Monitor Dell 34″ P3424WEB, 86.71 cm, Maximum preset resolution: 3440 x 1440 at 60 Hz, Screen type: Active matrix – TFT LCD, Panel Type: In- plane switching Technology, Backlight LED: LED, Display screen coating: Anti-glare treatment of the front polarizer (3H) hard coating, Aspect ratio: 21:9, Pixel per inch: (PPI) 109.68, Contrast ratio: 1000 to 1 (typical), Viewing angle: 178° (vertical) typical, 178° (horizontal) typical, Response time: 8 ms gray-to-gray (Normal), 5 ms gray-to-gray (Fast), Brightness: 300 cd/m² (typical), Color depth: 1.07 billion colors, Color gamut: 99% sRGB, Adjustability: Height adjustable stand 150.00 mm, Tilt: -5° to 21°, Swivel: -30° to 30°, Slant adjust: -4° to 4°, VESA mounting holes (100 mm x 100 mm-behind attached VESA cover), Connectivity: 1 x DisplayPort version 1.2 (HDCP 2.2), 1 x HDMI 2.1 (TMDS), 1 x USB Type-B (USB 3.2 Gen1 upstream port), 1 x USB Type-C (Alternate mode with DisplayPort 1.2, USB 3.2 Gen1 upstream port, Power Delivery PD up to 90 W), 1 x USB Type-C downstream (15 W), USB 3.2 Gen1 (5 Gbps), 2 x super speed USB 5 Gbps (USB 3.2 Gen1), 1 x super speed USB 5 Gbps (USB 3.2 Gen1) with BC 1.2 charging capability at 2 A (max), 1 x 3.5 mm headphone jack, 1 x RJ45, Dell Display Manager (DDM) Compatibility: Easy Arrange and other key features, Security: Security lock slot (cable lock sold separately), What’s in the box: Stand riser, Stand base, Power cable, DisplayPort 1.8 M cable (DisplayPort to DisplayPort), USB 3.2 Gen1 1.8 M Type-A to Type-B upstream cable, USB-C Gen1 1.8 M cable (C to C), Quick Setup Guide, Safety, Environmental, and Regulatory Information, Dimensions: Height (extended): 595.89 mm (23.46 in.), Height (compressed): 445.89 mm (17.55 in.), Width: 815.65 mm (32.11 in.), Depth: 242.47 mm (9.55 in.), 3-Years Advanced Exchange Service and Limited Hardware Warranty
Monitor Dell 34" P3424WEB 86.71 cm, WQHD 3440 x 1440,
3.163,77 lei TVA inclus.
DELL P Series P3424WEB, 86,7 cm (34.1″), 3440 x 1440 Pixel, 4K Ultra HD, LCD, 8 ms, Negru
3 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Pivot | No |
| Touch | No |
| Wi-Fi | No |
| LFD-Segment | Standard |
| LFD-Resolution | WQHD |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Plug and Play | Yes |
| Built-in USB hub | Yes |
| Colour gamut | 99% |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Number of speakers | 2 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Swivel angle range | -30 – 30° |
| Power adapter included | Yes |
| Built-in camera | Yes |
| Operating altitude | 0 – 5000 m |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Backlight type | LED |
| HDCP | Yes |
| Boxe integrate | Da |
| Surface hardness | 3H |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| FreeSync | Nu |
| Power supply type | Internal |
| Diagonala monitor | Peste 41 inch |
| USB Type-C | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| USB upstream port type | USB Type-B, USB Type-C |
| Number of upstream ports | 2 |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| HDCP version | 2.2 |
| Feet colour | Silver |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| Rezoluție monitor | 3440 x 1440 |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Ecran Curbat: | Da |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Pixel Pitch | 0.2325 x 0.2325 mm |
| Vertical scan range | 56 – 76 Hz |
| AC (power) in | Yes |
| Webcam | Da |
| RMS rated power | 10 W |
| Response time | 8 ms |
| Response time (fast) | 5 ms |
| Flicker-free technology | Yes |
| Market positioning | Office |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Non-operating altitude | 5000 – 12192 m |
| Stand included | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 32 kWh |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Horizontal scan range | 30 – 90 kHz |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Bezel width (bottom) | 2.17 cm |
| Pixel density | 109.68 ppi |
| High Dynamic Range (HDR) supported | No |
| PC Audio in | No |
| Stylus included | No |
| Viewable size, horizontal | 80 cm |
| Viewable size, vertical | 33.5 cm |
| Weight (with stand) | 10.8 kg |
| Screen curvature rating | 3800R |
| Supported video modes | 480p, 720p, 1080i, 1080p |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1378998 |
| Width (with stand) | 815.6 mm |
| Depth (with stand) | 242.5 mm |
| Height (with stand) | 595.9 mm |
| Width (without stand) | 815.6 mm |
| Depth (without stand) | 84.8 mm |
| Height (without stand) | 420 mm |
| Weight (without stand) | 7.43 kg |
| Bezel width (side) | 8.67 mm |
| Bezel width (top) | 3.92 cm |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| Brightness | ≤400cd/m2 |
| LFD-Screen-Size | 34.x" |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Producator | DELL |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 3440×1440, 4K Ultra HD |
| Raport de aspect nativ | 21:9 |
| Tip panel | IPS, LCD |
| Tip retroiluminare | LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 300 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms, 8 |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Curbat |
| Indice curbare ecran | 3800R |
| Rezoluții grafice suportate | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1152 x 864 (XGA+), 1280 x 1024 (SXGA), 1600 x 1200 (UXGA), 1920 x 1080 (HD 1080), 2048 x 1080, 2560 x 1440, 3440 x 1440 |
| Moduri video suportate | 480p, 720p, 1080i, 1080p |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 60 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.07 miliarde de culori |
| Timp răspuns (rapid) | 5 |
| Nivel pixel | 0,233 x 0,233 |
| Densitate pixeli | 109,68 |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 30 – 90 |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 56 – 76 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 80 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 33,5 |
| Diagonala display | |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Nu |
| Duritate suprafață | 3H |
| Standard gamă de culori | sRGB |
| Gamă de culori | 99 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 10 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| MegaPixel | 4 |
| Microfon încorporat | Da |
| Cameră încorporată | Da |
| Poziționare pe piață | Birou |
| Culoarea produsului | Negru |
| Culoare ramă frontală | Negru |
| Stand detașabil | Da |
| Culoare picioare | Argint |
| Hub USB încorporat | Da |
| Tip port USB upstream | USB Tip-B, USB tip-C |
| Număr porturi upstream | 2 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 3 |
| Număr porturi USB Tip-C downstream | 1 |
| USB-C | Da |
| Alimentare energie USB | Da |
| Putere USB Redată până la | 90 |
| HDMI | Da |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 2.1 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.2 |
| Ieșire căști | Da |
| Conectivitate pentru căşti | 3.5 mm |
| Microfon, Jack line-in | Da |
| Intrare audio PC | Nu |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 2.2 |
| Intrare curent (AC) | Da |
| WiFi | Nu |
| Ethernet LAN | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 15 |
| Pivot | Nu |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -30 – 30 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 21 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Priza si Pornire | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | F |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 32 |
| Consum de energie (tipic) | 31,5 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,3 |
| Consum de energie (max) | 210 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 – 80 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 5 – 90 |
| Altitudinea de operare | 0 – 5000 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 5000 – 12192 |
| Lăţime (cu stand) | 815,6 |
| Adâncime (cu stand) | 242,5 |
| Înălţime (cu stand) | 595,9 |
| Lățime (fără stand) | 815,6 |
| Adâncime (fără stand) | 84,8 |
| Înălțime (fără stand) | 420 |
| Greutate | 10,8, 7,43 |
| Lățime ramă (lateral) | 8,67 |
| Lățime ramă (sus) | 3,92 |
| Lățime ramă (jos) | 2,17 |
| Greutatea pachetului | 15,8 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | AC, DisplayPort, USB Tip-A la USB Tip-B, USB tip C către USB tip C |
| Adaptor curent inclus | Da |
| Telecomandă inclusă | Nu |
| Ac doză inclus | Nu |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Lungime cablu DisplayPort | 1,8 |
| Compatibil cu măsurile de sustenabilitate | Da |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR |
| Nu conține | Arsenic, PVC/BFR |
| Amprentă de carbon totală (kg of CO2e) | 788 |
| Emisii totale de Carbon, deviație standard (kg of CO2e) | 187 |
| Emisii de Carbon, producție (kg of CO2e) | 466,57 |
| Emisii de Carbon, logistică (kg of CO2e) | 78,17 |
| Emisii de carbon (Consum Energetic) | 233,65 |
| Emisii de Carbon, final ciclu de viață (kg of CO2e) | 9,2 |
| Versiune PAIA | 1.3.2, 2022 |
| Fără metale grele | Hg (mercur ) |
| Certificate de conformitate | RoHS |
| Ethernet LAN | Da |






















