Monitor BenQ 31.2″ EX321UX, Diagonal (inch): 31.2, Diagonal (cm): 80, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 3840×2160, Refresh Rate: 144Hz, Response time GtG: 1ms, Brightness (max): 1000 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: Adobe RGB, Color Gamut Coverage: 99%, Colours: 1.07B, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5˚ – 15˚, HAS: 100mm, Pivot: +15°/-15°, HDMI: x3, DisplayPort: x1, USB Hub: x3 USB-A 3.2, USB-C: x3 USB-C (DP Alt Mode, Data), USB-C Power Delivery: 65W, AUX: Yes
Monitor BenQ 31.2" EX321UX
7.352,83 lei TVA inclus.
BenQ EX321UX, 80 cm (31.5″), 3840 x 2160 Pixel, 4K Ultra HD, LED, 1 ms, Alb
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Built-in USB hub | Yes |
|---|---|
| DisplayPort version | 1.4 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| HDCP | Yes |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Response time (fast) | 1 ms |
| AMD FreeSync | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| Tilt angle range | -5 – 15° |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Colour gamut | 98% |
| Smart modes | Cinema, Custom, Game, M-Book, RPG, ePaper |
| Number of OSD languages | 18 |
| FPS counter | Yes |
| Motion blur reduction | Yes |
| Culoare monitor | Alb |
| Luminozitate maximă | 1000 cd/m2 si peste |
| Swivel angle range | -15 – 15° |
| Display brightness (peak) | 1000 cd/m² |
| HDMI ports quantity | 3 |
| Backlight type | Mini LED |
| Pixel density | 138 ppi |
| Weight (with stand) | 9.7 kg |
| Display brightness (typical) | 700 cd/m² |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 1000, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| HDCP version | 2.3 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 97 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 111 kWh |
| Width (with stand) | 714.4 mm |
| Depth (with stand) | 306 mm |
| Height (with stand) | 598.7 mm |
| Width (without stand) | 714.4 mm |
| Depth (without stand) | 98.1 mm |
| Height (without stand) | 433.3 mm |
| Weight (without stand) | 7.2 kg |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Producator | BENQ |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 3840×2160, 4K Ultra HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | IPS, LED |
| Retroiluminare LED | Da |
| Tip retroiluminare | Mini LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afisaj (la vârf) | 1000 |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 700 |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms, Da |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Plat |
| Rata de vizionare | 16:9 |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 144 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.07 miliarde de culori |
| Timp răspuns (rapid) | 1 |
| Densitate pixeli | 138 |
| Diagonala display | |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 1000, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Standard gamă de culori | DCI-P3 |
| Gamă de culori | 98 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Da |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Moduri Smart | Cinema, Personalizat, Joc, M-Book, RPG, ePaper |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Gaming |
| Culoarea produsului | Alb |
| Hub USB încorporat | Da |
| Versiune hub USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Număr porturi upstream | 1 |
| Număr de porturi USB Tip-B conectare upstream | 1 |
| Număr de porturi USB Tip-C conectare upstream | 1 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 3 |
| Număr porturi USB Tip-C downstream | 1 |
| USB-C | Da |
| Alimentare energie USB | Da |
| Putere USB Redată până la | 65 |
| HDMI | Da |
| HDMI | 3, Da |
| Versiune HDMI | 2.1 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieșire căști | Da |
| Ieșiri căști | 1 |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 2.3 |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 10 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -15 – 15 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 15 |
| Imagine în imagine | Da |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Limbi afișaj pe ecran (OSD) | Arabă, Chineză simplificată, Cehă, Germană, Olandeză, Engleză, Spaniolă, Franceză, Ungară, Italiană, Japoneză, Coreeană, Poloneză, Portugheză, Română, Rusă, Suedeză |
| Numărul de limbi OSD | 18 |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | G |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 97 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 111 |
| Consum de energie (tipic) | 80 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (max) | 274 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Lăţime (cu stand) | 714,4 |
| Adâncime (cu stand) | 306 |
| Înălţime (cu stand) | 598,7 |
| Lățime (fără stand) | 714,4 |
| Adâncime (fără stand) | 98,1 |
| Înălțime (fără stand) | 433,3 |
| Greutate | 7,2, 9,7 |
| Telecomandă inclusă | Da |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Tehnologii specifice de brand | Black Equalizer |
| Contor FPS | Da |
| |Reducere tremurare imagine în mișcare | Da |









