Monitor Asus 24″ VY249HF-W, Diagonal (inch): 24, Diagonal (cm): 61, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 100Hz, Response time MPRT: 1ms, Brightness (max): 250 cd/㎡, Contrast (static) : 1300:1, Viewing angle: 178°/178°, Colours: 16.7M, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5° ~ 23°, HDMI: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor Asus 24" VY249HF-W, Diagonal (inch): 24, Diagonal (cm): 61,
858,76 lei TVA inclus.
ASUS VY249HF-W, 60,5 cm (23.8″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LCD, 1 ms, Alb
50 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Width (with stand) | 541 mm |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Backlight type | LED |
| Pixel Pitch | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| HDCP | Yes |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| FreeSync | Nu |
| Weight (without stand) | 2.9 kg |
| Tilt angle range | -5 – 22° |
| Digital vertical frequency | 48 – 100 Hz |
| Game mode | Yes |
| HDCP version | 1.4 |
| Screen shape | Flat |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Flicker-free technology | Yes |
| Height (without stand) | 323 mm |
| Culoare monitor | Alb |
| Depth (with stand) | 185 mm |
| Height (with stand) | 393 mm |
| Width (without stand) | 541 mm |
| Depth (without stand) | 48 mm |
| Feet colour | White |
| Weight (with stand) | 3.4 kg |
| Digital horizontal frequency | 31 – 110 kHz |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Package depth | 130 mm |
| Wall mountable | Yes |
| Brand specific technologies | Eye Care+, SPLENDID |
| Package height | 392 mm |
| Package weight | 4.6 kg |
| Package width | 60.3 mm |
| Power consumption (typical) | 13.99 W |
| Producator | ASUS |
| Diagonala display | |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 1920×1080, Full HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | IPS, LCD |
| Tip retroiluminare | LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 250 |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms, Da |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 1300:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 100 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Nivel pixel | 0,275 x 0,275 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 52,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 29,6 |
| Frecvență orizontală (mod) digital | 31 – 110 |
| Frecvență verticală (mod) digital | 48 – 100 |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Mod de joc | Da |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Gaming |
| Culoarea produsului | Alb |
| Culoare picioare | Alb |
| Hub USB încorporat | Nu |
| HDMI | Da |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 1.4 |
| Ieșire căști | Da |
| Ieșiri căști | 1 |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 1.4 |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Montare pe perete | Da |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Nu |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 22 |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | C |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 11 |
| Consum de energie (tipic) | 13,99 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Consum energie (PowerSave) | 0,5 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Lăţime (cu stand) | 541 |
| Adâncime (cu stand) | 185 |
| Înălţime (cu stand) | 393 |
| Lățime (fără stand) | 541 |
| Adâncime (fără stand) | 48 |
| Înălțime (fără stand) | 323 |
| Greutate | 2,9, 3,4 |
| Lăţime de ambalaj | 603 |
| Adâncimea de ambalaj | 130 |
| Înălţime de ambalaj | 392 |
| Greutatea pachetului | 4,6 |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Tehnologii specifice de brand | Eye Care+, SPLENDID |










