Gigabyte monitor gaming 29″, display 590.42 x 333.72 mm, Anti- reflection, Rezolutie: 2560 x 1440(QHD, Luminozitate: 250 cd/m2(TYP), Contrast: 1500000:1, Unghi vizualizare: 178°(H)/178°(V), timp raspuns: 0.03ms GTG, rata refresh: 240Hz, Interfata: 2 x HDMI, 1 x Display port, 1 x USB-C, 2 x USB 3.0 Downstream ports, 1 x USB 3.0 Upstream port, 1 x jack, Difuzoare incorporate 2 x 5w, Vesa: 100*100 mm, Greutate fara stand: 4.6 kg, cu stand 6.8kg.
Gigabyte monitor gaming 29", display 590.42 x 333.72 mm, Anti-
5.567,43 lei TVA inclus.
GIGABYTE AORUS FO27Q2, 68,6 cm (27″), 2560 x 1440 Pixel, Quad HD, OLED, 0,03 ms, Negru
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| Touch | No |
| LFD-Resolution | QHD |
| LFD-Segment | noLFD |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| HDMI version | 2.1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| USB Power Delivery | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Colour gamut | 99% |
| Number of speakers | 2 |
| Panel type | OLED |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Display technology | OLED |
| DVI port | No |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Boxe integrate | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Power consumption (PowerSave) | 0.3 W |
| Width (with stand) | 610.3 mm |
| Width (without stand) | 610.3 mm |
| Weight (with stand) | 6.8 kg |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Refresh rate | 201 – 300 Hz |
| RMS rated power | 10 W |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Pivot angle | 0 – 90° |
| Colour depth | 10 bit |
| Hardware calibration | Yes |
| Viewable size, vertical | 33.4 cm |
| Response time | 0.03 ms |
| Contrast ratio (typical) | 1500000:1 |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 31 kWh |
| USB Power Delivery up to | 18 W |
| Weight (without stand) | 4.6 kg |
| Pixel Pitch | 0.2292 x 0.2292 mm |
| Viewable size, horizontal | 59 cm |
| Swivel angle range | 0 – 20° |
| Depth (with stand) | 158.6 mm |
| Height (with stand) | 532.5 mm |
| Depth (without stand) | 57.2 mm |
| Height (without stand) | 356.4 mm |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 True Black |
| USB upstream port type | USB Type-A, USB Type-C |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 0 |
| Brightness | ≤400cd/m2 |
| Screen-Tech | OLED |
| LFD-Screen-Size | 27.x" |
| Destinat pentru | |
| Producator | GIGABYTE |
| Garantie | |
| Diagonala display | |
| Rezolutie display | 2560×1440, Quad HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | OLED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 250 |
| Timp de răspuns monitor | 0,03, Sub 1 ms |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 1500000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 240 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.07 miliarde de culori |
| Nivel pixel | 0,229 x 0,229 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 59 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 33,4 |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 400 True Black |
| Adâncime de culoare de | 10 |
| Standard gamă de culori | DCI-P3 |
| Gamă de culori | 99 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Da |
| Tip AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 10 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Gaming |
| Culoarea produsului | Negru |
| Hub USB încorporat | Da |
| Tip port USB upstream | USB Tip-A, USB tip-C |
| Număr de porturi USB Tip-B conectare upstream | 1 |
| Număr de porturi USB Tip-C conectare upstream | 1 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 2 |
| USB-C | Da |
| Alimentare energie USB | Da |
| Putere USB Redată până la | 18 |
| DVI | Nu |
| HDMI | Da |
| HDMI | 2, Da |
| Versiune HDMI | 2.1 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieșire căști | Da |
| Mufă jack CC-intrare | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 13 |
| Pivot | Da |
| înclinare | 0 – 90 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | 0 – 20 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 20 |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 31 |
| Consum de energie (tipic) | 40 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (max) | 53 |
| Consum energie (PowerSave) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 250 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Lăţime (cu stand) | 610,3 |
| Adâncime (cu stand) | 158,6 |
| Înălţime (cu stand) | 532,5 |
| Lățime (fără stand) | 610,3 |
| Adâncime (fără stand) | 57,2 |
| Înălțime (fără stand) | 356,4 |
| Greutate | 4,6, 6,8 |
| Lăţime de ambalaj | 900 |
| Adâncimea de ambalaj | 190 |
| Înălţime de ambalaj | 560 |
| Greutatea pachetului | 9,9 |
| Cabluri incluse | DisplayPort, HDMI, USB |
| Calibrare hardware | Da |
| Perioadă de garanție | 3 |
| Produse per ambalaj de transport (interior) | 1 |










