Monitor Samsung 27″ LC27R500FHPXEN, Curvature: 1800R, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 69, Aspect ratio: 16:9, Panel: VA, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 60Hz, Response time GtG: 4ms, Brightness (max): 250 cd/㎡, Contrast (static) : 3000:1, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: 72% NTSC, Colours: 16.7M, VESA Wallmount: 75×75, Tilt: -2.0° (±2.0°) ~22.0° (±2.0°), D-SUB: x1, HDMI: x1, AUX: YES
Monitor Samsung 27" LC27R500FHPXEN
897,01 lei TVA inclus.
Samsung CR50, 68,6 cm (27″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LED, 4 ms, Albastru, Gri
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Ethernet LAN | No |
|---|---|
| Market positioning | Consumer |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Panel mounting interface | 75 x 75 mm |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| AMD FreeSync | Yes |
| Audio input | No |
| Power supply type | External |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Contrast |
| Power cable length | 1.5 m |
| Samsung Eye Saver Mode | Yes |
| Image size | Y |
| Ecran Curbat: | Da |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Game mode | Yes |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Tilt angle range | -2 – 22° |
| Picture-in-Picture | No |
| Screen curvature rating | 1800R |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Installation CD | Yes |
| Eco Saving Plus | Yes |
| Weight (without stand) | 3.5 kg |
| Display brightness (peak) | 300 cd/m² |
| High Dynamic Range (HDR) supported | No |
| Audio output | No |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1352701 |
| Width (with stand) | 614.2 mm |
| Depth (with stand) | 251.2 mm |
| Height (with stand) | 466.2 mm |
| Weight (with stand) | 4.3 kg |
| Width (without stand) | 614.2 mm |
| Depth (without stand) | 73.8 mm |
| Height (without stand) | 362.8 mm |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| Destinat pentru | |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| Cables included | AC, HDMI |
| Package height | 177 mm |
| Power consumption (typical) | 21 W |
| Power consumption (max) | 35 W |
| Package width | 710 mm |
| Display diagonal (metric) | 68.4 cm |
| Package depth | 460 mm |
| Product colour | Blue, Grey |
| Colour name | DARK BLUE GRAY |
| Annual energy consumption | 31 kWh |
| Brand specific technologies | MagicBright |
| Certification | Windows 10 |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 1920×1080, Full HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | LED, VA |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afisaj (la vârf) | 300 |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 250 |
| Timp de răspuns monitor | 4, 4 – 5 ms |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Formă ecran | Curbat |
| Indice curbare ecran | 1800R |
| Rația de contrast (tipică) | 3000:1 |
| Nume raport contrast dinamic | Mega Contrast |
| Rată maximă de reîmprospătare | 60 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 59,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 33,6 |
| Diagonala display | |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Nu |
| Acoperire NTSC (tipică) | 72 |
| AMD FreeSync | Da |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Mod de joc | Da |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Consumator |
| Culoarea produsului | Albastru, Gri |
| Nume culoare | Dark Blue Gray |
| Hub USB încorporat | Nu |
| VGA | Da |
| DVI | Nu |
| HDMI | Da |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 1.4 |
| Intrare audio | Nu |
| Ieşire audio | Nu |
| Ieșire căști | Da |
| Ieșiri căști | 1 |
| Mufă jack CC-intrare | Da |
| Ethernet LAN | Nu |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 75 x 75 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Ajustare a înălţimii | Nu |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -2 – 22 |
| Imagine în imagine | Nu |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | E |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | Indisponibil |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 21 |
| Consum de energie (tipic) | 21 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (max) | 35 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Tipul sursei de energie | Externă |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Consum anual de energie | 31 |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 10 – 40 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 – 80 |
| Lăţime (cu stand) | 614,2 |
| Adâncime (cu stand) | 251,2 |
| Înălţime (cu stand) | 466,2 |
| Lățime (fără stand) | 614,2 |
| Adâncime (fără stand) | 73,8 |
| Înălțime (fără stand) | 362,8 |
| Greutate | 3,5, 4,3 |
| Lăţime de ambalaj | 710 |
| Adâncimea de ambalaj | 460 |
| Înălţime de ambalaj | 177 |
| Greutatea pachetului | 6,5 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | AC, HDMI |
| CD de instalare | Da |
| Lungime cablu curent | 1,5 |
| Tehnologii specifice de brand | MagicBright |
| Mod Economic Samsung Eye | Da |
| Economisire Eco Plus | Da |
| Dimensiune imagine | Y |
| Certificare | Windows 10 |










