Monitor Dell 23.8″ U2424H, 60.47 cm, Maximum preset resolution: 1920 x 1080 at 120 Hz, Screen type: Active matrix – TFT LCD, Panel Type: In- plane switching Technology, Backlight LED: Edgelight System, Display screen coating: Anti-Glare with 3H hardness, Aspect ratio: 16:9, Pixel per inch: (PPI) 92.53, Contrast ratio: 1000 to 1 (typical), Viewing angle: 178° (vertical) typical, 178° (horizontal) typical, Response time: 5 ms (Fast OD), 8 ms (Normal OD), Brightness: 250 cd/m² (typical), Color depth: 16.7 million colors, Color gamut: 100% sRGB, BT.709 100%, DCI-P3 85%, Adjustability: Height adjustable stand 150.00 mm, Tilt: -5° to 21°, Swivel: -45° to 45°, Pivot: -90° to 90°, VESA mounting holes (100 mm x 100 mm-behind attached VESA cover), Connectivity: 1 x DisplayPort version 1.4 (DRR for Microsoft Windows) (HDCP 1.4)(supports up to FHD 1920 x 1080 120 Hz), 1 x HDMI port version 1.4 (HDCP 1.4) (supports up to FHD 1920 x 1080 120 Hz TMDS as per specified in HDMI 1.4), 1 x DisplayPort (Out) with MST (HDCP 1.4), 1 x USB Type-C upstream port (video and data) (Alternate mode with DisplayPort 1.4, Power Delivery PD up to 90 W) (applicable for U2424HE only), 1 x USB Type-C upstream port (data only, 10 Gbps USB 3.2 Gen2), 2 x SuperSpeed USB 10 Gbps (USB 3.2 Gen2) Type-A downstream ports (applicable for U2424H/U2424H WOST only), 3 x SuperSpeed USB 10 Gbps (USB 3.2 Gen2) Type-A downstream ports (applicable for U2424HE only), 1 x audio line- out port, 1 x RJ45 port (applicable for U2424HE only), Quick Access: 1 x USB Type-C downstream port with charging capability at 15 W (maximum), 1 x SuperSpeed USB 10 Gbps (USB 3.2 Gen2) Type-A downstream port with BC1.2 charging capability at 2 A (maximum), Dell Display Manager (DDM) Compatibility: Easy Arrange and other key features, Security: Security lock slot (cable lock sold separately), What’s in the box: Stand riser, Stand base, Power cable, DisplayPort 1.4 cable (DP to DP) Cable length: 1.80 M, USB-A to USB-C Gen2 cable Cable length: 1.00 M, Quick Setup Guide, Safety, Environmental, and Regulatory Information, Factory Calibration Report, Dimensions (with stand): Height (extended): 496.53 mm (19.55 in.), Height: (compressed) 364.00 mm (14.33 in.), Width: 538.64 mm (21.21 in.), Depth: 181.75 mm (7.16 in.), 3-Years Advanced Exchange Service and Limited Hardware Warranty
Monitor Dell 23.8" U2424H, 60.47 cm, FHD 1920 x 1080,
1.124,70 lei TVA inclus.
DELL UltraSharp U2424H, 60,5 cm (23.8″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LCD, 8 ms, Negru, Argint
3 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| Touch | No |
| LFD-Segment | Standard |
| LFD-Resolution | FHD |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| HDMI version | 1.4 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Backlight type | Edge LED |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| Operating altitude | 0 – 5000 m |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Pixel Pitch | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| HDCP | Yes |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Surface hardness | 3H |
| Front bezel colour | Black |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| FreeSync | Nu |
| Power supply type | Internal |
| USB Type-C | Da |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Feet colour | Silver |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| AC (power) in | Yes |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| HDCP version | 1.4 |
| Response time | 8 ms |
| Screen shape | Flat |
| Response time (fast) | 5 ms |
| Flicker-free technology | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Input current | 1.5 A |
| Non-operating altitude | 5000 – 12192 m |
| Stand included | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Supported video modes | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Pixel density | 92.53 ppi |
| Viewable size diagonal | 60.5 cm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 24 kWh |
| Weight (without stand) | 3.52 kg |
| Weight (with stand) | 5.09 kg |
| Vertical scan range | 48 – 120 Hz |
| Colour gamut | 85% |
| Bezel width (bottom) | 8.95 mm |
| Width (with stand) | 538.6 mm |
| Width (without stand) | 538.6 mm |
| Bezel width (side) | 5.8 mm |
| Bezel width (top) | 5.8 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1591641 |
| Horizontal scan range | 31 – 135 kHz |
| Depth (with stand) | 49.1 mm |
| Height (with stand) | 311.2 mm |
| Depth (without stand) | 181.8 mm |
| Height (without stand) | 496.5 mm |
| Brightness | ≤400cd/m2 |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| LFD-Screen-Size | 24.x" |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Producator | DELL |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 1920×1080, Full HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | IPS, LCD |
| Tip retroiluminare | Edge LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 250 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms, 8 |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Plat |
| Rezoluții grafice suportate | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 720 x 480, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1152 x 864 (XGA+), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1600 x 900, 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Moduri video suportate | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 120 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Timp răspuns (rapid) | 5 |
| Nivel pixel | 0,275 x 0,275 |
| Densitate pixeli | 92,53 |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 31 – 135 |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 48 – 120 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 52,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 29,6 |
| Diagonală zonă vizibilă | 60,5 |
| Diagonala display | |
| Duritate suprafață | 3H |
| Standard gamă de culori | DCI-P3 |
| Gamă de culori | 85 |
| Acoperire sRGB (tipic) | 100 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Companii |
| Culoarea produsului | Negru, Argint |
| Culoare ramă frontală | Negru |
| Culoare picioare | Argint |
| Hub USB încorporat | Da |
| Versiune hub USB | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Tip port USB upstream | USB tip-C |
| Număr de porturi USB Tip-C conectare upstream | 1 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 3 |
| Număr porturi USB Tip-C downstream | 1 |
| HDMI | Da |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 1.4 |
| DisplayPort | 2, Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieșire căști | Da |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 1.4 |
| Intrare curent (AC) | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 15 |
| Pivot | Da |
| înclinare | -90 – 90 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -45 – 45 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 21 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | D |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | Indisponibil |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 24 |
| Consum de energie (tipic) | 13,7 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (max) | 72 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Curent de intrare | 1.5 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 – 80 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 5 – 90 |
| Altitudinea de operare | 0 – 5000 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 5000 – 12192 |
| Lăţime (cu stand) | 538,6 |
| Adâncime (cu stand) | 49,1 |
| Înălţime (cu stand) | 311,2 |
| Lățime (fără stand) | 538,6 |
| Adâncime (fără stand) | 181,8 |
| Înălțime (fără stand) | 496,5 |
| Greutate | 3,52, 5,09 |
| Lățime ramă (lateral) | 5,8 |
| Lățime ramă (sus) | 5,8 |
| Lățime ramă (jos) | 8,95 |
| Greutatea pachetului | 7,92 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | AC, DisplayPort, USB tip A către USB tip C |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Lungime cablu DisplayPort | 1,8 |
| Compatibil cu măsurile de sustenabilitate | Da |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR, TCO |
| Nu conține | PVC/BFR |
| Fără metale grele | Hg (mercur ) |
| Control automat luminozitate | Da |
| Certificate de conformitate | RoHS |


















