Monitor AOC 23.8″ Q24G4RE, Diagonal (inch): 23.8, Diagonal (cm): 60, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 2560×1440, Refresh Rate: 180Hz, Response time GtG: 1ms, Response time MPRT: 0.5ms, Brightness (max): 300 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: DCI-P3, Color Gamut Coverage: 93.7%, Colours: 16.7M, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+23, D-SUB: 0, HDMI: x1, DisplayPort: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor AOC 23.8" Q24G4RE, Diagonal (inch): 23.8, Diagonal (cm): 60,
1.056,96 lei TVA inclus.
AOC G4 Q24G4RE, 60,5 cm (23.8″), 2560 x 1440 Pixel, Quad HD, LED, 1 ms, Negru, Roşu
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Resolution | QHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| DisplayPort version | 1.4 |
| LED backlight | Yes |
| Anti-glare screen | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Market positioning | Gaming |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Headphone out | Yes |
| Width (without stand) | 540 mm |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 18 kWh |
| Width (with stand) | 540 mm |
| Backlight type | W-LED |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| FreeSync | Nu |
| Power supply type | Internal |
| HDR | Da |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Culoare monitor | Alte culori |
| FPS counter | Yes |
| Motion blur reduction | Yes |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| G-Sync | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| Low input lag | Yes |
| Number of OSD languages | 19 |
| Dial point | Yes |
| Shadow control | Yes |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Digital vertical frequency | 48 – 180 Hz |
| Height (without stand) | 325 mm |
| Panel type | Fast IPS |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 28 kWh |
| Weight (with stand) | 3.43 kg |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Height (with stand) | 434.5 mm |
| Depth (without stand) | 50.6 mm |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Response time | 1 ms |
| Maximum refresh rate | 180 Hz |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Frameless design | Yes |
| Response time (MPRT) | 0.5 ms |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| Destinat pentru | |
| Digital horizontal frequency | 30 – 270 kHz |
| DVI | No |
| Pixel density | 123.41 ppi |
| sRGB coverage (typical) | 120.8% |
| Adobe RGB coverage | 89.3% |
| DCI-P3 coverage | 93.7% |
| Depth (with stand) | 177.4 mm |
| Weight (without stand) | 26.5 kg |
| Headphone outputs | 1 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8) |
| Product colour | Black, Red |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Cables included | AC, DisplayPort, HDMI |
| Display diagonal (metric) | 60.4 cm |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Warranty-Period | 3 year(s) |
| Package width | 610 mm |
| Package depth | 126 mm |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Power consumption (typical) | 21 W |
| Height adjustment | No |
| Package height | 39.5 mm |
| Package weight | 5.63 kg |
| Producator | AOC |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 2560×1440, Quad HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | Fast IPS, IPS, LED |
| Retroiluminare LED | Da |
| Tip retroiluminare | W-LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 300 |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms, Da |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Timp de răspuns (MPRT) | 0,5 |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 180 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Densitate pixeli | 123,41 |
| Frecvență orizontală (mod) digital | 30 – 270 |
| Frecvență verticală (mod) digital | 48 – 180 |
| Diagonala display | |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Acoperire sRGB (tipic) | 120,8 |
| Acoperire Adobe RGB | 89,3 |
| Acoperire DCI-P3 | 93,7 |
| NVIDIA G-SYNC | Da |
| Supot tip VESA Adaptative Sync | Da |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Poziționare pe piață | Gaming |
| Culoarea produsului | Negru, Roşu |
| Design fără ramă | Da |
| Culoare ramă frontală | Negru |
| Stand detașabil | Da |
| HDMI | Da |
| HDMI | Da, Yes |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieșire căști | Da |
| Ieșiri căști | 1 |
| Conectivitate pentru căşti | 3.5 mm |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Nu |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 23 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Limbi afișaj pe ecran (OSD) | Chineză simplificată, Chineză tradițională, Cehă, Olandeză, Engleză, Finlandeză, Franceză, Germană, Italiană, Japoneză, Coreeană, Croată, Poloneză, Portugheză, Rusă, Spaniolă, Suedeză, Turcă, Ukrainiană |
| Numărul de limbi OSD | 19 |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | E |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 18 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 28 |
| Consum de energie (tipic) | 21 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,3 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Lăţime (cu stand) | 540 |
| Adâncime (cu stand) | 177,4 |
| Înălţime (cu stand) | 434,5 |
| Lățime (fără stand) | 540 |
| Adâncime (fără stand) | 50,6 |
| Înălțime (fără stand) | 325 |
| Greutate | 2,65, 3,43 |
| Lăţime de ambalaj | 610 |
| Adâncimea de ambalaj | 126 |
| Înălţime de ambalaj | 395 |
| Greutatea pachetului | 5,63 |
| Cabluri incluse | AC, HDMI, DisplayPort |
| Nu conține | Mercur, PVC/BFR |
| Tehnologii specifice de brand | Crosshair |
| Întârziere low input | Da |
| Contor FPS | Da |
| Punct central indicator | Da |
| Control umbre | Da |
| |Reducere tremurare imagine în mișcare | Da |
| Bezel thickness type | Fără cadru |
| Perioadă de garanție | 3 |
| Certificare | WEEE,REACH compliant,RoHs compliant |












