Monitor Samsung 24″ LS24D360GAUXEN
Monitor Samsung 24" LS24D360GAUXEN
584,82 lei TVA inclus.
Samsung S36GD, 61 cm (24″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LCD, 4 ms, Negru
1 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Native aspect ratio | 16:9 |
|---|---|
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 1.4 |
| Market positioning | Consumer |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | Yes |
| Panel type | VA |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Panel mounting interface | 75 x 75 mm |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Power supply type | External |
| FreeSync | Nu |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Power cable length | 1.5 m |
| Samsung Eye Saver Mode | Yes |
| Off Timer Plus | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 17 kWh |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Display brightness (min) | 200 cd/m² |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Tilt angle range | -2 – 22° |
| Stand type | Simple stand |
| Screen curvature rating | 1800R |
| Weight (without stand) | 2.6 kg |
| Eco Saving Plus | Yes |
| Response time | 4 ms |
| Feet colour | Black |
| Depth (with stand) | 214 mm |
| sRGB coverage (typical) | 95% |
| Viewable size, horizontal | 52.1 cm |
| Viewable size, vertical | 29.3 cm |
| Width (with stand) | 547.8 mm |
| Width (without stand) | 547.8 mm |
| Weight (with stand) | 3.2 kg |
| Height (without stand) | 325.6 mm |
| Depth (without stand) | 108.2 mm |
| Height (with stand) | 416.3 mm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| VESA mounting | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| AMD FreeSync | No |
| Screen shape | Curved |
| Destinat pentru | |
| Touchscreen | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| Cables included | AC, HDMI |
| Certification | Windows 11 |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 40 °C |
| Display diagonal (metric) | 59 cm |
| HD type | Full HD |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Package height | 390 mm |
| Display diagonal | 6.1 cm (2.4) |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Height adjustment | No |
| Power consumption (typical) | 17 W |
| Package depth | 162 mm |
| Package width | 612 mm |
| Package weight | 5 kg |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 1920×1080, Full HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | LCD, VA |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 250 |
| Luminozitate ecran (min) | 200 |
| Timp de răspuns monitor | 4, 4 – 5 ms |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Formă ecran | Curbat |
| Indice curbare ecran | 1800R |
| Rația de contrast (tipică) | 3000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 100 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 52,1 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 29,3 |
| Diagonala display | |
| Acoperire sRGB (tipic) | 95 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Consumator |
| Culoarea produsului | Negru |
| Culoare picioare | Negru |
| Hub USB încorporat | Nu |
| VGA | Da |
| HDMI | Da |
| HDMI | Da, Yes |
| Versiune HDMI | 1.4 |
| Ieșire căști | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 75 x 75 |
| Ajustare a înălţimii | Nu |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -2 – 22 |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | E |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | Indisponibil |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 17 |
| Consum de energie (tipic) | 17 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Tipul sursei de energie | Externă |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 10 – 40 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 – 80 |
| Lăţime (cu stand) | 547,8 |
| Adâncime (cu stand) | 214 |
| Înălţime (cu stand) | 416,3 |
| Lățime (fără stand) | 547,8 |
| Adâncime (fără stand) | 108,2 |
| Înălțime (fără stand) | 325,6 |
| Greutate | 2,6, 3,2 |
| Tip stand | Suport simplu |
| Lăţime de ambalaj | 612 |
| Adâncimea de ambalaj | 162 |
| Înălţime de ambalaj | 390 |
| Greutatea pachetului | 5 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | AC, HDMI |
| Lungime cablu curent | 1,5 |
| Mod Economic Samsung Eye | Da |
| Economisire Eco Plus | Da |
| Off Timer Plus | Da |
| Certificare | Windows 11 |




