Monitor ViewSonic 34″ VA3456-MHDJ, Diagonal (inch): 34, Diagonal (cm): 86.4, Aspect ratio: 21:9, Panel: IPS, Resolution: 3440×1440, Refresh Rate: 75Hz, Response time GtG: 4ms, Brightness (max): 420 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Contrast (dynamic): 50M:1, Viewing angle: 178° (H) / 178° (V), Color Gamut Type: NTSC, Color Gamut Coverage: 0.72, Colours: 1.07B, Speakers: 2x3W, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -4° ~ 20°, HAS: 100mm, Swivel: 360°, HDMI: x2, DisplayPort: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor ViewSonic 34" VA3456-MHDJ
1.959,85 lei TVA inclus.
Viewsonic VA3456-mhdj, 86,4 cm (34″), 3440 x 1440 Pixel, UltraWide Quad HD, LED, 4 ms, Negru
In stoc distributie
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Pallet gross width | 121.9 cm |
|---|---|
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Number of speakers | 2 |
| Products per master (outer) case | 1 pc(s) |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Headphone out | Yes |
| RMS rated power | 6 W |
| Tip panel | IPS |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Market positioning | Home |
| HDCP | Yes |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| FreeSync | Nu |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Display brightness (typical) | 400 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Rezoluție monitor | 3440 x 1440 |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| AC (power) in | Yes |
| Height (without stand) | 367 mm |
| Pixel Pitch | 0.233 x 0.233 mm |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Colour depth | 10 bit |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| sRGB coverage (typical) | 104% |
| Energy efficiency class (HDR) | F |
| Response time | 4 ms |
| Feet colour | Black |
| Depth (without stand) | 59 mm |
| Digital horizontal frequency | 15 – 120 kHz |
| Digital vertical frequency | 24 – 76 Hz |
| Tilt angle range | -4 – 20° |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 29 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 29 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 401359 |
| Width (with stand) | 817 mm |
| Depth (with stand) | 201 mm |
| Height (with stand) | 513.3 mm |
| Weight (with stand) | 9.2 kg |
| Width (without stand) | 817 mm |
| Weight (without stand) | 6.8 kg |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Adjustable height (max) | 10 cm |
| Pallet gross height | 2.21 m |
| Pallet gross length | 101.6 cm |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Quick start guide | Yes |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Cables included | AC, HDMI |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 90% |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Package depth | 230 mm |
| Package height | 460 mm |
| Display diagonal | 86.4 cm (34) |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Power consumption (max) | 45 W |
| HD type | UltraWide Quad HD |
| Package width | 900 mm |
| Package weight | 11.6 kg |
| Power consumption (typical) | 4.3 W |
| Harmonized System (HS) code | 8528521000 |
| Weight | 92 kg |
| Producator | VIEWSONIC |
| Garantie |










