Monitor Philips 34″ 34M2C3500L/00, Curvature: 1500R, Diagonal (inch): 34, Aspect ratio: 21:9, Panel: VA, Resolution: 3440×1440, Refresh Rate: 180Hz, Response time GtG: 1ms, Response time MPRT: 0.5ms, Contrast (static) : 4000:1, Contrast (dynamic): Mega Infinity DCR, Colours: 1.07B, VESA Wallmount: 100×100, HDMI: x2, DisplayPort: x1
Monitor Philips 34" 34M2C3500L/00, Curvature: 1500R, Diagonal (inch): 34, Aspect
1.980,23 lei TVA inclus.
Philips Evnia 34M2C3500L/00, 86,4 cm (34″), 3440 x 1440 Pixel, Wide Quad HD, LCD, 1 ms, Negru
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Plug and Play | Yes |
|---|---|
| DisplayPort version | 1.4 |
| LED backlight | Yes |
| Anti-glare screen | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Market positioning | Gaming |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | Yes |
| Non-operating altitude | 0 – 12192 m |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Touchscreen | Nu |
| Portabil | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| HDCP | Yes |
| Backlight type | W-LED |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Infinity DCR |
| DDC/CI | Yes |
| Haze rate | 25% |
| Surface hardness | 3H |
| Component video sync | Separate sync |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Number of OSD languages | 21 |
| Operating altitude | 0 – 3658 m |
| Power supply type | Internal |
| HDR | Da |
| Contrast ratio (typical) | 4000:1 |
| NTSC coverage (typical) | 105% |
| HDCP version | 1.4/2.2 |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Weight (without stand) | 6.5 kg |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Low input lag | Yes |
| Ecran Curbat: | Da |
| Luminozitate maximă | N/A |
| sRGB coverage (typical) | 125% |
| Panel type | Fast VA |
| Horizontal scan range | 30 – 255 kHz |
| Viewable size, horizontal | 79.7 cm |
| Viewable size, vertical | 33.4 cm |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Pixel Pitch | 0.23175 x 0.23175 mm |
| Pixel density | 109.68 ppi |
| Width (with stand) | 808 mm |
| Width (without stand) | 808 mm |
| Response time | 0.03 ms |
| Depth (with stand) | 251 mm |
| Vertical scan range | 48 – 180 Hz |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Rezoluție monitor | 3440 x 1440 |
| Height (without stand) | 369 mm |
| Depth (without stand) | 69 mm |
| Rezolutie display | 3440×1440, Wide Quad HD |
| Adobe RGB coverage | 103% |
| Raport de aspect nativ | 21:9 |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Tip panel | Fast VA, LCD, VA |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Retroiluminare LED | Da |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tip retroiluminare | W-LED |
| Tilt adjustment | Yes |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 300 |
| Timp de răspuns monitor | 1ms, Da |
| Built-in USB hub | No |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Screen shape | Curved |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Maximum refresh rate | 180 Hz |
| Formă ecran | Curbat |
| Screen curvature rating | 1500R |
| Indice curbare ecran | 1500R |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| Rația de contrast (tipică) | 4000:1 |
| Height (with stand) | 464 mm |
| Nume raport contrast dinamic | Mega Infinity DCR |
| Weight (with stand) | 7.33 kg |
| Rată maximă de reîmprospătare | 180 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| DVI | Nu |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Destinat pentru | |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.07 miliarde de culori |
| Producator | PHILIPS |
| SmartResponse | 0,5 |
| Garantie | |
| Nivel pixel | 0,232 x 0,232 |
| Densitate pixeli | 109,68 |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 30 – 255 |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 48 – 180 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 79,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 33,4 |
| Diagonala display | |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| DDC/CI | Da |
| Rată opacitate | 25 |
| Duritate suprafață | 3H |
| Standard gamă de culori | sRGB |
| Acoperire sRGB (tipic) | 125 |
| Acoperire NTSC (tipică) | 105 |
| Acoperire Adobe RGB | 90 |
| Acoperire DCI-P3 | 94 |
| Ecran sRGB | Da |
| Mărime cadru ecran | 34 inch/86.36 cm |
| Supot tip VESA Adaptative Sync | Da |
| Sincronizare componentă video | Separate sync |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Poziționare pe piață | Gaming |
| Culoarea produsului | Negru |
| Nume culoare | Charcoal |
| Hub USB încorporat | Nu |
| HDMI | Da |
| HDMI | 2, Da |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| DisplayPort | 2, Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieşire audio | Da |
| Ieșire căști | Da |
| Ieșiri căști | 1 |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 2.2 |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 20 |
| Imagine în imagine | Da |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Limbi afișaj pe ecran (OSD) | Portugheză, Cehă, Olandeză, Engleză, Finlandeză, Franceză, Germană, Greacă, Ungară, Italiană, Japoneză, Coreeană, Poloneză, Rusă, Chineză simplificată, Spaniolă, Suedeză, Chineză tradițională, Turcă, Ukrainiană |
| Numărul de limbi OSD | 21 |
| Priza si Pornire | Da |
| Indicatori LED-uri | Mod Stand-by, Punere în funcțiune |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | F |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 31 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 60 |
| Consum de energie (tipic) | 31 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 20 – 80 |
| Altitudinea de operare | 0 – 3658 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 0 – 12192 |
| Lăţime (cu stand) | 808 |
| Adâncime (cu stand) | 251 |
| Înălţime (cu stand) | 464 |
| Lățime (fără stand) | 808 |
| Adâncime (fără stand) | 69 |
| Înălțime (fără stand) | 369 |
| Greutate | 6,5, 7,33 |
| Lăţime de ambalaj | 930 |
| Adâncimea de ambalaj | 188 |
| Înălţime de ambalaj | 480 |
| Greutatea pachetului | 9,47 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | DisplayPort, AC, HDMI |
| Manual | Da |
| Nu conține | PVC/BFR, Mercur |
| Întârziere low input | Da |
| Sisteme de operare compatibile | DDC/CI; Mac OS X; sRGB; Windows 11/10 |
| Picture-by-Picture (PbP) | Da |
| Tip finisaj exterior | Texturat |
| Sincronizarea semnalului de intrare monitor | Separate Sync |
| Controlul utilizatorului | Power On/Off; Menu/OK; Input/Up; Game Settings/Down; SmartImage game/Back |
| Caracteristici superioare imagine | SmartImage game |
| MultiView | 2 x Devices; PIP/PBP mode |
| Aprobări de Reglementare | CB; CE Mark; TUV/ISO9241-307; TUV-BAUART; EAC; EAEU RoHS; UKCA; EMF; FCC; ICES-003; cETLus |
| Delta E | 2 |
| Mod EasyRead | Da |
| Mod LowBlue | Da |
| Philips SmartUniformity | 93 – 105 |
| Certificate de conformitate | EAC, RoHS, Comisia Federală a Comunicațiilor (FCC), CB, CE, TÜV mark, UKCA |
| Întretimp între eşecuri | 50000 |




