MONITOR 23.8″ LG 24GS50F-B
MONITOR 23.8" LG 24GS50F-B
738,61 lei TVA inclus.
LG 24GS50F-B, 60,2 cm (23.7″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LCD, 5 ms, Negru
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Tech-3D | No |
|---|---|
| Native aspect ratio | 16:9 |
| DisplayPort version | 1.4 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Introduction year | 2024 |
| Market positioning | Gaming |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | Yes |
| Panel type | VA |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| AC adapter output voltage | 19 V |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| HDCP | Yes |
| Depth (without stand) | 39 mm |
| AMD FreeSync | Yes |
| Power supply type | External |
| Response time | 5 ms |
| HDR | Da |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| HDCP version | 1.4 |
| FPS counter | Yes |
| Motion blur reduction | Yes |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| High Dynamic Range (HDR) technology | HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Width (with stand) | 539.5 mm |
| Width (without stand) | 539.5 mm |
| Smart modes | Energy saving |
| Weight (with stand) | 3.55 kg |
| Weight (without stand) | 2.96 kg |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Pixel Pitch | 0.2739 x 0.2739 mm |
| Height (with stand) | 414.2 mm |
| Height (without stand) | 322.2 mm |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Maximum refresh rate | 182 Hz |
| Input current | 1.3 A |
| Depth (with stand) | 195.6 mm |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Cables included | HDMI |
| Display diagonal | 60.2 cm (23.7) |
| Display diagonal (metric) | 60.4 cm |
| HD type | Full HD |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Package weight | 5.3 kg |
| Power consumption (typical) | 15.7 W |
| Power consumption (max) | 16 W |
| Package width | 710 mm |
| Package depth | 156 mm |
| Package height | 400 mm |
| Brand specific technologies | Black Stabiliser, Crosshair, DAS Mode |
| Producator | LG |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 1920×1080, Full HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | LCD, VA |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 250 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms, 5 |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 3000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 182 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Nivel pixel | 0,274 x 0,274 |
| Diagonala display | |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Acoperire NTSC (tipică) | 72 |
| AMD FreeSync | Da |
| Tip AMD FreeSync | FreeSync |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Moduri Smart | Economisire energie |
| Poziționare pe piață | Gaming |
| Culoarea produsului | Negru |
| HDMI | Da |
| HDMI | 2, Da |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieșire căști | Da |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 1.4 |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | E |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 16 |
| Consum de energie (tipic) | 15,7 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (max) | 16 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Curent de intrare | 1.3 |
| Voltajul de ieşire al adaptorului AC | 19 |
| Tipul sursei de energie | Externă |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Lăţime (cu stand) | 539,5 |
| Adâncime (cu stand) | 195,6 |
| Înălţime (cu stand) | 414,2 |
| Lățime (fără stand) | 539,5 |
| Adâncime (fără stand) | 39 |
| Înălțime (fără stand) | 322,2 |
| Greutate | 2,96, 3,55 |
| Lăţime de ambalaj | 710 |
| Adâncimea de ambalaj | 156 |
| Înălţime de ambalaj | 400 |
| Greutatea pachetului | 5,3 |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | HDMI |
| Tehnologii specifice de brand | Black Stabiliser, Crosshair, DAS Mode |
| Contor FPS | Da |
| |Reducere tremurare imagine în mișcare | Da |
| Anul lansării | 2024 |




