Monitor SS IPS LED GIGABYTE 24.5″ G25F2A, Full HD 1920 x 1080, HDMI, DisplayPort, Boxe, Pivot Negru
Monitor SS IPS LED GIGABYTE 24.5" G25F2A, Full HD 1920
623,72 lei TVA inclus.
GIGABYTE G25F2A, 62,2 cm (24.5″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LED, 1 ms, Negru
89 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| HDMI | Yes |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| DisplayPort version | 1.4 |
| LED backlight | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Number of speakers | 2 |
| Market positioning | Gaming |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Headphone out | Yes |
| Backlight type | Edge LED |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Tip panel | IPS |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 18 kWh |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Front bezel colour | Black |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Power supply type | Internal |
| HDR | Da |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Refresh rate | 201 – 300 Hz |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Stand included | Yes |
| Pivot angle | 0 – 90° |
| Panel type | SS-IPS |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Swivel angle range | -15 – 15° |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| sRGB coverage (typical) | 120% |
| Viewable size, vertical | 30.3 cm |
| Weight (with stand) | 4.34 kg |
| Viewable size, horizontal | 54.4 cm |
| RMS rated power | 4 W |
| Height (without stand) | 321.5 mm |
| Depth (without stand) | 51.3 mm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Colour depth | 8 bit |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Response time | 1 ms |
| Adjustable height (max) | 13 cm |
| Destinat pentru | |
| Depth (with stand) | 187.5 mm |
| Pixel Pitch | 0.0944 x 0.2802 mm |
| Width (with stand) | 556.9 mm |
| Height (with stand) | 498.3 mm |
| Width (without stand) | 666.9 mm |
| Weight (without stand) | 2.73 kg |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display diagonal | 62.2 cm (24.5) |
| Display diagonal (metric) | 62 cm |
| Cables included | AC, HDMI, USB |
| HD type | Full HD |
| Warranty-Period | 3 year(s) |
| Package type | Box |
| Package weight | 6 kg |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Power consumption (typical) | 16 W |
| Brand specific technologies | Black Equalizer, Crosshair |
| Package width | 630 mm |
| Package depth | 142 mm |
| Package height | 496 mm |
| Diagonala display | |
| Producator | GIGABYTE |
| Rezolutie display | 1920×1080 |
| Garantie | |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Retroiluminare LED | Da |
| Tip retroiluminare | Edge LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 300 |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 240 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Nivel pixel | 0,0944 x 0,28 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 54,4 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 30,3 |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Adâncime de culoare de | 8 |
| Acoperire sRGB (tipic) | 120 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Da |
| Tip AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 4 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Gaming |
| Culoarea produsului | Negru |
| Culoare ramă frontală | Negru |
| Hub USB încorporat | Nu |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieșire căști | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 13 |
| Pivot | Da |
| înclinare | 0 – 90 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -15 – 15 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 21 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | E |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 18 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 26 |
| Consum de energie (tipic) | 16 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Lăţime (cu stand) | 556,9 |
| Adâncime (cu stand) | 187,5 |
| Înălţime (cu stand) | 498,3 |
| Greutate | 4,34 |
| Lățime (fără stand) | 666,9 |
| Adâncime (fără stand) | 51,3 |
| Înălțime (fără stand) | 321,5 |
| Lăţime de ambalaj | 630 |
| Adâncimea de ambalaj | 142 |
| Înălţime de ambalaj | 496 |
| Greutatea pachetului | 6 |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | AC, HDMI, USB |
| Tehnologii specifice de brand | Black Equalizer, Crosshair |
| Perioadă de garanție | 3 |












