, Pivot: Yes, Swivel: -30/30, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: 4x USB 3.2, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor Philips 27" 27M2N8500/00
4.141,62 lei TVA inclus.
Philips Evnia 8000 27M2N8500/00, 67,3 cm (26.5″), 2560 x 1440 Pixel, Quad HD, QD-OLED, 0,03 ms, Alb
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Native aspect ratio | 16:9 |
|---|---|
| Plug and Play | Yes |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| LED backlight | Yes |
| Anti-glare screen | Yes |
| HDMI version | 2.1 |
| Fast charging | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Number of speakers | 2 |
| Maximum refresh rate | 360 Hz |
| Panel type | OLED |
| Market positioning | Gaming |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Headphone out | Yes |
| Swivel angle range | -30 – 30° |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Touchscreen | Nu |
| Portabil | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| HDCP | Yes |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Infinity DCR |
| DDC/CI | Yes |
| Display sRGB | Yes |
| Component video sync | Separate sync |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Number of OSD languages | 21 |
| Operating altitude | 0 – 3658 m |
| Exterior finish type | Textured |
| Recyclable packaging material | 100% |
| EasyRead mode | Yes |
| LowBlue mode | Yes |
| Picture enhancement | SmartImage game |
| Power supply type | Internal |
| HDR | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| HDCP version | 1.4/2.2 |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Philips SmartUniformity | 93 – 105% |
| Delta E | 2 |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| Diagonala monitor | 27" |
| Boxe integrate | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Mean time between failures (MTBF) | 30000 h |
| RMS rated power | 10 W |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Colour depth | 10 bit |
| Depth (without stand) | 61 mm |
| Culoare monitor | Alb |
| Non-operating altitude | 3658 – 12192 m |
| Low input lag | Yes |
| Colour gamut | 98.5% |
| Ambient lighting type | 3-sided |
| Viewable size, vertical | 33.4 cm |
| Surface hardness | 2H |
| Response time | 0.03 ms |
| Contrast ratio (typical) | 1500000:1 |
| Display brightness (peak) | 1000 cd/m² |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 35 kWh |
| Refresh rate | Peste 300 Hz |
| Weight (without stand) | 6 kg |
| Display technology | QDOLED |
| Post-consumer recycled plastic | 35% |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 35 kWh |
| Pixel Pitch | 0.2292 x 0.2292 mm |
| Viewable size, horizontal | 59 cm |
| Vertical scan range | 48 – 360 Hz |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 True Black |
| Compatible operating systems | Mac OS X Windows 11 / 10 |
| Adaptive synchronisation | Yes |
| Weight (with stand) | 7.35 kg |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Luminozitate maximă | 1000 cd/m² |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| Horizontal scan range | 30 – 510 kHz |
| sRGB coverage (typical) | 147.5% |
| NTSC coverage (typical) | 120% |
| Adobe RGB coverage | 118% |
| Width (with stand) | 609.3 mm |
| Width (without stand) | 609.3 mm |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| Pixel density | 110.84 ppi |
| Depth (with stand) | 274.5 mm |
| Height (with stand) | 513.7 mm |
| Height (without stand) | 357.7 mm |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Product colour | White |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Rezolutie display | 2560×1440, Quad HD |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Cables included | DisplayPort, HDMI, Power, USB Type-A to USB Type-B |
| Tip panel | OLED, QD-OLED |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Retroiluminare LED | Da |
| Package depth | 141 mm |
| Ecran tactil | Nu |
| Package weight | 1.1 kg |
| Luminozitate afisaj (la vârf) | 1000 |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 250 |
| Timp de răspuns monitor | 0,03, Sub 1 ms |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Doesn't contain | Mercury, PVC/BFR |
| Formă ecran | Plat |
| Package height | 455 mm |
| Rația de contrast (tipică) | 1500000:1 |
| LED indicators | Operation, Stand-by |
| Nume raport contrast dinamic | Mega Infinity DCR |
| Package width | 780 mm |
| Rată maximă de reîmprospătare | 360 |
| Height adjustment | 13 cm |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Display diagonal | 67.3 cm (26.5) |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Brand specific technologies | Crosshair |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.07 miliarde de culori |
| Display diagonal (metric) | 67.3 cm |
| Nivel pixel | 0,229 x 0,229 |
| Power consumption (typical) | 83.7 W |
| Densitate pixeli | 110,84 |
| Producator | PHILIPS |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 30 – 510 |
| Garantie | |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 48 – 360 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 59 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 33,4 |
| Diagonala display | |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 400 True Black |
| DDC/CI | Da |
| Duritate suprafață | 2H |
| Adâncime de culoare de | 10 |
| Standard gamă de culori | DCI-P3 |
| Gamă de culori | 98,5 |
| Acoperire sRGB (tipic) | 147,5 |
| Acoperire NTSC (tipică) | 120 |
| Acoperire Adobe RGB | 118 |
| Ecran sRGB | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Tip iluminat ambiental | 3 părți |
| Încărcare rapidă | Da |
| Sincronizare componentă video | Separate sync |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 10 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Gaming |
| Culoarea produsului | Alb |
| Hub USB încorporat | Da |
| Versiune hub USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Tip port USB upstream | USB Tip-B |
| Număr de porturi USB Tip-B conectare upstream | 1 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 2 |
| HDMI | Da |
| HDMI | 2, Da |
| Versiune HDMI | 2.1 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieșire căști | Da |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 1.4/2.2 |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 13 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -30 – 30 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 20 |
| Imagine în imagine | Da |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Limbi afișaj pe ecran (OSD) | Chineză simplificată, Chineză tradițională, Cehă, Germană, Olandeză, Engleză, Spaniolă, Finlandeză, Franceză, Greacă, Ungară, Italiană, Japoneză, Coreeană, Poloneză, Portugheză, Rusă, Suedeză, Turcă, Ukrainiană |
| Numărul de limbi OSD | 21 |
| Priza si Pornire | Da |
| Indicatori LED-uri | Punere în funcțiune, Mod Stand-by |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | G |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 35 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 35 |
| Consum de energie (tipic) | 83,7 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 20 – 80 |
| Altitudinea de operare | 0 – 3658 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 3658 – 12192 |
| Lăţime (cu stand) | 609,3 |
| Adâncime (cu stand) | 274,5 |
| Înălţime (cu stand) | 513,7 |
| Lățime (fără stand) | 609,3 |
| Adâncime (fără stand) | 61 |
| Înălțime (fără stand) | 357,7 |
| Greutate | 6, 7,35 |
| Lăţime de ambalaj | 780 |
| Adâncimea de ambalaj | 141 |
| Înălţime de ambalaj | 455 |
| Greutatea pachetului | 11 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | DisplayPort, HDMI, Curent, USB Tip-A la USB Tip-B |
| Nu conține | Mercur, PVC/BFR |
| Tehnologii specifice de brand | Crosshair |
| Întârziere low input | Da |
| Sisteme de operare compatibile | Mac OS X |
| Picture-by-Picture (PbP) | Da |
| Tip finisaj exterior | Texturat |
| Caracteristici superioare imagine | SmartImage Game |
| Material ambalaj reciclabil | 100 |
| Fără metale grele | Hg (mercur ) |
| Delta E | 2 |
| Sincronizare adaptativă | Da |
| Mod EasyRead | Da |
| Mod LowBlue | Da |
| Philips SmartUniformity | 93 – 105 |
| Certificate de conformitate | RoHS |
| Întretimp între eşecuri | 30000 |
| Plastic reciclat post-consum | 35 |




