Monitor Philips 34″ 34B2U3600C/00, Curvature: 1500R, Diagonal (inch): 34, Diagonal (cm): 86, Aspect ratio: 21:9, Panel: LCD VA, Resolution: 3440×1440, Refresh Rate: 100Hz, Response time GtG: 4ms, Brightness (max): 300 cd/m², Contrast (static) : 3500:1, Contrast (dynamic): 50M:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: NTSC, Color Gamut Coverage: 1.04, Colours: 1.07B, Speakers: 5Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+30, HAS: 180mm, Swivel: -180/+180, D-SUB: 0, HDMI: x1, DisplayPort: x1, USB Hub: USB3.2, Gen1, 5G, amonte: USB-C1 (complet)/USB-B aval: USB-A x4 (cu 1 B.C 1.2 pentru încărcare rapidă), USB-C: x1, RJ-45: Yes, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor Philips 34" 34B2U3600C/00, Curvature: 1500R, Diagonal (inch): 34, Diagonal
1.828,55 lei TVA inclus.
Philips 3000 series 34B2U3600C/00, 86,4 cm (34″), 3440 x 1440 Pixel, Wide Quad HD, LCD, 4 ms, Negru
4 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| HDMI | Yes |
|---|---|
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| LED backlight | Yes |
| Market positioning | Business |
| Anti-glare screen | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Number of speakers | 2 |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LCD |
| Panel type | VA |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Audio output | Yes |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| HDCP | Yes |
| Tip panel | VA |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| DDC/CI | Yes |
| Haze rate | 25% |
| Surface hardness | 3H |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Operating altitude | 0 – 3658 m |
| Recyclable packaging material | 100% |
| EasyRead mode | Yes |
| FreeSync | Nu |
| Power supply type | Internal |
| USB Type-C | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| USB upstream port type | USB Type-B, USB Type-C |
| Number of upstream ports | 2 |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| Built-in KVM switch | Yes |
| HDCP version | 1.4/2.2 |
| HBR3 support | Yes |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Rezoluție monitor | 3440 x 1440 |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Ecran Curbat: | Da |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| RMS rated power | 10 W |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Flicker-free technology | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Stand included | Yes |
| Colour depth | 10 bit |
| Swivel angle range | -180 – 180° |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Non-operating altitude | 3658 – 12192 m |
| Viewable size, horizontal | 79.7 cm |
| Viewable size, vertical | 33.4 cm |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| sRGB coverage (typical) | 120% |
| Response time | 4 ms |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Pixel Pitch | 0.23175 x 0.23175 mm |
| Depth (without stand) | 107 mm |
| Feet colour | Black |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 20 kWh |
| Tilt angle range | -5 – 30° |
| Digital horizontal frequency | 30 – 190 kHz |
| Digital vertical frequency | 48 – 120 Hz |
| Supported graphics resolutions | 3440 x 1440 |
| NTSC coverage (typical) | 104% |
| Height (with stand) | 575 mm |
| Pixel density | 110 ppi |
| Width (with stand) | 807 mm |
| Width (without stand) | 807 mm |
| Height (without stand) | 369 mm |
| Contrast ratio (typical) | 3500:1 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Built-in camera | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Screen shape | Curved |
| Screen curvature rating | 1500R |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Weight (with stand) | 10.4 kg |
| Destinat pentru | |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| HD type | Wide Quad HD |
| Manual | Yes |
| Compliance certificates | RoHS |
| LED indicators | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Package height | 525 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Doesn't contain | Mercury, PVC/BFR |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Package depth | 188 mm |
| Display diagonal | 86.4 cm (34) |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Package width | 930 mm |
| Package weight | 15.3 kg |
| Display diagonal (metric) | 86.36 cm |
| Weight (without stand) | 7.82 kg |
| Depth (with stand) | 287 mm |
| Power consumption (typical) | 28.19 W |
| Power consumption (PowerSave) | 20.2 W |
| Cables included | DisplayPort, HDMI, Power, USB Type-C to USB Type-C |
| Diagonala display | |
| SmartImage | Y |
| Rezolutie display | 3440×1440 |
| Producator | PHILIPS |
| Raport de aspect nativ | 21:9 |
| Garantie | |
| Retroiluminare LED | Da |
| Tip retroiluminare | W-LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 300 |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Curbat |
| Indice curbare ecran | 1500R |
| Rezoluții grafice suportate | 3440 x 1440 |
| Rația de contrast (tipică) | 3500:1 |
| Raport contrast (dinamic) | 50000000:1 |
| Nume raport contrast dinamic | SmartContrast |
| Rată maximă de reîmprospătare | 120 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.07 miliarde de culori |
| Nivel pixel | 0,232 x 0,232 |
| Densitate pixeli | 110 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 79,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 33,4 |
| Frecvență orizontală (mod) digital | 30 – 190 |
| Frecvență verticală (mod) digital | 48 – 120 |
| DDC/CI | Da |
| Rată opacitate | 25 |
| Duritate suprafață | 3H |
| Adâncime de culoare de | 10 |
| Standard gamă de culori | sRGB |
| Acoperire sRGB (tipic) | 120 |
| Acoperire NTSC (tipică) | 104 |
| Supot tip VESA Adaptative Sync | Da |
| Sincronizare componentă video | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 11 |
| Sisteme de operare Mac suportate | Da |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 10 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Companii |
| Culoarea produsului | Negru |
| Culoare picioare | Negru |
| Hub USB încorporat | Da |
| Versiune hub USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Tip port USB upstream | USB Tip-B, USB tip-C |
| Număr porturi upstream | 2 |
| Număr de porturi USB Tip-B conectare upstream | 1 |
| Număr de porturi USB Tip-C conectare upstream | 1 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 4 |
| USB-C | Da |
| Alimentare energie USB | Da |
| Putere USB Redată până la | 90 |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieşire audio | Da |
| Comutator KVM încorporat | Da |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 1.4/2.2 |
| Ethernet LAN | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -180 – 180 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 30 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Limbi afișaj pe ecran (OSD) | Chineză simplificată, Chineză tradițională, Cehă, Germană, Olandeză, Engleză, Spaniolă, Finlandeză, Franceză, Greacă, Ungară, Italiană, Japoneză, Coreeană, Poloneză, Portugheză, Rusă, Suedeză, Turcă, Ukrainiană |
| Indicatori LED-uri | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | D |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 20 |
| Consum de energie (tipic) | 28,19 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,3 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Consum energie (PowerSave) | 20,2 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 20 – 80 |
| Altitudinea de operare | 0 – 3658 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 3658 – 12192 |
| Lăţime (cu stand) | 807 |
| Adâncime (cu stand) | 287 |
| Înălţime (cu stand) | 575 |
| Greutate | 10,4 |
| Lățime (fără stand) | 807 |
| Adâncime (fără stand) | 107 |
| Înălțime (fără stand) | 369 |
| Lăţime de ambalaj | 930 |
| Adâncimea de ambalaj | 188 |
| Înălţime de ambalaj | 525 |
| Greutatea pachetului | 15,3 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | DisplayPort, HDMI, Curent, USB tip C către USB tip C |
| Manual | Da |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR |
| Nu conține | Mercur, PVC/BFR |
| Suport HBR3 | Da |
| Comutator pornit / oprit | Da |
| Revizie Putere USB Redată | 3.0 |
| MultiView | 2 x devices, PIP/PBP mode |
| Aprobări de Reglementare | CB CE Mark EPA TUV/GS TUV Ergo TCO Certified TCO Certified Edge EAC EAC ROHS MEPS CEL CCC CECP UKCA EMF FCC ICES-003 eyesafe® CERTIFIED 2.0 TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution |
| SmartImage | Y |
| Mod EasyRead | Da |
| Certificate de conformitate | RoHS |
| Material ambalaj reciclabil | 100 |
| Număr de Clasificare a Controlului Exporturilor (ECCN) | EAR99 |












