MONITOR BENQ BL2480 23.8 inch, Panel Type: IPS, Backlight: LED backlight, Resolution: 1920×1080, Aspect Ratio: 16:9, Refresh Rate:6 0Hz, Response time GtG: 5ms(GtG), Brightness: 250 cd/m², Contrast (static): 1000:1, Contrast (dynamic): 20M:1, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut (NTSC/sRGB/Adobe RGB/DCI-P3): 72% NTSC, Colours: 16.7M, 1Wx2 speakers, Adjustability: Tilt: -5˚ – 20˚, Connectivity: 1xD-SUB(VGA), 1xHDMI(1.4), 1xDP(1.2), Jack 3.5mm, VESA: 100×100, Low Blue Light, FlickerFree
Monitor BenQ 23.8" BL2480
689,59 lei TVA inclus.
BenQ BL2480, 60,5 cm (23.8″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LED, 5 ms, Negru
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| Display | LED |
| MNT-Color | Black |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Number of speakers | 2 |
| Display technology | LED |
| RMS rated power | 2 W |
| Width (without stand) | 540 mm |
| DVI port | No |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Backlight type | LED |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| Width (with stand) | 540 mm |
| Boxe integrate | Da |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Aspect ratio | 16:9 |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| TV tuner integrated | No |
| Contrast ratio (dynamic) | 20000000:1 |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| Thin client installed | No |
| Screen shape | Flat |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 15 kWh |
| Stand included | Yes |
| Vertical scan range | 50 – 76 Hz |
| Power consumption (off) | 0.2 W |
| Depth (without stand) | 50 mm |
| Viewable size diagonal | 60.5 cm |
| Sustainability certificates | EPEAT Silver, ENERGY STAR |
| Weight (with stand) | 3.84 kg |
| Number of OSD languages | 17 |
| Depth (with stand) | 175 mm |
| Height (with stand) | 420 mm |
| Height (without stand) | 340 mm |
| Weight (without stand) | 3.04 kg |
| Pixel Pitch | 0.274 x 0.274 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 342390 |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| Destinat pentru | |
| Producator | BENQ |
| Diagonala display | |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 1920×1080, Full HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | IPS, LED |
| Tip retroiluminare | LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 250 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms, 5 |
| Formă ecran | Plat |
| Rezoluții grafice suportate | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Rata de vizionare | 16:9 |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Raport contrast (dinamic) | 20000000:1 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.78 milioane culori |
| Nivel pixel | 0,274 x 0,274 |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 30 – 83 |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 50 – 76 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 52,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 29,6 |
| Diagonală zonă vizibilă | 60,5 |
| 3D | Nu |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 2 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Cameră încorporată | Nu |
| Culoarea produsului | Negru |
| Hub USB încorporat | Nu |
| VGA | Da |
| DVI | Nu |
| HDMI | Da |
| DisplayPort | Da |
| Ieșiri căști | 1 |
| Conectivitate pentru căşti | 3.5 mm |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 20 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Numărul de limbi OSD | 17 |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | E |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 15 |
| Consum de energie (tipic) | 14,9 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,3 |
| Consum de energie (oprit) | 0,2 |
| Tensiune AC intrare | 90 – 264 |
| Frecvență de intrare AC | 47/63 |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 5 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 20 – 90 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 10 – 90 |
| Lăţime (cu stand) | 540 |
| Adâncime (cu stand) | 175 |
| Înălţime (cu stand) | 420 |
| Lățime (fără stand) | 540 |
| Adâncime (fără stand) | 50 |
| Înălțime (fără stand) | 340 |
| Greutate | 3,04, 3,84 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | AC, HDMI, VGA |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Manual | Da |
| Certificate de sustenabilitate | EPEAT Silver, ENERGY STAR |
| Ecran | LED |
| Comutator pornit / oprit | Da |
| TV tuner integrat | Nu |
| Certificare | CE, TÜV, TCO 6.0 |
| Thin Client instalat | Nu |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85285210 |










