Monitor 27″ HP Series 3 Pro 327pe, LED, IPS, FHD 1920×1080, 16:9, 5 ms, 250 cd/m², 1300:1 static / 8000000:1 dinamic, 178°/178°, 1x VGA/ 1x DP 1.2/ 1x HDMI 1.4, Swivel: ±30°; Tilt: -5 to +20°; Pivot rotation: ±90°; Height adjustment: 100 mm, VESA 100×100, Boxe, Black, 3yw
Monitor 27" HP Series 3 Pro 327pe, LED, IPS, FHD
650,12 lei TVA inclus.
HP Series 3 Pro Monitor FHD de 27 inchi – 327pe, 68,6 cm (27″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LCD, 5 ms, Negru
60 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Pivot | Yes |
|---|---|
| Native aspect ratio | 16:9 |
| LED backlight | Yes |
| Market positioning | Business |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| Display brightness | 250 cd/m² |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Cable lock slot | Yes |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 4 |
| Contrast ratio (typical) | 1300:1 |
| HDMI version | 1.4 |
| Carbon emissions, end-of-life (kg of CO2e) | 3 |
| HP segment | Business |
| Number of speakers | 2 |
| Colour gamut | 72% |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LCD |
| Backlight type | Edge LED |
| Swivel angle range | -30 – 30° |
| Operating altitude | 0 – 5000 m |
| Non-operating altitude | 0 – 12192 m |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Tip panel | IPS |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Display surface | Matt |
| HDCP | Yes |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Haze rate | 25% |
| Surface hardness | 3H |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Power supply type | Internal |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 17 kWh |
| Screen shape | Flat |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Flicker-free technology | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Weight (with stand) | 6.5 kg |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast ratio (dynamic) | 8000000:1 |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Colour depth | 6 bit |
| Width (with stand) | 611.9 mm |
| Width (without stand) | 611.9 mm |
| Weight (without stand) | 4.1 kg |
| Feet colour | Black |
| Pixel density | 81 ppi |
| Storage relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Energy efficiency class (HDR) | D |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR, EPEAT, TCO |
| RMS rated power | 4 W |
| Height (without stand) | 364.2 mm |
| Horizontal scan range | 30 – 120 kHz |
| Height (with stand) | 513.1 mm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Depth (without stand) | 56.6 mm |
| Built-in camera | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Pixel Pitch | 0.3114 x 0.3114 mm |
| Viewable size, horizontal | 59.8 cm |
| Viewable size, vertical | 33.6 cm |
| Colour gamut standard | NTSC |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| UNSPSC-code | 43211902 |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 200 |
| Destinat pentru | |
| Adjustable height (max) | 10 cm |
| Vertical scan range | 50 – 100 Hz |
| Bundled software | HP Display Center; HP Client Management Script Library |
| Manufacturer warranty | HP three-year limited warranty |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Quick start guide | Yes |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Operating temperature (T-T) | 5 – 35 °C |
| Display diagonal | 68.6 cm (27) |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display diagonal (metric) | 68.6 cm |
| Cables included | HDMI |
| HD type | Full HD |
| Package type | Box |
| Warranty card | Yes |
| Country of origin | China |
| Package depth | 170 mm |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Colour name | Black |
| Package weight | 9.7 kg |
| Power consumption (max) | 31 W |
| Weight | 6.5 kg |
| Package width | 695 mm |
| Package height | 495 mm |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e) | 136 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e) | 56 |
| Compliance certificates | CCC, CB, EAC, RoHS, BIS, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| Power consumption (typical) | 17.2 W |
| Depth (with stand) | 229.6 mm |
| Box contents | Monitor; HDMI cable; Warranty card; AC power cable; Quick Setup Poster |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198828385208 |
| Producator | HP |
| Garantie |









