Monitor MSI 27″ PRO MP273U, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 3840×2160, Refresh Rate: 60Hz, Response time GtG: 4ms, Brightness (max): 300 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: Adobe RGB, Color Gamut Coverage: 0.93, Colours: 1.07B, Speakers: 3Wx2, VESA Wallmount: 75×75, Tilt: -5/+20, D-SUB: 0, HDMI: x2, DisplayPort: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor MSI 27" PRO MP273U, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm):
1.014,11 lei TVA inclus.
MSI Pro MP273U, 68,6 cm (27″), 3840 x 2160 Pixel, 4K Ultra HD, 1 ms, Negru
2 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Plug and Play | Yes |
| Market positioning | Business |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Number of speakers | 2 |
| HDMI version | 2.0b |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Headphone out | No |
| RMS rated power | 6 W |
| DisplayPort version | 1.4a |
| DVI port | No |
| AC adapter output voltage | 19 V |
| Tip panel | IPS |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Display surface | Matt |
| Panel mounting interface | 75 x 75 mm |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Front bezel colour | Black |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power supply type | External |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Cable management | Yes |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Colour gamut | 98% |
| Response time (fast) | 4 ms |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| Screen shape | Flat |
| Low input lag | Yes |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Input current | 3.42 A |
| Pixel Pitch | 0.1554 x 0.1554 mm |
| Feet colour | Black |
| Adobe RGB coverage | 93% |
| Refurbished | No |
| sRGB coverage (typical) | 130% |
| Width (with stand) | 613.5 mm |
| SmartResponse | 1 ms |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 53 kWh |
| Height (with stand) | 462.6 mm |
| Colour depth | 8 bit |
| VESA mounting | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| Response time | 1 ms |
| Viewable size, vertical | 33.6 cm |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| Weight (with stand) | 3.95 kg |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| Destinat pentru | |
| DVI | No |
| HDMI | Yes |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| DC-in jack | Yes |
| Display diagonal | 68.6 cm (27) |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Cables included | AC, HDMI |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Package type | Box |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Package height | 458 mm |
| Package weight | 6.2 kg |
| Colour name | Black |
| Height adjustment | No |
| Package depth | 119 mm |
| Certification | CB/CE Energy Star |
| Depth (with stand) | 181.1 mm |
| Package width | 697 mm |
| Producator | MSI |
| Garantie |










