Monitor 23.8″ HP Series 3 Pro 324ph, LED, IPS, FHD 1920×1080, 16:9, 5 ms, 250 cd/m², 1000:1 static / 8000000:1 dinamic, 178°/178°, 1x DP 1.2/ 1x HDMI 1.4/ 1x VGA, Tilt: -5 to +23°, VESA 100×100, Black, 3yw
Monitor 23.8" HP Series 3 Pro 324ph, LED, IPS, FHD
533,44 lei TVA inclus.
HP Series 3 Pro Monitor FHD de 23,8 inchi – 324ph, 60,5 cm (23.8″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LCD, 5 ms, Negru
51 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Native aspect ratio | 16:9 |
|---|---|
| LED backlight | Yes |
| Market positioning | Business |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| Display brightness | 250 cd/m² |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Cable lock slot | Yes |
| Carbon emissions, end-of-life (kg of CO2e) | 2 |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 1.4 |
| HP segment | Business |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 3 |
| Number of speakers | 2 |
| Colour gamut | 72% |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | No |
| Backlight type | Edge LED |
| Operating altitude | 0 – 5000 m |
| Non-operating altitude | 0 – 12192 m |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Tip panel | IPS |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Display surface | Matt |
| Pixel Pitch | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| HDCP | Yes |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Haze rate | 25% |
| Surface hardness | 3H |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Power supply type | Internal |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Horizontal scan range | 30 – 115 kHz |
| Screen shape | Flat |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Pixel density | 93 ppi |
| Flicker-free technology | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| G-Sync | Da |
| Contrast ratio (dynamic) | 8000000:1 |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Width (with stand) | 538.9 mm |
| Width (without stand) | 538.9 mm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 14 kWh |
| Feet colour | Black |
| Storage relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Vertical scan range | 48 – 100 Hz |
| Energy efficiency class (HDR) | D |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR, EPEAT, TCO |
| RMS rated power | 4 W |
| Depth (without stand) | 49.4 mm |
| Height (without stand) | 324.2 mm |
| Height (with stand) | 469.2 mm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Colour depth | 8 bit |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e) | 156 |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| Colour gamut standard | NTSC |
| UNSPSC-code | 43211902 |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 200 |
| Destinat pentru | |
| Adjustable height (max) | 10 cm |
| Bundled software | HP Display Center; HP Client Management Script Library |
| Weight (with stand) | 4.71 kg |
| Manufacturer warranty | HP three-year limited warranty |
| Viewable size diagonal | 6.04 cm |
| Depth (with stand) | 196.3 mm |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Quick start guide | Yes |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8) |
| Display diagonal (metric) | 60.5 cm |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| HD type | Full HD |
| Package type | Box |
| Warranty card | Yes |
| Country of origin | China, Thailand |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Colour name | Black |
| Package width | 595 mm |
| Package depth | 124 mm |
| Package height | 391 mm |
| Power consumption (max) | 35 W |
| Power consumption (typical) | 23 W |
| Weight | 3.4 kg |
| Cables included | HDMI, AC |
| Package weight | 6.74 kg |
| Weight (without stand) | 4.71 kg |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e) | 36 |
| Compliance certificates | CCC, CB, EAC, BIS, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| Box contents | Monitor; HDMI cable; Warranty card; Quick Setup Poster; AC power cord |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABB) 198828035561; (ABU) 198828035592 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198828035561, 198828035592 |
| Producator | HP |
| Garantie |










