MONITOR BENQ BL2485TC 23.8 inch, Panel Type: IPS, Backlight: LEDbacklight, Resolution: 1920×1080, Aspect Ratio: 16:9, Refresh Rate:7 5Hz, Response time GtG: 5ms(GtG), Brightness: 250 cd/m², Contrast (static): 1000:1, Contrast (dynamic): 20M:1, Viewing angle:178°/178°, Color Gamut (NTSC/sRGB/Adobe RGB/DCI-P3): 72% NTSC, Colours:16.7M, 2Wx2 speakers, Adjustability: Tilt: -5˚ – 20˚, Height Adjust:130, Pivot: 90˚, Swivel: 45˚/ 45˚, Connectivity: 1xHDMI(1.4) ,1xDP(1.2), Jack 3.5mm, VESA: 100×100, Low Blue Light Plus, FlickerFree
Monitor BenQ 23.8" BL2485TC
1.605,62 lei TVA inclus.
BenQ BL2485TC, 60,5 cm (23.8″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LED, 5 ms, Negru
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 24.x" |
| Pivot | Yes |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Number of speakers | 2 |
| Thunderbolt 3 ports quantity | 1 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Width (without stand) | 540 mm |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Backlight type | LED |
| HDCP | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 18 kWh |
| Width (with stand) | 540 mm |
| Boxe integrate | Da |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Power supply type | Internal |
| USB Type-C | Da |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Contrast ratio (dynamic) | 20000000:1 |
| AC (power) in | Yes |
| Game mode | Yes |
| HDCP version | 1.4 |
| Number of OSD languages | 18 |
| Screen shape | Flat |
| Pixel density | 93 ppi |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Pivot angle | 0 – 90° |
| Power consumption (off) | 0.2 W |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Depth (without stand) | 60 mm |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Weight (with stand) | 6.2 kg |
| USB Power Delivery up to | 60 W |
| Weight (without stand) | 3.8 kg |
| Feet colour | Black |
| Smart modes | Filmmaker, ePaper |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR, EPEAT Bronze, TCO |
| RMS rated power | 4 W |
| Depth (with stand) | 184.9 mm |
| Height (with stand) | 501.4 mm |
| Height (without stand) | 341.8 mm |
| Power consumption (average) | 16.5 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 755735 |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Producator | BENQ |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 1920×1080, Full HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | IPS, LED |
| Tip retroiluminare | LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 250 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms, 5 |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Plat |
| Rezoluții grafice suportate | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Rata de vizionare | 16:9 |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Raport contrast (dinamic) | 20000000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 75 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Densitate pixeli | 93 |
| Diagonala display | |
| Standard gamă de culori | NTSC |
| Acoperire NTSC (tipică) | 72 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Mod de joc | Da |
| Moduri Smart | Imagine tip cinema, ePaper |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 4 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Companii |
| Culoarea produsului | Negru |
| Stand detașabil | Da |
| Culoare picioare | Negru |
| Număr porturi USB Tip-C downstream | 1 |
| USB-C | Da |
| Alimentare energie USB | Da |
| Putere USB Redată până la | 60 |
| HDMI | Da |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 1.4 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.2 |
| Cantitate porturi Thunderbolt™ 3 | 1 |
| Ieșire căști | Da |
| Ieșiri căști | 1 |
| Conectivitate pentru căşti | 3.5 mm |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 1.4 |
| Tip port încărcare | USB tip-C |
| Intrare curent (AC) | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 13 |
| Pivot | Da |
| înclinare | 0 – 90 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -45 – 45 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 20 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Limbi afișaj pe ecran (OSD) | Arabă, Chineză simplificată, Chineză tradițională, Cehă, Germană, Olandeză, Engleză, Spaniolă, Franceză, Ungară, Italiană, Japoneză, Coreeană, Poloneză, Portugheză, Română, Rusă, Suedeză |
| Numărul de limbi OSD | 18 |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | E |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 18 |
| Consum de energie (tipic) | 110 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,3 |
| Consum de energie (max) | 110 |
| Consum de energie (mediu) | 16,5 |
| Consum de energie (oprit) | 0,2 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Lăţime (cu stand) | 540 |
| Adâncime (cu stand) | 184,9 |
| Înălţime (cu stand) | 501,4 |
| Lățime (fără stand) | 540 |
| Adâncime (fără stand) | 60 |
| Înălțime (fără stand) | 341,8 |
| Greutate | 3,8, 6,2 |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Stativ inclus | Da |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR, EPEAT Bronze, TCO |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85285210 |










