Gigabyte Monitor gaming 31.5″ GS32Q, Non-glare, Rezolutie: 2560 x 1440 (QHD), Luminozitate: 300 cd/m2 (TYP), Contrast: 1200:1, Unghi vizualizare: 178°(H)/178°(V), Culori: 1.07B, Timp raspuns: 1ms, Refresh rate: 165Hz, HDR Ready, Flicker-free, Interfata: 2 x HDMI 2.0, 1 x Displayport 1.4, 1 x Earphone Jack, Vesa: 100*100mm.
Gigabyte Monitor gaming 31.5" GS32Q, Non-glare, Rezolutie: 2560 x 1440
1.616,14 lei TVA inclus.
GIGABYTE GS32Q, 80 cm (31.5″), 2560 x 1440 Pixel, Quad HD, 1 ms, Negru
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| Touch | No |
| LFD-Resolution | QHD |
| LFD-Segment | noLFD |
| DisplayPort version | 1.4 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Contrast ratio (typical) | 1200:1 |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Backlight type | Edge LED |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Front bezel colour | Black |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| HDR | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| Viewable size, horizontal | 69.8 cm |
| Viewable size, vertical | 39.3 cm |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Game mode | Yes |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Panel type | SS-IPS |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 32 kWh |
| Display brightness (peak) | 300 cd/m² |
| Width (with stand) | 714 mm |
| Width (without stand) | 714 mm |
| Pixel Pitch | 0.272 x 0.272 mm |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 46 kWh |
| Depth (with stand) | 238 mm |
| Weight (with stand) | 5.85 kg |
| Height (with stand) | 500.8 mm |
| Depth (without stand) | 53.5 mm |
| Height (without stand) | 423.6 mm |
| Weight (without stand) | 7.1 kg |
| Brightness | ≤400cd/m2 |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| LFD-Screen-Size | 30.x" |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Producator | GIGABYTE |
| Diagonala display | |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 2560×1440, Quad HD |
| Tip panel | IPS, SS-IPS |
| Tip retroiluminare | Edge LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afisaj (la vârf) | 300 |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms, Da |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 1200:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 165 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.07 miliarde de culori |
| Nivel pixel | 0,272 x 0,272 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 69,8 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 39,3 |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| AMD FreeSync | Da |
| Tip AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Mod de joc | Da |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Gaming |
| Culoarea produsului | Negru |
| Culoare ramă frontală | Negru |
| Hub USB încorporat | Nu |
| HDMI | Da |
| HDMI | 2, Da |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieșire căști | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Nu |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 20 |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | F |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 32 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 46 |
| Consum de energie (tipic) | 65 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Lăţime (cu stand) | 714 |
| Adâncime (cu stand) | 238 |
| Înălţime (cu stand) | 500,8 |
| Lățime (fără stand) | 714 |
| Adâncime (fără stand) | 53,5 |
| Înălțime (fără stand) | 423,6 |
| Greutate | 5,85, 7,1 |
| Lăţime de ambalaj | 811 |
| Adâncimea de ambalaj | 150 |
| Înălţime de ambalaj | 531 |
| Greutatea pachetului | 9,29 |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Cabluri incluse | DisplayPort, Curent |
| Tehnologii specifice de brand | Black Stabilizer, Crosshair |
| Perioadă de garanție | 3 |
| Produse per ambalaj de transport (interior) | 1 |










