Laptop ThinkBook 16p G6 ADR; 16″ WQXGA (2560×1600) IPS 500nits Anti- glare, 100% DCI-P3, 240Hz, DisplayHDR™ 400, G-SYNC®, Eyesafe®, X-Rite®; AMD Ryzen™ 9 8940HX (16C / 32T, 2.4 / 5.3GHz, 16MB L2 / 64MB L3); Video NVIDIA GeForce RTX™ 5060 8GB GDDR7, Boost Clock 2497MHz, TGP 115W, 572 AI TOPS; RAM 2x 32GB SODIMM DDR5-5200; 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe®, Optical: no ODD; SD Card Reader, Speakers: Stereo speakers, 2W x2, Camera: HD 720p with Privacy Shutter, LAN: No Onboard Ethernet; WLAN Wi-Fi® 7, 802.11be 2×2; Bluetooth 5.4, WWAN (3G/4G): WWAN Not Supported, Fingerprint: None; Porturi: 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On; 2x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 95-100W and DisplayPort™ 2.1; 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x SD card reader; 1x Slim tip power connector; 1x Magic Bay (pogo pin connector); 300W Slim Tip (3-pin);Battery Integrated 85Wh, Keyboard: Backlit, English (EU), Color: Luna Grey;Weight Less than 2.15 kg (4.74 lbs); Dimensions 354.6 x 256.2 x 19.3 mm, Warranty: 1-year, Courier or Carry- in; 1Y Premier WHB (CPN), OS: Windows® 11 Pro, Romanian / English
Laptop SMB Lenovo ThinkBook 16p G6 ADR, cu procesor AMD
13.584,39 lei TVA inclus.
10 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| Culoare | |
| Video | nVidia |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 64GB |
| USB Type-C | Da |
| USB 3.2 | Da |
| HDMI | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Rezoluție | 2560 x 1600 |
| Producator placa video | nVidia |
| Touchscreen | Nu |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Memorie RAM | 64 GB |
| Conectivitate: | |
| Cititor amprente | Nu |
| Cititor Card | Da |
| Refresh rate | 240 Hz |
| Tip display | IPS |
| NB-Screen-Size | 16.x" |
| Resolution | WQXGA |
| Tastatura iluminata | Da |
| Sistem de operare | |
| Camera Web | HD |
| Producător procesor | AMD |
| NB-CPU | AMD-RYZEN 9 |
| G-Sync | Da |
| Tip memorie video | GDDR7 |
| Tip placa video | |
| Destinat pentru | |
| Diagonala display | |
| Numar Nuclee | 16 |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Copilot+ PC | N/A |
| Model procesor | 8940HX |
| Serie video | GeForce |
| DisplayPort | 2 (via USB Tip-C) |
| Numar thread-uri | 32 |
| Format | |
| Rezolutie display | 2560 x 1600 pixeli |
| Placa Video | nVidia |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Capacitate memorie RAM | 64 GB |
| Frecvență | 5200 MHz |
| Memorie maxima | 64 GB |
| Nr. sloturi | 2 |
| Nr. sloturi ocupate | 2 |
| BLUETOOTH | 5.4 |
| Wireless | 802.11be (2×2) |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Boxe | 2-way |
| Sistem preinstalat | Da |
| Parola Bios | Da |
| Cititor amprenta | Nu |
| Tastatura numerica | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Business | Da |
| Slot M.2 | Da |
| USB 3.0 | 2 |
| Microfon integrat | Dual Array |
| Card Reader | SD |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Luminozitate | 500 niti |
| Tehnologie | |
| Capacitate memorie video | 8 GB |
| Putere boxe | 2 x 2 W |
| Functii camera Web | 720p |
| Tastatura | 6-rowMultimedia FN keys |
| Kensington lock | Kensington Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm |
| Rata Refresh | 240 Hz |
| USB 3.1 | 1 |
| Tehnologie de fabricatie | 6 nm FinFET |
| Iesire audio | 1 x Combo |
| Parola HDD/SSD | Da |
| Tip SSD | M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Greutate | 2.15 kg |
| Procesor Grafic integrat | AMD Radeon 610M |
| Model video | RTX 5060 |
| USB-C | 2 x USB 3.2 Tip-C (Gen2) (Power Delivery / DisplayPort) |
| Versiune OS | 64 bit – Romana/Engleza |
| Alimentator | 300W Slim Tip (3-pin) |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din aluminiuTratamentul suprafatei: Anodizing Sandblasting |
| Frecventa turbo max | 5.30 GHz |
| Nucleu | Dragon Range |
| Cache | 16 MB Cache L264 MB Cache L3 |
| Putere maxima disipata | 75 W |
| Alte specificatii | 100% DCI-P3DisplayHDR 400EyesafeX-Rite |
| Dimensiuni | 354.6 x 256.2 x 19.3 mm |
| Familie Procesor | Ryzen 9 8000 Series |
| Putere | 85 Whr |
| Suport TPM | Da (Firmware TPM 2.0) |
| Tehnologie Baterie | Li-Polimer |
| Frecventa procesor | 5.3 GHz |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Serie placa video | GeForce |
| Tip memorie placa video: | GDDR7 |
| Memorie Placa video: | 8GB |
| Model Placa Video Dedicata | RTX 5060 |
| Model placa video integrata | 610M |
| Producator | LENOVO |
| Garantie |




