MSI MPG 274URDFW E16M. Display diagonal: 68.6 cm (27″), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technology: LED, Response time: 0.5 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, vertical: 178°. VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black, White
MSI MPG 274URDFW E16M. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display
2.374,23 lei TVA inclus.
4 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| HDMI | Yes |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| HDMI version | 2.1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Market positioning | Gaming |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Display technology | LED |
| Headphone out | Yes |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| Swivel angle range | -30 – 30° |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Width (with stand) | 613.1 mm |
| Tip panel | IPS |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| DisplayPort | Da |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power supply type | External |
| FreeSync | Nu |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Display brightness (typical) | 400 cd/m² |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Screws included | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Screen shape | Flat |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Response time | 0.5 ms |
| Luminozitate maximă | 1000 cd/m2 si peste |
| Maximum refresh rate | 160 Hz |
| Display brightness (peak) | 1000 cd/m² |
| Height (without stand) | 375.3 mm |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 1000 |
| Digital vertical frequency | 48 – 160 Hz |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 75 kWh |
| Width (without stand) | 613.1 mm |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Depth (without stand) | 68.8 mm |
| Weight (with stand) | 8.2 kg |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| AMD FreeSync | No |
| Contrast ratio (dynamic) | 100000000:1 |
| Frameless design | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| Timp de răspuns monitor | Sub 1 ms |
| Adjustable height (max) | 11 cm |
| Pixel Pitch | 0.15525 x 0.15525 mm |
| Destinat pentru | |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Touchscreen | No |
| Quick start guide | Yes |
| Built-in speaker(s) | No |
| Display diagonal | 68.6 cm (27) |
| Product colour | Black, White |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display diagonal (metric) | 69 cm |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| Package weight | 12.4 kg |
| Package height | 470 mm |
| Package depth | 195 mm |
| Cables included | DisplayPort, HDMI, Power, USB Type-C |
| Package width | 905 mm |
| USB Power Delivery up to | 98 W |
| Digital horizontal frequency | 180 – 356 kHz |
| Depth (with stand) | 202.4 mm |
| Height (with stand) | 400.9 mm |
| Producator | MSI |
| Garantie |



