Monitor Philips 24″ 24M2N3201A/00, Diagonal (inch): 24, Diagonal (cm): 61, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 180Hz, Response time GtG: 1ms, Response time MPRT: 0.5ms, Brightness (max): 300 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Contrast (dynamic): Mega Infinity DCR, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: AdobeRGB, Color Gamut Coverage: 88%, Colours: 16.7M, Speakers: 2Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+20, HAS: 130mm, Pivot: Yes, Swivel: +30°~-30°, HDMI: x2, DisplayPort: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor Philips 24" 24M2N3201A/00
516,20 lei TVA inclus.
Philips Evnia 24M2N3201A/00, 60,5 cm (23.8″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LCD, 1 ms, Alb
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Pivot | Yes |
|---|---|
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Plug and Play | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| LED backlight | Yes |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Number of speakers | 2 |
| Market positioning | Gaming |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | Yes |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| Swivel angle range | -30 – 30° |
| Width (without stand) | 540 mm |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Touchscreen | Nu |
| Portabil | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Pixel Pitch | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| HDCP | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 18 kWh |
| Width (with stand) | 540 mm |
| Backlight type | W-LED |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Infinity DCR |
| DDC/CI | Yes |
| Haze rate | 25% |
| Surface hardness | 3H |
| Display sRGB | Yes |
| Component video sync | Separate sync |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Number of OSD languages | 21 |
| Operating altitude | 0 – 3658 m |
| Exterior finish type | Textured |
| Recyclable packaging material | 100% |
| EasyRead mode | Yes |
| LowBlue mode | Yes |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 h |
| Picture enhancement | SmartImage game |
| Power supply type | Internal |
| HDR | Da |
| sRGB coverage (typical) | 126% |
| HDCP version | 1.4/2.2 |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Response time (fast) | 0.5 ms |
| Culoare monitor | Alb |
| Horizontal scan range | 30 – 200 kHz |
| Non-operating altitude | 3658 – 12192 m |
| Depth (without stand) | 55 mm |
| Low input lag | Yes |
| Pixel density | 92.56 ppi |
| Energy efficiency class (HDR) | F |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 22 kWh |
| Colour gamut | 93% |
| Height (without stand) | 325 mm |
| Vertical scan range | 48 – 180 Hz |
| Adobe RGB coverage | 88% |
| Depth (with stand) | 261 mm |
| RMS rated power | 4 W |
| Luminozitate maximă | 300 cd/m² |
| Post-consumer recycled plastic | 35% |
| Compatible operating systems | Mac OS X Windows 11 / 10 |
| Adaptive synchronisation | Yes |
| Height (with stand) | 515 mm |
| NTSC coverage (typical) | 113% |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Diagonala monitor | 24 |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| Response time | 1 ms |
| Maximum refresh rate | 180 Hz |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| Weight (with stand) | 4.56 kg |
| Weight (without stand) | 2.76 kg |
| Regulatory Approvals | CB, CE Mark, TUV/ISO9241-307, TUV-BAUART, EAC, EAEU RoHS, UKCA, EMF, FCC, ICES-003 |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Product colour | White |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8) |
| Display diagonal (metric) | 60.5 cm |
| Rezolutie display | 1920×1080, Full HD |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Tip panel | Fast IPS, IPS, LCD |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Retroiluminare LED | Da |
| Cables included | AC, DisplayPort, HDMI |
| Tip retroiluminare | W-LED |
| HD type | Full HD |
| Ecran tactil | Nu |
| Package height | 420 mm |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 300 |
| Timp de răspuns monitor | 1ms, Da |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Swivelling | Yes |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| LED indicators | Operation, Stand-by |
| Formă ecran | Plat |
| Height adjustment | 13 cm |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Power consumption (typical) | 18.7 W |
| Nume raport contrast dinamic | Mega Infinity DCR |
| Package width | 730 mm |
| Rată maximă de reîmprospătare | 180 |
| Package depth | 188 mm |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Package weight | 7.38 kg |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Brand specific technologies | Crosshair |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Producator | PHILIPS |
| Timp răspuns (rapid) | 0,5 |
| Garantie | |
| Nivel pixel | 0,275 x 0,275 |
| Densitate pixeli | 92,56 |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 30 – 200 |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 48 – 180 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 52,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 29,6 |
| Diagonala display | |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| DDC/CI | Da |
| Rată opacitate | 25 |
| Duritate suprafață | 3H |
| Acoperire sRGB (tipic) | 126 |
| Acoperire NTSC (tipică) | 113 |
| Acoperire Adobe RGB | 88 |
| Acoperire DCI-P3 | 93 |
| Ecran sRGB | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Supot tip VESA Adaptative Sync | Da |
| Sincronizare componentă video | Separate sync |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 4 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Gaming |
| Culoarea produsului | Alb |
| Hub USB încorporat | Nu |
| HDMI | Da |
| HDMI | 2, Da |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieșire căști | Da |
| Ieșiri căști | 1 |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 1.4/2.2 |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 13 |
| Pivot | Da |
| înclinare | -90 – 90 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -30 – 30 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 20 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Limbi afișaj pe ecran (OSD) | Chineză simplificată, Chineză tradițională, Cehă, Germană, Olandeză, Engleză, Spaniolă, Finlandeză, Franceză, Greacă, Ungară, Italiană, Japoneză, Coreeană, Poloneză, Portugheză, Rusă, Suedeză, Turcă, Ukrainiană |
| Numărul de limbi OSD | 21 |
| Priza si Pornire | Da |
| Indicatori LED-uri | Punere în funcțiune, Mod Stand-by |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | E |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | F |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 18 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 22 |
| Consum de energie (tipic) | 18,7 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 20 – 80 |
| Altitudinea de operare | 0 – 3658 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 3658 – 12192 |
| Lăţime (cu stand) | 540 |
| Adâncime (cu stand) | 261 |
| Înălţime (cu stand) | 515 |
| Lățime (fără stand) | 540 |
| Adâncime (fără stand) | 55 |
| Înălțime (fără stand) | 325 |
| Greutate | 2,76, 4,56 |
| Lăţime de ambalaj | 730 |
| Adâncimea de ambalaj | 188 |
| Înălţime de ambalaj | 420 |
| Greutatea pachetului | 7,38 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | AC, DisplayPort, HDMI |
| Manual | Da |
| Tehnologii specifice de brand | Crosshair |
| Întârziere low input | Da |
| Punct central indicator | Da |
| Control umbre | Da |
| |Reducere tremurare imagine în mișcare | Da |
| Sisteme de operare compatibile | Mac OS X |
| Tip finisaj exterior | Texturat |
| Caracteristici superioare imagine | SmartImage game |
| Material ambalaj reciclabil | 100 |
| Aprobări de Reglementare | CB, CE Mark, TUV/ISO9241-307, TUV-BAUART, EAC, EAEU RoHS, UKCA, EMF, FCC, ICES-003 |
| Sincronizare adaptativă | Da |
| Mod EasyRead | Da |
| Mod LowBlue | Da |
| Certificate de conformitate | CB, CE, EAC, EMF, Comisia Federală a Comunicațiilor (FCC), ICES, RoHS, TÜV mark, UKCA |
| Întretimp între eşecuri | 50000 |
| Plastic reciclat post-consum | 35 |




