Monitor MSI 26.5″ MAG 271QPX QD-OLED, Diagonal (inch): 26.5, Diagonal (cm): 67.3, Aspect ratio: 16:9, Panel: QD-OLED, Resolution: 2560×1440, Refresh Rate: 360Hz, Response time GtG: 0.03ms, Brightness (max): 250 cd/㎡, Contrast (static) : 1.5M:1, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: Adobe RGB, Color Gamut Coverage: 98%, Colours: 1.07B, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5° ~ 20°, HAS: 110mm, Pivot: Yes, Swivel: -30˚ ~ 30˚, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB-C: x1, USB-C Power Delivery: 15W, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor MSI 26.5" MAG 271QPX QD-OLED
5.408,16 lei TVA inclus.
MSI MAG 271QPX QD-OLED, 67,3 cm (26.5″), 2560 x 1440 Pixel, Wide Quad HD, QD-OLED, 0,03 ms, Negru
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Pivot | Yes |
|---|---|
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Maximum refresh rate | 360 Hz |
| Panel type | OLED |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| DisplayPort version | 1.4a |
| DVI port | No |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Display surface | Matt |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Aspect ratio | 16:9 |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| FreeSync | Nu |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| TV tuner integrated | No |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range (HDR) 400 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 40 kWh |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Width (with stand) | 609 mm |
| Width (without stand) | 609 mm |
| Screen shape | Flat |
| Viewable size, vertical | 33.4 cm |
| Weight (without stand) | 5.3 kg |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Supported video modes | 1440p |
| Feet colour | Black |
| Height (without stand) | 362 mm |
| Response time | 0.03 ms |
| Refresh rate | Peste 300 Hz |
| Weight (with stand) | 8 kg |
| Adobe RGB coverage | 98% |
| Colour gamut | 99.1% |
| Height (with stand) | 416 mm |
| Display technology | QDOLED |
| Depth (without stand) | 72 mm |
| Depth (with stand) | 242 mm |
| Pixel Pitch | 0.2292 x 0.2292 mm |
| Viewable size, horizontal | 59 cm |
| Vertical scan range | 48 – 360 Hz |
| Contrast ratio (typical) | 150000000:1 |
| Horizontal scan range | 30 – 585 kHz |
| sRGB coverage (typical) | 138.4% |
| Screen curvature | 180 cm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 405453 |
| Destinat pentru | |
| Producator | MSI |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 2560×1440, Wide Quad HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | OLED, QD-OLED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 250 |
| Timp de răspuns monitor | 0,03, Sub 1 ms |
| Suprafață de afișare | Mată |
| Formă ecran | Plat |
| Rezoluții grafice suportate | 2560 x 1440 |
| Moduri video suportate | 1440p |
| Rata de vizionare | 16:9 |
| Rația de contrast (tipică) | 150000000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 360 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.07 miliarde de culori |
| Nivel pixel | 0,229 x 0,229 |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 30 – 585 |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 48 – 360 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 59 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 33,4 |
| Diagonala display | |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range (HDR) 400 |
| Standard gamă de culori | DCI-P3 |
| Gamă de culori | 99,1 |
| Acoperire sRGB (tipic) | 138,4 |
| Acoperire Adobe RGB | 98 |
| Curbură ecran | 180 |
| 3D | Nu |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Supot tip VESA Adaptative Sync | Da |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Gaming |
| Culoarea produsului | Negru |
| Culoare picioare | Negru |
| Hub USB încorporat | Nu |
| Număr porturi USB Tip-C downstream | 1 |
| DVI | Nu |
| HDMI | Da |
| HDMI | 2, Da |
| Versiune HDMI | 2.1 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4a |
| Ieșire căști | Da |
| Ieșiri căști | 1 |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 11 |
| Pivot | Da |
| înclinare | -90 – 90 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | 30 – 30 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 20 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Indicatori LED-uri | Curent |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | F |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 40 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 40 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Lăţime (cu stand) | 609 |
| Adâncime (cu stand) | 242 |
| Înălţime (cu stand) | 416 |
| Lățime (fără stand) | 609 |
| Adâncime (fără stand) | 72 |
| Înălțime (fără stand) | 362 |
| Greutate | 5,3, 8 |
| Greutatea pachetului | 10,3 |
| Tip ambalaj | Cutie |
| TV tuner integrat | Nu |










