Gigabyte Monitor Gaming 27″ VA 1500R GS27FC, Non-glare, Rezolutie: 1920 x 1080(FHD), Luminozitate: 250 cd/m2, Contrast: 3000:1, Unghi vizualizare: 178°(H)/178°(V), Culori: 16.7M, Timp raspuns: 1ms, Refresh rate: 180Hz, HDR Ready, Flicker-free, Interfata: 2 x HDMI 2.0, 1 x Displayport 1.4, 1 x Earphone Jack.
Gigabyte Monitor Gaming 27" VA 1500R GS27FC, Non-glare, Rezolutie: 1920
1.130,35 lei TVA inclus.
GIGABYTE GS27FC, 68,6 cm (27″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LCD, 1 ms, Negru
In stoc distributie
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Pivot | No |
| Touch | No |
| LFD-Resolution | FHD |
| LFD-Segment | noLFD |
| DisplayPort version | 1.4 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Backlight type | Edge LED |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Aspect ratio | 16:9 |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Power supply type | Internal |
| HDR | Da |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Ecran Curbat: | Da |
| Montare VESA | Nu |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Feet colour | Black |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 29 kWh |
| Weight (with stand) | 4.53 kg |
| Colour gamut | 108% |
| Depth (with stand) | 208 mm |
| Height (with stand) | 441 mm |
| Depth (without stand) | 78.3 mm |
| Weight (without stand) | 3.62 kg |
| Brightness | ≤400cd/m2 |
| Screen-Tech | VA-LEDs |
| LFD-Screen-Size | 27.x" |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Producator | GIGABYTE |
| Diagonala display | |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 1920×1080, Full HD |
| Raport de aspect nativ | 16:10 |
| Tip panel | LCD, VA |
| Tip retroiluminare | Edge LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 250 |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms, Da |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Curbat |
| Indice curbare ecran | 1500R |
| Rata de vizionare | 16:9 |
| Rația de contrast (tipică) | 3000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 180 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Nivel pixel | 0,311 x 0,311 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 59,8 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 33,6 |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Standard gamă de culori | sRGB |
| Gamă de culori | 108 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Da |
| Tip AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Gaming |
| Culoarea produsului | Negru |
| Culoare picioare | Negru |
| Hub USB încorporat | Nu |
| HDMI | Da |
| HDMI | 2, Da |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieșire căști | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Nu |
| Pivot | Nu |
| Rotire | Nu |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 20 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | E |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 21 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 29 |
| Consum de energie (tipic) | 18 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Lăţime (cu stand) | 610,5 |
| Adâncime (cu stand) | 208 |
| Înălţime (cu stand) | 441 |
| Lățime (fără stand) | 610,5 |
| Adâncime (fără stand) | 78,3 |
| Înălțime (fără stand) | 362,5 |
| Greutate | 3,62, 4,53 |
| Lăţime de ambalaj | 688 |
| Adâncimea de ambalaj | 148 |
| Înălţime de ambalaj | 448 |
| Greutatea pachetului | 7,1 |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | HDMI, Curent |
| Tehnologii specifice de brand | Black Equalizer, Crosshair |
| Perioadă de garanție | 3 |
| Produse per ambalaj de transport (interior) | 1 |














