Monitor AOC 31.5″ U32G4U, Diagonal (inch): 31.5, Diagonal (cm): 80, Aspect ratio: 16:9, Panel: Fast IPS, Resolution: 3840×2160, Refresh Rate: 160Hz, Response time GtG: 1ms, Response time MPRT: 0.5ms, Brightness (max): 450 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Contrast (dynamic): 80M:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: Adobe RGB, Color Gamut Coverage: 0.918, Colours: 1.07B, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -3/+21, HAS: 130mm, Pivot: 90˚, Swivel: -2/+20, D-SUB: 0, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: 4x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-B, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor AOC 31.5" U32G4U, Diagonal (inch): 31.5, Diagonal (cm): 80,
2.146,99 lei TVA inclus.
AOC G4 U32G4U, 80 cm (31.5″), 3840 x 2160 Pixel, 4K Ultra HD, 1 ms, Negru, Roşu
16 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Screen-Size | 31.X” |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| LED backlight | Yes |
| Anti-glare screen | Yes |
| HDMI version | 2.1 |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Market positioning | Gaming |
| Local dimming | Yes |
| Headphone out | Yes |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| Audio output | Yes |
| Tip panel | IPS |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| FreeSync | Nu |
| Power supply type | Internal |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Cable management | Yes |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Contrast ratio (dynamic) | 80000000:1 |
| Height (with stand) | 462 mm |
| FPS counter | Yes |
| Motion blur reduction | Yes |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Depth (without stand) | 59.9 mm |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Low input lag | Yes |
| Bezel thickness type | Frameless |
| Dial point | Yes |
| Shadow control | Yes |
| Swivel angle range | -20 – 20° |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 60 kWh |
| Width (with stand) | 716.1 mm |
| Width (without stand) | 716.1 mm |
| Tilt angle range | -3 – 21° |
| Display brightness (typical) | 450 cd/m² |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 29 kWh |
| Panel type | Fast IPS |
| Pixel density | 139.87 ppi |
| Weight (without stand) | 5.72 kg |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Height (without stand) | 424.3 mm |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Response time | 1 ms |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Frameless design | Yes |
| Response time (MPRT) | 0.5 ms |
| Pixel Pitch | 0.1818 x 0.1818 mm |
| Screen-Tech | VA-LEDs |
| Adjustable height (max) | 13 cm |
| Destinat pentru | |
| HDMI | Yes |
| DVI | Yes |
| Maximum refresh rate | 320 Hz |
| Depth (with stand) | 269.6 mm |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Product colour | Black, Red |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Display diagonal (metric) | 80 cm |
| Display diagonal | 80 cm (31.5) |
| Compliance certificates | CE |
| Warranty-Period | 3 year(s) |
| Package depth | 226 mm |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| Brand specific technologies | Crosshair |
| Package width | 980 mm |
| Package height | 527 mm |
| Package weight | 11.4 kg |
| Power consumption (typical) | 43 W |
| Number of downstream ports | 4 |
| Cables included | AC, HDMI, DisplayPort, USB |
| sRGB coverage (typical) | 127.2% |
| Adobe RGB coverage | 91.8% |
| DCI-P3 coverage | 95.6% |
| Weight (with stand) | 8.01 kg |
| Producator | AOC |
| Diagonala display | |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 3840×2160 |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Retroiluminare LED | Da |
| Tip retroiluminare | W-LED |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 450 |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Timp de răspuns (MPRT) | 0,5 |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Raport contrast (dinamic) | 80000000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 320 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Nivel pixel | 0,182 x 0,182 |
| Densitate pixeli | 139,87 |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 400 |
| Acoperire sRGB (tipic) | 127,2 |
| Acoperire Adobe RGB | 91,8 |
| Acoperire DCI-P3 | 95,6 |
| Supot tip VESA Adaptative Sync | Da |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Poziționare pe piață | Gaming |
| Culoarea produsului | Negru, Roşu |
| Design fără ramă | Da |
| Culoare ramă frontală | Negru |
| Stand detașabil | Da |
| Hub USB încorporat | Da |
| Tip port USB upstream | USB Tip-B |
| Număr porturi downstream | 4 |
| Număr de porturi USB Tip-B conectare upstream | 1 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 4 |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 2.1 |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieşire audio | Da |
| Ieșire căști | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| O mai bună gestionare cablu | Da |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 13 |
| Pivot | Da |
| înclinare | -90 – 90 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -20 – 20 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -3 – 21 |
| Imagine în imagine | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | F |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 29 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 60 |
| Consum de energie (tipic) | 43 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Lăţime (cu stand) | 716,1 |
| Adâncime (cu stand) | 269,6 |
| Înălţime (cu stand) | 462 |
| Greutate | 8,01 |
| Lățime (fără stand) | 716,1 |
| Adâncime (fără stand) | 59,9 |
| Înălțime (fără stand) | 424,3 |
| Lăţime de ambalaj | 980 |
| Adâncimea de ambalaj | 226 |
| Înălţime de ambalaj | 527 |
| Greutatea pachetului | 11,4 |
| Cabluri incluse | AC, HDMI, DisplayPort, USB |
| Lungime cablu DisplayPort | 1,8 |
| Lungime cablu HDMI | 1,8 |
| Tehnologii specifice de brand | Crosshair |
| Întârziere low input | Da |
| Contor FPS | Da |
| Punct central indicator | Da |
| Control umbre | Da |
| |Reducere tremurare imagine în mișcare | Da |
| Reglare luminozitate locală | Da |
| Bezel thickness type | Fără cadru |
| Perioadă de garanție | 3 |
| Certificate de conformitate | CE |




