Monitor LG 23.8″ 24G411A-B.AEU, Diagonal (inch): 23.8, Diagonal (cm): 60, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 144Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 250 cd/m², Contrast (static) : 1500:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: sRGB, Color Gamut Coverage: 99%, Colours: 16.7M, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+20, D-SUB: 0, HDMI: x1, DisplayPort: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor LG 23.8" 24G411A-B.AEU, Diagonal (inch): 23.8, Diagonal (cm): 60,
474,25 lei TVA inclus.
LG 24G411A-B, 61 cm (24″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LCD, 5 ms, Negru
100 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Screen-Size | 21.x" |
|---|---|
| Wi-Fi | No |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Ethernet LAN | No |
| DisplayPort version | 1.4 |
| LED backlight | Yes |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Colour gamut | 99% |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| Market positioning | Gaming |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | Yes |
| Backlight type | Edge LED |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Power adapter included | Yes |
| Pixel Pitch | 0.27 x 0.27 mm |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Display surface | Matt |
| HDCP | Yes |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| AMD FreeSync | Yes |
| Detachable stand | Yes |
| Response time | 5 ms |
| Cable lock slot | No |
| Weight (with stand) | 3.3 kg |
| HDR | Da |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| HDCP version | 2.2 |
| Depth (with stand) | 220 mm |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| Cable management | Yes |
| Game mode | Yes |
| Screen shape | Flat |
| Contrast ratio (typical) | 1500:1 |
| Flicker-free technology | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Stand included | Yes |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| VESA Adaptive Sync support | No |
| G-Sync | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| Weight (without stand) | 2.4 kg |
| Response time (MPRT) | 1 ms |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 14 kWh |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Feet colour | Black |
| Refurbished | No |
| Energy efficiency class (HDR) | E |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 15 kWh |
| On Screen Display (OSD) | No |
| Digital signal format system | Not supported |
| Width (with stand) | 539.4 mm |
| Width (without stand) | 539.4 mm |
| Depth (without stand) | 38 mm |
| HDMI version | 2.2 |
| Remote control batteries included | No |
| Height (with stand) | 412 mm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 0 |
| Mini DisplayPorts quantity | 0 |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 0 |
| Destinat pentru | |
| Screen-Tech | TN-LEDs |
| DVI | No |
| Swivel arm | No |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal | 61 cm (24) |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Remote control included | No |
| Built-in microphone | No |
| Cables included | HDMI |
| Display diagonal (metric) | 60.4 cm |
| HD type | Full HD |
| Package type | Box |
| Wall mountable | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Package depth | 430 mm |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Height adjustment | No |
| Package height | 385 mm |
| Package width | 620 mm |
| Package weight | 4.6 kg |
| Height (without stand) | 317.1 mm |
| Rezolutie display | 1920×1080, Full HD |
| Producator | LG |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Garantie | |
| Tip panel | IPS, LCD, TN |
| Retroiluminare LED | Da |
| Tip retroiluminare | Edge LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 250 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms, 5 |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Timp de răspuns (MPRT) | 1 |
| Suprafață de afișare | Mată |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 1500:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 144 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Nivel pixel | 0,27 x 0,27 |
| Densitate pixeli | 93 |
| Diagonala display | |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Standard gamă de culori | sRGB |
| Gamă de culori | 99 |
| Acoperire sRGB (tipic) | 99 |
| NVIDIA G-SYNC | Da |
| Tip NVIDIA G-SYNC | G-SYNC Compatible |
| AMD FreeSync | Da |
| Tip AMD FreeSync | FreeSync |
| Supot tip VESA Adaptative Sync | Nu |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Mod de joc | Da |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Microfon încorporat | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Gaming |
| Culoarea produsului | Negru |
| Recondiționat | Nu |
| Stand detașabil | Da |
| Culoare picioare | Negru |
| Hub USB încorporat | Nu |
| HDMI | Da |
| HDMI | Da, No |
| Versiune HDMI | 2.2 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieșire căști | Da |
| Comutator KVM încorporat | Nu |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 2.2 |
| WiFi | Nu |
| Ethernet LAN | Nu |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Montare pe perete | Da |
| O mai bună gestionare cablu | Da |
| Slot cablu de siguranță | Nu |
| Ajustare a înălţimii | Nu |
| Pivot | Da |
| Ajustare înclinare | Da |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Nu |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | D |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | E |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 14 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 15 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Lăţime (cu stand) | 539,4 |
| Adâncime (cu stand) | 220 |
| Înălţime (cu stand) | 412 |
| Lățime (fără stand) | 539,4 |
| Adâncime (fără stand) | 38 |
| Înălțime (fără stand) | 317,1 |
| Greutate | 2,4, 3,3 |
| Lăţime de ambalaj | 620 |
| Adâncimea de ambalaj | 430 |
| Înălţime de ambalaj | 385 |
| Greutatea pachetului | 4,6 |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Stativ inclus | Da |
| Braț pivotant | Nu |
| Cabluri incluse | HDMI |
| Adaptor curent inclus | Da |
| Telecomandă inclusă | Nu |
| Baterii telecomandă incluse | Nu |
| Manual | Da |
| CD de instalare | Nu |
| Lungime cablu HDMI | 1,8 |
| Contor FPS | Da |
| Sistem de formatare a semnalului digital | Nu este compatibil |
| Perioadă de garanție | 2 |










