Monitor Philips 31.5″ 32B2N3500/00, Diagonal (inch): 31.5, Diagonal (cm): 80, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 2560×1440, Refresh Rate: 100Hz, Response time GtG: 4ms, Brightness (max): 350 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Contrast (dynamic): 50M:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: NTSC, Color Gamut Coverage: 1.02, Colours: 1.07B, Speakers: 2Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+30, HAS: 180mm, Pivot: +/-90°, Swivel: -180/+180, D-SUB: 0, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: 1x USB 3.2 Gen 1 Type-B (Upstream), 4x USB Type-A (Downstream), AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor Philips 31.5" 32B2N3500/00, Diagonal (inch): 31.5, Diagonal (cm): 80,
1.258,24 lei TVA inclus.
Philips 3000 series 32B2N3500/00, 80 cm (31.5″), 2560 x 1440 Pixel, Quad HD, LCD, 4 ms, Negru
28 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Resolution | QHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 32.x" |
| Pivot | Yes |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Plug and Play | Yes |
| Built-in USB hub | Yes |
| LED backlight | Yes |
| Market positioning | Business |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Number of speakers | 2 |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LCD |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| Audio output | Yes |
| Tip panel | IPS |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| HDCP | Yes |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Haze rate | 25% |
| Surface hardness | 3H |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Operating altitude | 0 – 3658 m |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Power supply type | Internal |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| HDCP version | 1.4/2.2 |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| Viewable size, horizontal | 69.8 cm |
| Viewable size, vertical | 39.3 cm |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 17 kWh |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Screen shape | Flat |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Pixel density | 93 ppi |
| Flicker-free technology | Yes |
| Colour depth | 10 bit |
| Swivel angle range | -180 – 180° |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Non-operating altitude | 3658 – 12192 m |
| Energy efficiency class (SDR) | C |
| DisplayPort out version | 1.2 |
| Response time | 4 ms |
| Feet colour | Black |
| Tilt angle range | -5 – 30° |
| NTSC coverage (typical) | 102% |
| Width (with stand) | 714 mm |
| Width (without stand) | 714 mm |
| Pixel Pitch | 0.2727 x 0.2727 mm |
| Vertical scan range | 48 – 100 Hz |
| RMS rated power | 4 W |
| Depth (with stand) | 299 mm |
| Height (without stand) | 423 mm |
| Adaptive synchronisation | Yes |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| sRGB coverage (typical) | 113% |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| Colour gamut standard | NTSC, sRGB |
| Destinat pentru | |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR, EPEAT |
| DVI | No |
| HDMI | Yes |
| Power consumption (PowerSave) | 14 W |
| Horizontal scan range | 30 – 150 kHz |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Display diagonal | 80 cm (31.5) |
| Compliance certificates | RoHS |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Package weight | 13.3 kg |
| Doesn't contain | Mercury, PVC/BFR |
| LED indicators | Operation, Stand-by |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Package depth | 159 mm |
| Package height | 510 mm |
| HD type | Quad HD |
| Package width | 840 mm |
| Adjustable height (max) | 18 cm |
| Power consumption (typical) | 20.05 W |
| Height (with stand) | 627 mm |
| Weight (with stand) | 9.58 kg |
| Depth (without stand) | 94 mm |
| Diagonala display | |
| Weight (without stand) | 6.78 kg |
| Rezolutie display | 2560×1440 |
| Producator | PHILIPS |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Garantie | |
| Retroiluminare LED | Da |
| Tip retroiluminare | W-LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 350 |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Raport contrast (dinamic) | 50000000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 100 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.07 miliarde de culori |
| Nivel pixel | 0,273 x 0,273 |
| Densitate pixeli | 93 |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 30 – 150 |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 48 – 100 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 69,8 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 39,3 |
| Rată opacitate | 25 |
| Duritate suprafață | 3H |
| Adâncime de culoare de | 10 |
| Standard gamă de culori | NTSC, sRGB |
| Acoperire sRGB (tipic) | 113 |
| Acoperire NTSC (tipică) | 102 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Supot tip VESA Adaptative Sync | Da |
| Sincronizare componentă video | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 4 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Companii |
| Culoarea produsului | Negru |
| Culoare picioare | Negru |
| Hub USB încorporat | Da |
| Versiune hub USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Număr de porturi USB Tip-B conectare upstream | 1 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 4 |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| Versiune ieșire DisplayPort | 1.2 |
| Ieşire audio | Da |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 1.4/2.2 |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 18 |
| Pivot | Da |
| înclinare | -90 – 90 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -180 – 180 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 30 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Limbi afișaj pe ecran (OSD) | Chineză simplificată, Chineză tradițională, Cehă, Germană, Olandeză, Engleză, Spaniolă, Finlandeză, Franceză, Greacă, Ungară, Italiană, Japoneză, Coreeană, Poloneză, Portugheză, Rusă, Suedeză, Turcă, Ukrainiană |
| Priza si Pornire | Da |
| Indicatori LED-uri | Punere în funcțiune, Mod Stand-by |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | C |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | Indisponibil |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 17 |
| Consum de energie (tipic) | 20,05 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,3 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Consum energie (PowerSave) | 14 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 20 – 80 |
| Altitudinea de operare | 0 – 3658 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 3658 – 12192 |
| Lăţime (cu stand) | 714 |
| Adâncime (cu stand) | 299 |
| Înălţime (cu stand) | 627 |
| Greutate | 9,58 |
| Lățime (fără stand) | 714 |
| Adâncime (fără stand) | 94 |
| Înălțime (fără stand) | 423 |
| Lăţime de ambalaj | 840 |
| Adâncimea de ambalaj | 159 |
| Înălţime de ambalaj | 510 |
| Greutatea pachetului | 13,3 |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR, EPEAT |
| Nu conține | Mercur, PVC/BFR |
| Sincronizare adaptativă | Da |
| Certificate de conformitate | RoHS |










