Laptop Lenovo Yoga Slim 7 Ultra 14IPH11, 14″ 2.8K WQXGA+ (2880×1800) POLED 1100nits (peak) / 500nits (typical) Glossy / Anti-fingerprint, 100% sRGB, 100% P3, 120Hz, Eyesafe®, Dolby Vision®, Flicker Free, DisplayHDR™ True Black 1000, Corning® Gorilla® Glass 3, Touch, TCON, PureSight Pro, Intel Core™ Ultra X7 358H, 16C (4P + 8E + 4LPE) / 16T, Max Turbo up to 4.8GHz, 18MB Intel® Smart Cache; Copilot+ PC; Up to 50 TOPS, video Integrated Intel® Arc™ B390 GPU, RAM 1x 32GB Soldered LPDDR5x-9600; Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel; 32GB soldered memory, not upgradable, SSD 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe®, no ODD, No Card Reader, 4 stereo speakers, 2W x2 (woofers), 2W x2 (tweeters), optimized with Dolby Atmos®, Smart Amplifier (AMP), 5.0MP + IR with E-shutter, No Onboard Ethernet, WLAN Wi-Fi® 7, 802.11be 2×2, Bluetooth 5.4, WWAN Not Supported, No Fingerprint Reader, Porturi: 3x Thunderbolt™ 4, with USB PD 45-65W and DisplayPort™ 2.1, No Power Adapter, Baterie Integrated 75Wh, Backlit, English, Seashell, Greutate 975 g, Dimensiuni 312.6 x 213.8 x 13.9 mm, 2-year, Courier or Carry-in; 3Y Premium Care with Onsite upgrade from 2Y Depot/CCI (CPN), Accesorii Lenovo® USB-C® 4-in-1 Hub Gen 2, Windows® 11 Home, Romanian / English
Laptop Consumer Lenovo Yoga Slim 7 Ultra 14IPH11, cu procesor
11.773,89 lei TVA inclus.
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Thin&Slim |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Culoare | |
| Solid state drive | Da |
| Microsoft-OS | WIN 11 HOME |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 32GB |
| HDMI | Nu |
| Cititor amprente | Nu |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Touchscreen | Da |
| NB-Screen-Size | 14.x" |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| Cititor Card | Nu |
| Producător procesor | Intel |
| Conectivitate: | |
| Thunderbolt | Da |
| USB 3.2 | Nu |
| Jack Audio | Nu |
| Tip procesor | |
| Refresh rate | 120 Hz |
| Tip display | OLED |
| Rezoluție | 2880 x 1800 |
| USB Type-C | Da |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Intel |
| Resolution | 2.8K (2880 X 1800)OLED &TOUCH |
| Destinat pentru | |
| Diagonala display | |
| Numar Nuclee | 16 |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Copilot+ PC | Da |
| Suport DirectX 12 | Da |
| BLUETOOTH | 5.4 |
| Wireless | 802.11be (2×2) |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Versiune OS | 64 bit |
| Sistem preinstalat | Da |
| Parola Bios | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Placa Video | Intel |
| Slot M.2 | Da |
| Microfon integrat | Dual Array |
| Layout tastatura | English |
| Numar thread-uri | 16 |
| Rata Refresh | 120 Hz |
| Capacitate memorie RAM | 32 GB |
| Memorie maxima | 32 GB |
| Nr. sloturi | 0 |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Boxe | 4-way |
| Tastatura numerica | Nu |
| Multimedia | Da |
| Serie video | Arc |
| Memorie Integrata | 32 GB |
| Cache | 18 MB Smart Cache |
| Sistem de operare | |
| Tastatura | 6-rowMultimedia FN keys |
| Rezolutie display | 2880 x 1800 pixeli |
| Thunderbolt 4 | 3 (via USB 4 Tip-C) |
| DisplayPort | 3 (via USB 4 Tip-C) |
| Cip AI integrat | Da |
| Parola HDD/SSD | Da |
| Putere maxima disipata | 80 W |
| Frecventa turbo max | 4.80 GHz |
| Tip SSD | M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Camera Web | 5.0 MP |
| Suport TPM | Firmware TPM 2.0 |
| Putere | 75 Wh |
| Tehnologie Baterie | Li-Polimer |
| Putere boxe | 2 x 2 W (woofers)2 x 2 W (tweeters) |
| Frecventa procesor | 4.8 GHz |
| Copilot+PC | Da |
| NB-CPU | ULTRA X7 |
| Greutate | 975 g |
| Model procesor | 358H |
| Alimentator | Fara alimentator |
| Model placa video | B390 |
| Tip memorie RAM | LPDDR5X |
| Serie placa video | Arc |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | N/A |
| NPU TOPS | 50 TOPS |
| Nucleu | Panther Lake |
| Familie Procesor | Intel Core Ultra X7 din a treia serie |
| Procesor Grafic integrat | Intel Arc B390 |
| Tehnologie de fabricatie | 2 nm |
| Tehnologie | |
| Model video | B390 |
| Luminozitate | 1100 niti (peak)500 niti (typical) |
| Alte specificatii | 100% P3100% sRGBEyesafeDolby VisionFlicker FreeDisplayHDR True Black 1000Corning Gorilla Glass 3TCONPureSight Pro |
| Frecvență | 9600 MHz |
| USB-C | 3 x USB 4 Tip-C (Thunderbolt 4 / Power Delivery 45-65 W / DisplayPort 2.1) |
| Functii camera Web | IR cu E-shutter |
| Tehnologii Audio | Optimized with Dolby AtmosSmart Amplifier (AMP) |
| Dimensiuni | 312.6 x 213.8 x 13.9 mm |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din aliaj de magneziu si aluminiuSurface Treatment: Thixomolding |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | B390 |
| Producator | LENOVO |
| Garantie |
