Xerox maintenance items are designed to keep your Xerox equipment operating efficiently and delivering the best quality.
Specificații tehnice
| Caracteristici | |
| Compatibilitate | Xerox VersaLink B600/B610 Printer Xerox VersaLink B605/B615 Multifunction Printer Xerox VersaLink C500 Colour Printer Xerox VersaLink C505 Colour Multifunction Printer Xerox VersaLink C600 Colour Printer Xerox VersaLink C605 Colour Multifunction Printer |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Tipul | Kit consumabile |
| Compatibilitate de marca | Xerox |
| Ţara de origine | Olanda, Vietnam |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 110 mm |
| Adâncime | 230 mm |
| Înălţime | 55 mm |
| Greutate | 215 g |
| Date logistice | |
| Număr de Clasificare a Controlului Exporturilor (ECCN) | EAR99 |




