Laptop HP ProBook 4 G1i, 16.0 inch WUXGA (1920×1200) Anti-Glare UWVA 300 nits, Intel Core U5-225H 14-core (1.7GHz up to 4.9GHz, 18MB)- 13 TOPS, video integrat Intel Graphics, RAM 16GB DDR5 5600Mhz (2x8GB), SSD 512GB PCIe NVMe, no ODD, Audio by Poly Studio, doua difuzoare stereo integrate, Webcam FHD, LAN 10/100/1000, WLAN Intel AX211 Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, Fingerprint Sensor, Porturi: 2x USB Type-A 5Gbs(1x charging)/2x USB Type-C 20Gbs(Power Delivery 3.0, DP 1.4)/ 1x HDMI 2.1/ 1x RJ45/ 1x headphone/microphone, adaptor 45W USB-C, Baterie 3 celule 56Wh RX Long Life Fast Charge, Tastatura HP iluminata cu taste numerice rezistenta la stropire, Pike Silver, Greutate 1.74 Kg, Dimensiuni 35.94 x 25.1 x 1.09cm, Free DOS, Next Gen AI PC, 1yw
Notebook SMB HP ProBook 4 G1i, cu procesor Intel Core
4.817,14 lei TVA inclus.
100 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| Wi-Fi | Yes |
| NB-Format | Regular |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| RAM | 16GB |
| SSD capacity | 512 GB |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Fingerprint reader | Yes |
| SSD form factor | M.2 |
| NVMe | Yes |
| Password protection | Yes |
| Internal memory | 16 GB |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Memory data transfer rate | 5600 MT/s |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Intel |
| Greutate | 1.6 – 2.0 kg |
| Tastatura iluminata | Da |
| USB Type-C | Da |
| USB 3.2 | Da |
| HDMI | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| DisplayPort | Da |
| Form factor | Clamshell |
| Front camera | Yes |
| Mobile network connection | No |
| Keyboard backlit | Yes |
| AC adapter input voltage | 100 – 240 V |
| Rezoluție | 1920 x 1200 |
| Luminozitate | 300 nt |
| USB 3.1 | Da |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor cores | 12 |
| Processor threads | 14 |
| Processor boost frequency | 4.8 GHz |
| Performance cores | 2 |
| Efficient cores | 8 |
| Low Power Efficient-cores | 2 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.8 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.8 GHz |
| Low Power Efficient-core Base Frequency | 700 MHz |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor base power | 15 W |
| Maximum turbo power | 57 W |
| Neural processor unit (NPU) | Intel AI Boost |
| Sparsity support | Yes |
| Windows Studio effects support | Yes |
| AI software frameworks supported by NPU | DirectML, ONNX RT, OpenVINO, Windows ML |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Memory layout (slots x size) | 2 x 8 GB |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Storage media | SSD |
| Optical drive type | No |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Number of SSDs installed | 1 |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card | No |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Number of microphones | 2 |
| Front camera resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Front camera HD type | Full HD |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Antenna type | 2×2 |
| WLAN controller model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| WLAN controller manufacturer | Intel |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Numeric keypad | Yes |
| Hall sensor | Yes |
| SSD interface | PCI Express |
| Original brand name | HP |
| RGB colour space | sRGB |
| Pointing device | Clickpad |
| Spill-resistant keyboard | Yes |
| HP Connection Optimizer | Yes |
| Processor cache type | L3 |
| Temperature sensor | Yes |
| HP speaker type | HP Dual Speakers |
| HP segment | Business |
| USB Sleep-and-Charge | Yes |
| USB Sleep-and-Charge ports | 2 |
| Display brightness | 300 cd/m² |
| Processor family | Intel Core Ultra 5 |
| Battery capacity | 56 Wh |
| AC adapter power | 45 W |
| HP Support Assistant | Yes |
| Market positioning | Everyday |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C ports quantity | 2 |
| Height (front) | 1.09 cm |
| Height (rear) | 1.7 cm |
| Password protection type | BIOS, Power on |
| Keyboard included | Yes |
| Operating system installed | FreeDOS |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Conectivitate: | |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Cititor amprente | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Camera Web | Full HD |
| Sistem de operare | |
| NB-CPU | ULTRA 5 |
| Resolution | WUXGA |
| Tip display | IPS |
| Producător procesor | Intel |
| NB-Screen-Size | 16.x" |
| Tip procesor | |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR, EPEAT, TCO |
| HP front camera | HP Webcam FHD |
| Processor generation | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Destinat pentru | |
| sRGB coverage (typical) | 62.5% |
| Diagonala display | |
| Maximum internal memory | 48 GB |
| Colour gamut | 62.5% |
| Introduction year | 2025 |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| HP Artificial Intelligence | AI PC |
| Copilot+ PC | N/A |
| Low Power Efficient-core Max Turbo Frequency | 2.4 GHz |
| NPU performance up to | 12 TOPs |
| Performance-core base frequency | 1.5 GHz |
| Refresh rate | N/A |
| Efficient-core base frequency | 1.3 GHz |
| Processor model | 225U |
| Model procesor | 225H |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Microphone in | Yes |
| BLUETOOTH | Yes |
| Touchscreen | No |
| Product colour | Silver |
| Display diagonal | 40.6 cm (16) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Depth | 251 mm |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Display diagonal (metric) | 40.6 cm |
| Width | 359.4 mm |
| Weight | 1.74 kg |
| Display resolution | 1920 x 1200 pixels |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Memory slots | 2x SO-DIMM |
| Sustainability compliance | Yes |
| Number of battery cells | 3 |
| Colour name | Pike silver |
| Product type | Laptop |
| Country of origin | China, Thailand |
| HD type | WUXGA |
| Intel® Turbo Boost Technology | Yes |
| UNSPSC-code | 43211503 |
| Compliance certificates | CECP, CCC, RoHS, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| Frecventa procesor | 4.8 GHz |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | N/A |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | Intel Graphics |
| Producator | HP |
| Garantie |




