MONITOR 24″ SAMSUNG LS24F330EAUXEN
MONITOR 24" SAMSUNG LS24F330EAUXEN
408,36 lei TVA inclus.
Samsung LS24F330EAUXEN, 61 cm (24″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LCD, 5 ms, Negru
100 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Native aspect ratio | 16:9 |
|---|---|
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 1.4 |
| Display technology | LCD |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| HDCP | Yes |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Power supply type | External |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Power cable length | 1.5 m |
| Samsung Eye Saver Mode | Yes |
| Off Timer Plus | Yes |
| Game mode | Yes |
| HDCP version | 1.4 |
| Screen shape | Flat |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Flicker-free technology | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Weight (without stand) | 2.4 kg |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Eco Saving Plus | Yes |
| Tilt angle range | -2 – 20° |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 14 kWh |
| Width (with stand) | 539.5 mm |
| Width (without stand) | 539.5 mm |
| Height (without stand) | 322.8 mm |
| Depth (with stand) | 217.4 mm |
| Height (with stand) | 422.8 mm |
| Weight (with stand) | 2.8 kg |
| Depth (without stand) | 41.2 mm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| Colour gamut standard | NTSC |
| Destinat pentru | |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 0 kWh |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal | 61 cm (24) |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| Cables included | AC, HDMI |
| Display diagonal (metric) | 60 cm |
| HD type | Full HD |
| Package type | Box |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Package weight | 4.3 kg |
| Power consumption (max) | 25 W |
| Power consumption (typical) | 14 W |
| Package width | 607 mm |
| Package height | 147 mm |
| Package depth | 380 mm |
| Pixel Pitch | 527.04 x 296.46 mm |
| Annual energy consumption | 20 kWh |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 1920×1080, Full HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | LCD, N/A |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 250 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms, 5 |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 3000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 100 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Nivel pixel | 527 x 296,5 |
| Diagonala display | |
| Standard gamă de culori | NTSC |
| Acoperire NTSC (tipică) | 72 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Mod de joc | Da |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Culoarea produsului | Negru |
| Hub USB încorporat | Nu |
| VGA | Da |
| HDMI | Da |
| HDMI | Da, Yes |
| Versiune HDMI | 1.4 |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 1.4 |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -2 – 20 |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | D |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | Indisponibil |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 14 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 0 |
| Consum de energie (tipic) | 14 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (max) | 25 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Tipul sursei de energie | Externă |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Consum anual de energie | 20 |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 10 – 40 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 – 80 |
| Lăţime (cu stand) | 539,5 |
| Adâncime (cu stand) | 217,4 |
| Înălţime (cu stand) | 422,8 |
| Lățime (fără stand) | 539,5 |
| Adâncime (fără stand) | 41,2 |
| Înălțime (fără stand) | 322,8 |
| Greutate | 2,4, 2,8 |
| Lăţime de ambalaj | 607 |
| Adâncimea de ambalaj | 380 |
| Înălţime de ambalaj | 147 |
| Greutatea pachetului | 4,3 |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Cabluri incluse | AC, HDMI |
| Lungime cablu curent | 1,5 |
| Mod Economic Samsung Eye | Da |
| Economisire Eco Plus | Da |
| Off Timer Plus | Da |












