Monitor MSI 27″ PRO MP271A, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 69, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 100Hz, Response time GtG: 4ms, Response time MPRT: 1ms, Brightness (max): 300 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: sRGB, Color Gamut Coverage: 108%, Colours: 16.7M, Speakers: 2Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5° ~ 23°, D-SUB: x1, HDMI: x1, DisplayPort: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT / x1 3.5mm Audio IN
Monitor MSI 27" PRO MP271A
694,06 lei TVA inclus.
MSI Pro MP271A, 68,6 cm (27″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LCD, 4 ms, Negru
In stoc distributie
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
|---|---|
| HDMI version | 1.4b |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Boxe integrate | Da |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Response time (fast) | 1 ms |
| AMD FreeSync | Yes |
| Detachable stand | Yes |
| Power supply type | Internal |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| Supported video modes | 1080p |
| Depth (without stand) | 48.8 mm |
| Display brightness (peak) | 300 cd/m² |
| Height (with stand) | 456.8 mm |
| Height (without stand) | 367.1 mm |
| Weight (with stand) | 3.9 kg |
| Width (with stand) | 612.6 mm |
| Width (without stand) | 612.6 mm |
| Horizontal scan range | 52.32 – 109 kHz |
| Depth (with stand) | 219.7 mm |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Producator | MSI |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 1920×1080, Full HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | IPS, LCD |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afisaj (la vârf) | 300 |
| Timp de răspuns monitor | 4, 4 – 5 ms |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Timp de răspuns (MPRT) | 1 |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Plat |
| Rezoluții grafice suportate | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Moduri video suportate | 1080p |
| Rata de vizionare | 16:9 |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 100 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Timp răspuns (rapid) | 1 |
| Nivel pixel | 0,311 x 0,311 |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 52,32 – 109 |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 48 – 100 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 59,8 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 33,6 |
| Diagonala display | |
| Adâncime de culoare de | 8 |
| Standard gamă de culori | sRGB |
| Acoperire sRGB (tipic) | 108 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Da |
| Tip AMD FreeSync | FreeSync |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 4 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Companii |
| Culoarea produsului | Negru |
| Stand detașabil | Da |
| VGA | Da |
| HDMI | Da |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 1.4b |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.2a |
| Ieșire căști | Da |
| Ieșiri căști | 1 |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 23 |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | E |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | Indisponibil |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 20 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Lăţime (cu stand) | 612,6 |
| Adâncime (cu stand) | 219,7 |
| Înălţime (cu stand) | 456,8 |
| Greutate | 3,9 |
| Lățime (fără stand) | 612,6 |
| Adâncime (fără stand) | 48,8 |
| Înălțime (fără stand) | 367,1 |
| Lăţime de ambalaj | 706 |
| Adâncimea de ambalaj | 131 |
| Înălţime de ambalaj | 490 |
| Greutatea pachetului | 5,5 |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR |
| Certificare | CB/CE |









