Xerox maintenance items are designed to keep your Xerox equipment operating efficiently and delivering the best quality.
Specificații tehnice
| Caracteristici | |
| Compatibilitate | Phaser 3610 WorkCentre 3615 WorkCentre 3655 WorkCentre 3655i |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Tipul | Original |
| Compatibilitate de marca | Xerox |
| Culoarea produsului | Negru |
| Ţara de origine | China |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 325 mm |
| Adâncime | 385 mm |
| Înălţime | 290 mm |
| Greutate | 2,25 kg |
| Date logistice | |
| Număr de Clasificare a Controlului Exporturilor (ECCN) | EAR99 |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84439990 |

006R01528 Cyan Toner Cartridge, NA/ESG Sold - Chandon 

