Monitor LG 23.8″ 24U631A-B.AEUQ, Diagonal (inch): 23.8, Diagonal (cm): 60, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 2560×1440, Refresh Rate: 100Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 250 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: sRGB, Color Gamut Coverage: 99%, Colours: 16.7M, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+20, D-SUB: 0, HDMI: x1, DisplayPort: 0, USB-C: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor LG 23.8" 24U631A-B.AEUQ, Diagonal (inch): 23.8, Diagonal (cm): 60,
586,93 lei TVA inclus.
LG 24U631A-B, 60,5 cm (23.8″), 2560 x 1440 Pixel, Quad HD, 5 ms, Negru
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Resolution | QHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 24.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Display port | 1 |
| Culoare | |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Touchscreen | Nu |
| Portabil | Nu |
| HDR | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| USB Type-C | Da |
| Culoare monitor | Negru |
| Diagonala monitor | 23.8" |
| Luminozitate maximă | 250 cd/㎡ |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| Destinat pentru | |
| DVI | No |
| Rezoluție | 2560 x 1440 pixeli |
| Unghi vizibilitate | 178/178 grade |
| Inclinare | -5/+20 grade |
| Rezolutie display | 2560×1440, Quad HD |
| Flicker Free | Da |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | IPS |
| Blue Light Reducer | Da |
| Curbat | Nu |
| Ecran tactil | Nu |
| Recomandat | Birou/Acasa |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 250 |
| Timp de răspuns monitor | 5, 5ms |
| Panel | IPS |
| Diagonala | 23.8 inch |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Display | Anti-glare – LED backlight |
| Formă ecran | Plat |
| Luminozitate | 300 cd/mp |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Densitate pixeli | 123 ppi |
| Rată maximă de reîmprospătare | 100 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Dimensiune punct | 0.2058 mm |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Reproducere culori (milioane) | 16.7 milioane |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Boxe | Fara |
| Nivel pixel | 0,206 x 0,206 |
| Standard VESA | 100 x 100 mm VESA |
| Diagonala display | |
| Standarde | sRGB: 99% |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Accesorii | Cablu alimentare (1.5m)AdaptorCablu HDMI (1.5m)Surub baza |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| HDCP | Da, 2.2 |
| Standard gamă de culori | sRGB |
| Putere Consumata | 17 W (normal)0.5 W (standby) |
| Gamă de culori | 99 |
| Dimensiuni | Cu suport: 539.4 x 413.6 x 215 mmFara suport: 539.4 x 321.3 x 45.7 mm |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Moduri Smart | Economisire energie |
| Altele | Slot Kensington Lock |
| Poziționare pe piață | Companii |
| Contrast | 1000:1 (Static) |
| Culoarea produsului | Negru |
| Timp de raspuns | 5 ms GTG |
| Alimentare energie USB | Da |
| Producator | LG |
| Putere USB Redată până la | 15 |
| Garantie | |
| HDMI | Da |
| HDMI | Da, Yes |
| Ieșire căști | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Tipul sursei de energie | Externă |
| Lăţime (cu stand) | 539,4 |
| Adâncime (cu stand) | 215 |
| Înălţime (cu stand) | 413,6 |
| Lățime (fără stand) | 539,4 |
| Adâncime (fără stand) | 45,7 |
| Înălțime (fără stand) | 321,3 |
| Greutate | 2,8, 3,6, Cu suport: 3.60 kgFara suport: 2.80 kg |
| Lăţime de ambalaj | 613 |
| Adâncimea de ambalaj | 126 |
| Înălţime de ambalaj | 400 |
| Greutatea pachetului | 4,8 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | HDMI |
| Adaptor curent inclus | Da |
| Șuruburi incluse | Da |
| Ţara de origine | China |
| Tehnologii specifice de brand | Black Stabilizer, DAS Mode, Super+ Resolution |












