Monitor Gaming 26.5″ Legion Pro 27UD-10 Monitor, LED, QD-OLED, 3840×2160; 240Hz; 16:9; Color Support: 1.07 Billion; Color Gamut: 99% sRGB, 99% DCI-P3, 0.03 ms (G to G), 250 cd/m² cd/m², 1500000:1 static, 178° / 178°, Porturi: 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2, PD 3.1 up to 15W, DP 1.4 Alt Mode HBR3, USB Upstream), 3x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1, USB Downstream); 2x HDMI® 2.1 FRL, 1x DP 1.4(HBR3), 1x USB-C® (DP 1.4 Alt Mode HBR3), Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust Stand, Supports VESA mount 100 x 100 mm, Culoare: Raven Black, 3-year limited warranty
Monitor Gaming 26.5" Legion Pro 27UD-10 Monitor, LED, QD-OLED, 3840×2160;
4.169,20 lei TVA inclus.
16 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Pivot | Yes |
|---|---|
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| LED backlight | Yes |
| Anti-glare screen | Yes |
| HDMI version | 2.1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Pixel density | 166 ppi |
| Pixel Pitch | 0.153 x 0.153 mm |
| Panel type | OLED |
| Market positioning | Gaming |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Headphone out | No |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| DisplayPort | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| Front bezel colour | Black |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power supply type | Internal |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Picture-in-Picture | Yes |
| HBR3 support | Yes |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| Width (with stand) | 610.3 mm |
| Width (without stand) | 610.3 mm |
| Cable management | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 22° |
| Screws included | Yes |
| USB Power Delivery up to | 15 W |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Refresh rate | 201 – 300 Hz |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| Screen shape | Flat |
| Bezel width (bottom) | 1.2 cm |
| Stand included | Yes |
| Feet colour | Grey |
| Colour depth | 10 bit |
| Depth (without stand) | 51 mm |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 32 kWh |
| Luminozitate maximă | 1000 cd/m2 si peste |
| Tip panel | OLED |
| Response time | 0.03 ms |
| Contrast ratio (typical) | 1500000:1 |
| Display brightness (peak) | 1000 cd/m² |
| Weight (with stand) | 6.3 kg |
| Weight (without stand) | 4.6 kg |
| Height (with stand) | 523 mm |
| Viewable size, horizontal | 59 cm |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 True Black |
| DCI-P3 coverage | 99% |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Viewable size, vertical | 33.3 cm |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Timp de răspuns monitor | Sub 1 ms |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Display technology | QD-OLED |
| Destinat pentru | |
| Number of screws | 8 |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Quick start guide | Yes |
| Built-in speaker(s) | No |
| Product colour | Black, Grey |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Warranty card | Yes |
| Package depth | 150 mm |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Package weight | 9.5 kg |
| Display diagonal | 67.3 cm (26.5) |
| Power consumption (typical) | 55 W |
| Power consumption (max) | 130 W |
| Package height | 486 mm |
| Colour name | Raven Black |
| Cables included | DisplayPort, HDMI, USB Type-C |
| Backlight type | QD |
| Adjustable height (max) | 13.5 cm |
| Depth (with stand) | 203.4 mm |
| Height (without stand) | 353.7 mm |
| Bezel width (side) | 1.3 mm |
| Bezel width (top) | 1.3 mm |
| Package width | 763 mm |
| Certification | EU Energy Label (F-class) Eyesafe Certified 2.0 TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Producator | LENOVO |
| Garantie |




